Jau netrukus TV3 eteryje prasidės realybės šou „IššŪKIS kaime“. Dešimt bebaimių dalyvių patogų miesto gyvenimą iškeis į kaimo kasdienybę. Vienas jų – 41-erių metų vairuotojas iš Kauno Algimantas Ulvydas. Vyriausio projekto dalyvio gyvenimas vertas kino filmo. Algimantas gyvenime nėra ragavęs alkoholio ar bandęs rūkyti ir vis dar tebėra skaistus.

 

TV3_IssUkis kaime_Algimantas_Ulvydas

A. Ulvydas universitete baigė filosofijos ir teisės studijas, tačiau šiuo metu dirba autobusų vairuotoju. Iškalbus vyras tikina, kad jis tikrai sudomins televizijos žiūrovus. Projekto dalyvis atskleidė priežastį, kodėl nusprendė leistis į avantiūrą dalyvauti realybės šou.

 

„Jei tu ateini į projektą, tai turi padaryti, kad žiūrovui būtų įdomu. Turi būti linksmas, įdomus, turėti ką pasakyti, humoro jausmą. Kaimo darbas man labai patinka. Kaip tik pilvukas užaugo, tai labai gerai svoris čia kris. Padirbėti sveika organizmui“, – juokėsi dalyvis.

 

Algimantas tikina, kad sunkūs ūkio darbai jo negąsdina: „Esu ir malkas skaldęs, ir mėšlą mėžęs, obuolius skynęs, bulves kasęs. Nauja patirtis bus karvės. Matęs aš jas esu, bet melžęs – niekada. Ūkio darbai man bus pati maloniausia projekto dalis. Tai manęs nevargins ir nesiutins. Nežiūrint to, kad būsiu vyriausias projekto dalyvis, bent jau iš vaikinų, tikrai neatsiliksiu.“

 

Nors Algimantui 41-eri, jis tikina vis dar esantis skaistus. Jo nežavi vienadieniai meilės romanai, o tinkamos moters jis kol kas nesutiko. „Taip atsitiko, tai ką man dabar daryti? Žinau, kad mūsų visuomenėje tai smerktina, bet aš manau, kad tai nutiktų, turi mylėti tą moterį. O ne tai, kad susitikom ir einam. Nereiškia, kad aš niekada neturėjau progų ir galimybių padaryti tai, bet aš manau, kad tie dalykai turi gimti iš meilės, aistros“, – atvirai pasakojo Algimantas.

 

Maža to, jis niekada nerūkė ir nevartojo alkoholio: „Čia nuo jaunystės taip užsiprogramavau. Dar mokykloje priklausiau blaivybės draugijai ir jau tada nusprendžiau, kad nei alkoholis, nei cigaretės man ne pakeliui. Tai tik krūva žalos.“

 

Jau netrukus Algimantas ir devyni jo konkurentai apsigyvens lietuviško kaimo ūkyje, kur jų lauks fiziniai ir psichologiniai išbandymai, įvairios užduotys ir įprasti kaimo darbai. Kai kuriems iš jų ūkio darbai bus ne naujiena, tačiau daugumai gyvenimas tikrame kaime taps nelengvu išbandymu. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros.

 

Realybės šou vairas patikėtas televizijos laidų vedėjui ir humoristui Vitalijui Cololo. Jam talkins ūkio, kuriame įsikurs projekto dalyviai, šeimininkas. Dalyviai patys turės rūpintis maisto ruoša, namų ir aplinkos švara, o už gerai nudirbtus darbus jų lauks pramogos bei dovanos. Dešimt nuotykių ištroškusių dalyvių kovos dėl vertingo pagrindinio prizo.

 

„IššŪKIS kaime“ – jau nuo spalio 8 d. šeštadieniais per TV3!