Populiaraus muzikos kūrėjo ir atlikėjo Sauliaus Prūsaičio daina „Merginos šoks” iš netrukus pasirodysiančio jo naujo albumo jau sukasi populiariausių radijo hitų viršūnėse. Dabar šį kūrinį „pasimatuoti” gali visi norintys muzikos kūrėjai ir sukurti savo originalią dainos versiją ją remiksuojant. Remikso konkursą organizuoja šokių muzikos radijo stotis „Power Hit Radio“.

 

Saulius Prusaitis (Small)

 

 

„Vienas iš mūsų tikslų yra padėti atsiskleisti jauniems muzikos kūrėjams, ieškome talentų ir padedame jiems tapti žinomais per mūsų radijo eterį. Jau ne kartą darėme tokius remiksų konkursus – kartu su elektroninės muzikos prodiuseriais remiksavom Lemon Joy, Monikos Linkytės, Estijos žvaigždės Getter, Justino Jaručio kūrinius. Dabar laikas padirbėti ir su Sauliaus Prūsaičio kūryba“, – konkurso idėją pasakojo Saulius Baniulis, „Power Hit Radio“ programų direktorius.

 

Kuris iš konkursui pateiktų remiksų yra geriausias, spręs pats dainos autorius Saulius Prūsaitis.

 

Saulius_Baniulis (Small)

 

„Ausis nemeluoja, greit pasako kaip kas yra. Labai gerai girdisi, kas įdėjo darbo, muzikinės išmonės. Labiausiai vertinsiu originalumą, netradicinį sprendimą. Tikiuosi išgirsti visai kita linkme, į kitokį žanrą, kryptį pakeistus kūrinius”, – apie atrankos kriterijus kalbėjo S. Prūsaitis.

 

„Užduotis tikrai nėra iš lengvųjų. Šį kūrinį bus gan sunku remiksuoti, ne jis yra ne tokios stilistikos, jis yra daugiau rokenrolas, maršas. Bet kas norės, tas tikrai sugalvos įdomių sprendimų”, – komentavo Saulius.

 

Dainos „Merginos šoks“ remiksus visi norintys gali siųsti tiesiai į „Power Hit Radio“: https://goo.gl/4y16iS. Čia jie bus talpinami ir jų klausytis bus galima iki spalio 12 d., kuomet bus išrinktas nugalėtojas. Saulius Prūsaitis pažadėjo geriausią remiksą patalpinti savo YouTube kanale ir dar daugiau staigmenų nugalėtojui, o „Power Hit Radio“ – savo eterį!