BTV „Muzikinės kaukės“ sezonas pasiekė finišo tiesiąją. Jau šį šeštadienį tiesiogiai balsuodami televizijos žiūrovai išrinks nugalėtoją. Į finalą pateko dainininkas Egidijus Sipavičius, aktorius Rokas Petrauskas, aktorius ir prodiuseris Dovydas Laukys ir dainininkė Katažina. Finale dalyviai atliks po du kūrinius, vieną naują, o vieną pasirinks kartoti iš jau buvusių laidų. Taip pat scenoje pasirodys ir į finalą nepatekę dalyviai, jie susijungs į duetus. Dainas dovanos Gytis Ivanauskas ir Toma Vaškevičiūtė, Ieva Zasimauskaitė ir Ieva Barbora Juozapaitytė, Maksas Melmanas ir Justė Žičkutė.

 

DSC_7550_399x600

 

„Sakyčiau, kad užsidėtum naują kaukę, reikia nusiimti senąsias, nes nori nenori, įvaizdis, kurį tu susikuri per daug metų tampa išgražinta, išpuošta tavo puse. O čia, kada dediesi ant tos kaukės dar kitą kaukę, gaunasi kažkokia nesąmonė, tas ir buvo, kol aš nenusilupau nuo savęs tos pirmosios kaukės, tol nesisekė, nes reik suprast kas iš tiesų esi, reik išleist save į paviršių, tada, va tada gali dėtis kitas kaukes ir tada jos limpa tau“, – apie sudėtingą pradžią prasidėjus projektui pasakoja Egidijus Sipavičius.

 

Visi finalistai projekto metu sugebėjo ir nustebinti, o kartais ir prajuokinti projekto žiūrovus ir gerbėjus. Vienas tokių momentų – iššūkis Dovydui įkūnijant žmoną Moniką Mariją. „Juokėsi labai, juokėsi, siunčiu didžiausius linkėjimus uošvienei. Čia buvo toks įdomus dalykas. Aš žinojau, kad bus didžiulis, didžiulis feilas, bet norėjau jo. Man kartais patinka degti ir, nors kartais būna netyčia, bet man patinka šiek tiek paršelius kišti sau“, – apie didžiausią iššūkį projekte pasakoja Dovydas.

 

DSC_7457_399x600

 

Dainininkė Katažina net kelis kartus suabejojo savo jėgomis ir atsisakė dalyvauti projekte, o štai šiais metais priėmė iššūkį ir išbandė save visiškai naujame ampula. „Gal aš taip liaudiškai išsireikšiu, bet tu veliesi į muzikinį projektą. Tai yra neatsiejama tavo gyvenimo dalis, tai yra netgi tavo gyvenimas. Man dažniausiai buvo labai sunku sujungti šeimą, profesiją, ir tą buvimą mama ir buvimą projekte, nes aš žinojau, kiek aš iš savęs reikalausiu ir spausiu. Bet kai aš su Deivydu pasitarusi, susidėliojau tam tikrus taškus, apsiraminau ir supratau, kad man reikia nueiti šitą kelią. Ne kažkada, ne prieš kelerius metus, kai buvau kviečiama, o būtent dabar. Ši kelionė buvo ir tebėra visiškai nuostabi“, – sako Katažina.

 

Finalo metu apie dalyvius kalbės jų bičiuliai ir artimiausi žmonės, o finalistai negailės padėkų žiūrovams už palaikymą. Suvokti, kad tai jau paskutinis kartas „Muzikinės kaukės“ scenoje, bus nelengva.

 

„Žiūrovams palinkėsiu, iš tikrųjų, tai pasimėgaukit šita laida, nes ji paskutinė, pasimėgaukit visais atlikėjais ir balsuokit už tą, kuris geriausiai įsikūnijo, man atrodo, nes apie šitai yra laida“ – sako aktorius Rokas Petrauskas.

 

„Muzikinės kaukės“ finalas, kuriame nugalėtoją lems žiūrovai jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., per BTV.

 

Dovydo Beržinio nuotraukos