„Kodėl turiu būti toks, koks esu, jei galiu būti toks, koks noriu“ – šį ketvirtadienio vakarą 20 val. klaus LNK pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė. Ne paslaptis, kad žinomi žmonės dažnai savo išvaizdą koreguoja plastinėmis operacijomis ir injekcijomis, o kai kurie stengdamiesi dėl grožio net suserga bulimija.

 

Jaseviciute_VSR

 

Laidos dalyvis Marius Šakys, kuris numetė daugiau nei 50 kg, anksčiau kentė baisias patyčias ir net buvo sumuštas. „Visuomet mėgau pavalgyti, o labiausiai mėgau ledus, galėdavau sukimšti po penkias porcijas iš eilės. Tačiau kai svarstyklės parodė 120 kilogramų, man buvo šokas“, – sako Marius. Vaikinas išmetė visą nesveiką maistą ir savo pastangomis numetė per 50 kilogramų.

 

Jaseviciute1_VSR

 

Tačiau po staigaus svorio kritimo liko gausybė perteklinės odos, todėl Marius jau du kartus ryžosi gultis ant operacinio stalo. Per pirmą operaciją jam buvo pašalintas odos perteklius pilvo srityje, o per antrąją – pašalintas odos perteklius ir pakelta krūtinė. „Esu išsikėlęs tikslą ir noriu tapti modeliu“, – ambicijų neslepia kadaise patyčias patyręs vyras.

 

Kita laidos dalyvė, dainininkė ir aktorė Ingrida Toleikytė atvirai papasakos istoriją, kaip grožio paieškos ją privedė iki bulimijos. „Man buvo 20 metų, o aš dar nebuvau turėjusi vaikino. Kažkodėl sugalvojau, kad jei sulieknėsiu, galbūt tapsiu patrauklesnė. Pradėjau valgyti tik kruopas ir daržoves, tačiau svoris nekrito, o ir valios pritrūko. Todėl pradėjau vėl valgyti daug ir kaskart bėgdavau išsivemti. Vemdavau po dešimt kartų per dieną. Ironiška, tačiau susirgusi bulimija ir sulieknėjusi iškart susiradau vaikiną“, – pasakos mergina. Bulimiją gydytis ją privertė žinia, kad jeigu nepasveiks, negalės turėti vaikų.

 

Žinoma radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė atskleis, kad neseniai savo išvaizdą patobulino injekcijomis: „Man buvo patobulinta visa žandikaulio linija, lūpos ir mano itin nemėgstami nusileidę lūpų kampučiai, kurie mane padarydavo piktos išvaizdos“.

 

Skaivai injekcijas atlikusi garsenybių mezoterapeutė Rasa Marozienė papasakos, kad šiais laikais atlikus 16–18 dūrių galima sukurti tokį vaizdą, tarsi būtų atlikta plastinė operacija. O plastikos chirurgas Gintaras Papečkys papasakos, kokių ir kiek operacijų griebiasi Holivudo žvaigždės, kad atrodytų taip, kaip ant raudonojo kilimo.