Šį šeštadienį žiūrovų pamėgtoje rytinėje kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ laukia nuotaikingos varžytuvės. Čia susirungs dvi žavios viešnios – tai dizainerė Agnė Kuzmickaitė ir jos sesuo, psichiatrė Gabrielė Germanavičienė. Sunkioji užduotis įvertinti, kuri iš judviejų gamina geriau atiteks Agnės anytai, žinomo televizijos veido ir dainininko Sauliaus Prūsaičio mamai Virginijai Prūsaitienei.

 

DSC_4896 (Small) DSC_4903 (Small) DSC_4930 (Small) DSC_4944 (Small) DSC_5073 (Small)

 

Kaip ir kiekvieną šeštadienį, „Virtuvės istorijos“ kartu su kulinare Ilona Juciūte-Čibirkiene sveikinsis iš miesto mieste – Vilniuje įsikūrusios prekybos salos „Ogmios miestas“, kur vyksta smagiausios kulinarinės dvikovos.

 

DSC_5094 (Small) DSC_5098 (Small) DSC_5105 (Small) DSC_5109 (Small) DSC_5119 (Small)

 

Kulinarines varžytuvėse A. Kuzmickaitė kartu su Ilona gamins tartaletes su rūkyta lašiša, o jos priešininkė Gabrielė, padedama „Kamado Bono“ šefo Tomo Petrylos, grilyje keps jūros šukučių, avokado ir kukurūzų taco. Laidos studijoje užvirs išties azartiška kova, kuriai nesutrukdys net netikėtai užklupęs lietus.

 

DSC_5127 (Small) DSC_5129 (Small) DSC_5137 (Small) DSC_5156 (Small) DSC_5165 (Small)

 

A. Kuzmickaitė – visiems gerai žinoma Lietuvos dizainerė, drugelių karalienė, savo kūrybą pristatanti tarptautiniuose renginiuose. Laidoje moteris ne tik atskleis, ką valgo, norėdama išlaikyti gražią figūrą, bet ir atskleis, kas šį rudenį madinga.

 

DSC_5175 (Small) DSC_5200 (Small) DSC_5214 (Small) DSC_5215 (Small) DSC_5226 (Small)

 

Smalsioji laidos vedėja pateiks ir ne vieną asmeninį klausimą. Štai paklausus Agnės apie kiekvienoje šeimoje taip svarbų palaikymą, garsioji dizainerė paatviraus, jog vyro S. Prūsaičio koncertuose ji visada šoka pačioje pirmoje eilėje. „Reikia palaikyti vyrą“, – pasakos A. Kuzmickaitė.

 

DSC_5246 (Small) DSC_5283 (Small) DSC_5288 (Small) DSC_5291 (Small) DSC_5303 (Small)

 

Gamybos procese taps akivaizdu, kad tiek Agnė, tiek jos sesuo Gabrielė gamina labai gerai, tačiau A. Kuzmickaitės anytai V. Prūsaitienei visgi teks išrinkti geresnę kulinarę. Ji, kaip ir jos sūnus, nestokoja gero humoro jausmo bei yra didžiausia sūnaus gerbėja. Laidoje moteris neslėps, žinomas Lietuvos dainininkas vaikystėje valgė kaip tikras lietuvis.

 

DSC_5304 (Small) DSC_5314 (Small) DSC_5327 (Small) DSC_5331 (Small) DSC_5334 (Small)

 

„Jis yra sakęs, visam pasauly niekas taip šaltibarščių nepadaro, kaip tu, mama“, – pasakos V. Prūsaitienė.

 

Laidos vedėja pasiteiraus V. Prūsaitienės ir apie pirmą pažintį su būsima marčia A. Kuzmickaite. Moteris atvirai papasakos istoriją, kaip pirmą kartą susipažino su Agne, bei kokį įspūdį ji jai paliko. „Ji buvo drovi, santūri, bet man labai patiko“, – pripažins V. Prūsaitienė.

 

Nors Virginija stengsis išlikti geroji teisėja ir nenorės išrinkti vienos nugalėtojos, bet azartiškoje kovose draugysčių nebūna, todėl kuri, Agnė ar Gabrielė, gamina geriau paaiškės jau šį šeštadienį 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

Jau aštuntą sezoną rodoma televizijos žiūrovų pamėgta kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“ ir toliau žada nepamirštamas azartiškas žinomų šalies šeimų bei artimiausius bičiulių kulinarines dvikovas ir gardžiausius patiekalus. Laidos studijoje laidos herojai rungiasi vienas su kitu – padedami kulinarės Ilonos Juciūtės-Čibirkienės ir „Kamado Bono“ grilio meistrų jie ruošia skaniausius patiekalus, kuriuos lydi atviros ir nuoširdžios istorijos, o galiausiai į studiją atvykęs trečiasis laidos svečias turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

 

Nuotraukų autoryste: tomasfoto.lt