Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė Lietuvą toliau drebina pareiškimais. Žurnalistams duodama interviu politikė sakė, kad oficialaus vizito į Japoniją skris per Atlanto vandenyną.

 

20160113_grauziniene_japonija

Seimo narys Andrius Mazuronis mano, kad tokią kelionę Seimo pirmininkė gali turėti tik tada, jeigu skristų aplink pasaulį: „Pasakyti, kad į Japoniją skrydis eina per Atlanto vandenyną, tai gali tik žmogus, kuris planuoja skristi aplink pasaulį ratu ir užsukti į Naująją Zelandiją, Australiją, Japoniją ir Kiniją“.

 

19 val. 30 min. LNK laidoje parlamentaras spės, kad galbūt L. Graužinienė nori prasiblaškyti ir paskraidyti po pasaulį: „Man tai primena labiau pošventinį paskraidymą po pasaulį. Norą šiek tiek prasiblaškyti. Galbūt Seimo pirmininkė per šventės per daug užsisėdėjo namie ir norisi šiek tiek prasijudinti“.

 

Politiniai oponentai ragina Seimo vadovę skraidyti dar intensyviau – po poliarinį ratą, Šiaurės ašigalį, Grenlandiją, Drakono salą, Ugnies žemę.

 

Kartu su L. Graužiniene į kelionę leisis ir kiti Seimo nariai – Dangutė Mikutienė, Irena Šiaulienė ir buvęs premjeras Andrius Kubilius. Beje, visi Seimo nariai skris verslo klase, o mokesčių mokėtojams vieno politiko bilietas kainuos net 2500 eurų.

 

Buvęs Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas skraidydavo tik ekonomine klase su paprastais žmonėmis bei prisimena, kad pakeleiviai visuomet jo kaulydavo pinigų ir atlyginimų: „Visokių būdavo pakeleivių ir su visais pabendraudavau. Jokios alergijos nebūdavo. Kelionėse kažkaip geriau užmezgamas kontaktas. Pykčių tikrai nebūdavo“.

 

Visą laidą apie politikų kelionę į Japoniją žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.