Jau šiandien 19.30 val. LNK televizijos žiūrovai nuspręs, kas iš keturių „Finalo ketverto“ superfinalininkų džiaugsis pergale ir 10 tūkst. eurų prizu. Dėl jo kovos kretingiškė vaikų darželio muzikos mokytoja Indrė Juodeikienė, psichologijos studentė Gintarė Korsakaitė, albumą išleisti svajojantis Algirdas Daumantas ir pusfinalyje į šou sugrįžusi Gabrielė Banevičienė-Gabi.

 

Finalo4.0421V.O_114

 

Dalyviai ne tik ruošia numerius, kuriais galėtų papirkti televizijos žiūrovus. Jiems teks didelis iššūkis ir garbė atlikti kūrinius su didžiausiomis Lietuvos žvaigždėmis. Kas jie šou rengėjai neatskleidžia, tačiau žada, kad įnirtinga kova bus dar aršesnė ir profesionalesnė.

 

Finalo4.0421V.O_109

 

„Mano artimieji, draugai, giminės, vaikai, kuriuos mokau muzikos susivienijo ir sugrąžino mane į šou. Girdėjau, kad vaikai net Italijoje užkūrė ištisas italų gimines, kad balsuotų už mane. Negaliu pavesti jų palaikymo, dabar privalau eiti iki galo“, – teigė pusfinalyje sostą atgavusi Gabi.

 

Finalo4.0421V.O_112

 

„Mano pagrindinis pliusas prieš kitus dalyvius – aš žinau, ką reiškia pralaimėti. Žinau, kaip tai skaudu, todėl šį kartą į kovą einu daug geriau pasiruošusi. Noriu laimėti, bet žinau, kad susitvarkysiu su bet kokiu žiūrovų sprendimu“, – teigė žinomiausių Lietuvos atlikėjų pritariančioji vokalistė.

 

Finalo4.0421V.O_123

 

„Ruošiu be galo skirtingus pasirodymus, noriu parodyti kuo daugiau savo spalvų. Žinau, kad turiu didžiulį palaikymą iš savo vyro, šeimos, artimųjų, dabar mano tikslas – parodyti žiūrovams ir klausytojams, kad esu verta pergalės ir galimybės dainuoti toliau“, – pasakojo Gabi.

 

Finalo4.0421V.O_132

 

Netikėta tai, kad jau šiandien ginklus suremsiantys dainininkai tarpusavyje nejaučia jokios įtampos. „Repeticijose nuotaika puiki, mūsų tikslas – sukurti laidą, kurioje būtų gera būti patiems, džiaugtis pasirodymais ir nešti džiaugsmą žiūrovams. Viskas – tik jų rankose, kam mums pyktis tarpusavyje? Tegul pasirodymai kalba už save“, – teigė dainininkė.

 

Finalo4.0421V.O_137

 

„Finalo ketverto“ superfinalas – jau šiandien 19.30 val. per LNK televiziją. Žiūrovai turės galimybę stebėti ne tik įnirtingą kovą dėl pergalės ir 10.000 eurų, bet ir ryškiausių Lietuvos žvaigždžių pasirodymus.

 

Fotografas – Vigantas Ovadnevas