Dainininko Deivio Norvilo žmona Renata Voitechovskaja-Norvilė džiaugiasi, kad augindama du vaikus, turėdama mylimą ir mylinti vyrą, užsiimdama širdžiai miela veikla gyvena visavertį gyvenimą. „Ne turtuose laimė“, – TV3 laidos „Tobula moteris“ vedėjai Ingai Norkutei-Žvinienei šį šeštadienį 9.00 val. įrodinės Renata.

 

TV3_Tobula_moteris_Renata_Voitechovskaja_Norvile_Deivis

Keletą metų Renata buvo galybės grožio konkursų dalyvė. Daili moteris  šiandien prisipažįsta, kad jai trūko supratimo apie grožį, nors prie jos pavardės nuolat buvo klijuojamos etiketės „gražiausia“, „seksualiausia“, „patraukliausia“.

 

„Žinot, kaip atsirado ta gražuolė? Aš esu kilusi iš neturtingų tėvų šeimos. Ir tas grožio kultas… Pas mus jo tiesiog nebuvo. Jokių kremų, jokių procedūrų, – nieko. Aš iš mamos nesu girdėjusi apie dažus, apie makiažus, apie nieką. Ir į tuos grožio konkursus aš nuėjau pasižiūrėti kokios ten gražuolės renkasi. Iš smalsumo“, – TV3 žiūrovams prisipažins Renata.

 

„Pamačiau įvairias grožio konkursų puses. Ir dažniausiai aš būdavau vargšelių vargšelė, su paprasčiausia suknele, su kukliais, nutrintais bateliais. Pagal savo galimybes. O ten rinkosi turtingų tėvelių dukrelės su visokiais deimantais… Kaip vaikui, kaip panelei, man pavydu buvo“, – realią Pelenės istoriją pasakosžinoma moteris.

 

TV3 laidoje „Tobula moteris“ Renata prisimins savo ir Deivio meilės istoriją. Jauna moteris dabar žino, kad visi vyrai – medžiotojai, ir šiukštu negalima jiems lipti ant kulnų. „Jis į mane dėmesį atkreipė tik tada, kai pasakiau: nemyli, nenori, tai ir nereikia“, – sakys juokdamasi Renata.

 

Kita laidos tema – dieta pagal horoskopą. Įžymybių patikėtinė, jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė pasitelkusi kortas papasakos, ar palanku lieknėti iki šių metų galo ir kokių rezultatų tikėtis visiems zodiako ženklams. O gal neverta stengtis?

 

„Svarstyklės turi išeiti iš užburto rato nuolat sukdamos galvą ką valgyti ir kiek valgyti. Kortos rodo, kad šie metai labai nepalankūs lieknėjimui. O jei ir pavyks svorio numesti, visa tai grįš dvigubai. Visai priešingai kortos žada skorpionams. Norintiems sulieknėti, svoris gali mažėti pradedant 7−10 kilogramų. Tačiau reikės atkreipti dėmesį į kortų patarimus“, – dėstys jauniausia Lietuvos ragana.

 

Gražuolės Renatos sveikuoliški pusryčiai ir įdomus pokalbis apie meilę ir grožį, jauniausios Lietuvos raganos burtai ir patarimai lieknėjančioms – visa tai laidoje „Tobula moteris“ šeštadienio rytą 9.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3.

 

„Tobula moteris“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!