Jau rytoj, šeštadienį, 19.30 val., „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovų dėmesiui – kontraversiška „Ginčo“ laida apie pranašus, ekstrasensus, būrėjus ir jų galias. Laidos metu vedėjas Kristupas Krivickas sumanė atlikti eksperimentą, ir šalia savęs pasikvietė žinomą chiromantę Vandą Darjiną. Ryžtingai ištiesęs jai savo ranką vedėjas paprašė, kad ji išklotų viską, ką mato.

 

LR_TV_G_Chiromante ispranasavo kiek metu gvens Krivickas

 

„Pagal fizinę liniją, Kristupai, jums pragyventi skirti 78 metai. Paskui jums kažkas nutiks su kraujotaka, kraujo kalkėjimu. Jūsų gyvenimo kelyje daugiausia problemų kels šlaunikaulis ir nugara, nes tarp menčių jau renkasi kalkės. Jūsų labai jautrus protas, taip jautriai į viską reaguojate. Jums neišeina niekas, ką jūs sugalvojate. Vieną sugalvojate, o visai kitaip eina. Esate baigęs tris mokslus, ar kursus, esate turėjęs tris moteris, bet vieną žmoną. Pastaruoju metu labai stipriai jaudinotės dėl laidų ar projektų, turėjote daug problemų. Jus gąsdino du žmonės, buvote net nerviškai pakrikęs. Per kažkokius tris žmones jūs iš sunkumų pakilote, o dabar jūsų laukia netgi dar daugiau pakilimų“, – žiūrėdama į K. Krivicko ranką tikino chiromantė V. Darjina. Išgirdęs geras žinias, apie jo laukiančius pakilimus laidos „Ginčas“ vedėjas nudžiugo ir nuoširdžiai padėkojo.

 

LR_TV_G_laida apie pranasus ir eksrasensus

 

Kontraversiška laidos tema, būrėjų laukiantys išbandymai, visiems gerai pažįstami laidos dalyviai, kurie savo nuomonę pasiryžę apginti bet kokia kaina bei nesibaigiantys ginčai. Visa tai laukia laidos žiūrovų jau šį šeštadienį per „Lietuvos ryto“ televiziją 19.30 val. laidoje „Ginčas“.

 

LR_TV_G_Laidos vedejai

 

Pokalbių šou ,,Ginčas“ – šeštadieniais 19.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ televiziją.