Itin jautrus ir nuotakų svajones išpildyti pasiruošęs TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ jau įsibėgėjo. Šiandien žiūrovai išvys jau trečiąją projekto dalį, kurioje savo tikromis ir atviromis istorijomis pasidalins dar dvi būsimos, šįkart brandžios nuotakos. Moterys įrodys, kad ir po keturiasdešimtmečio moterys gali atrasti naują meilę. Keturių vaikų mama Agnė papasakos apie skausmą netekus pirmagimio ir vyro išdavystę, o ilgai vaikų susilaukti negalėjusi Jolita kalbės apie brandžią motinystę ir iš naujo atrastą meilę.

 

Agnė atvyko į Belmontą (Small)

 

Projekte „Misija: vestuvės“ iš pradžių varžėsi net 12 būsimų nuotakų, kurių didžiausia svajonė – profesionalų pagalba patobulinti savo išvaizdą ir laimėti pagrindinį šou prizą – vestuvių šventę. Tačiau kiekvienoje laidoje šansą laimėti išvaizdos pokyčius ir patekti į finalą laimi tik vieną iš būsimų nuotakų.

 

Agnė ir Jolita (Small)

 

Šiandien televizijos žiūrovai išgirs dar dviejų būsimų nuotakų istorijas. Viena laidos herojų – Jolita, kuri ilgai bandžiusi susilaukti vaikų pagaliau mama tapo būdama 37-nerių. Tiesa, iki savos laimės jai teko daug patirti – žlugo jos pirmoji santuoka, o vėl patikėjusi meile ji pagaliau sutiko Nerijų, su kuriuo pagaliau susilaukė dukters, nors ir rizikavo savo sveikata.

 

Dalyvės atvyko į Belmontą (Small)

 

„Turime nuostabią dukrytę. Vieną sykį pasidariau testą ir pamačiusi dvi juosteles, labai apsidžiaugiau. Negalėjau užmigti iš tos laimės“, – su ašaromis akyse sakys Jolita.

 

Dalyvės atvyko į Belmontą2 (Small)

 

Antroji išlikimo kovos dalyvė, keturių vaikų mama Agnė atskleis – gyvenimas jai iš tiesų nepagailėjo išbandymų. Devintą mėnesį besilaukdama pirmagimio moteris tikrai nesitikėjo, kad taip ir neturės galimybės jo užauginti.

 

Dalyvės atvyko į Belmontą3 (Small)

 

„Vieną dieną gydytojai man pasakė, kad vaiko širdutė plaka kaip traukinys, o kitą rytą supratau, kad kažkas yra negerai. Darė skubų Cezario pjūvį“, – išgyvenimais dalinsis Agnė. Deja, moters vaikelis neišgyveno ir jai teko susitaikyti su skaudžia netektimi. Vėliau Agnė su vyru susilaukė sūnaus ir dukters, tačiau šeimyniška idilė truko neilgai – jos vyras pasakė turintis kitą moterį.

 

Jolita (Small)

 

Tačiau dabar Agnė ir vėl tiki tikrais jausmais. Jos mylimasis Daivaras – ne tik ją mylintis ir gerbiantis vyras, bet ir dar dviejų judviejų vaikų tėvas. Laidoje Daivaras negailės komplimentų Agnei ir neslėps laimės džiaugsmo ašarų.

 

Jolita atvyko į Belmontą (Small)

 

Abi moterys laidoje susitiks su grožio prekių parduotuvės „Klishop“ atstove Viktorija Gasatiene ir džiaugsis prabangiomis grožio priemonėmis. Tiesa, kalbėdama apie išlikimo kovos dalyves V. Gasaitienė išskiria Agnę, kuri į projektą pateko ne taip, kaip kitos dalyvės. Ją į šou delegavo būtent „Klipshop“, nes jų platformoje taip pat buvo galima pildyti anketą ir dalyvauti atrankoje. Viena šių moterų ir buvo Agnė.

 

Jolita2 (Small)

 

„Agnė yra teigiama, brandi, pozityvi asmenybė. Ji mums pasirodė išsilaikiusi, rami moteris, kuri, net ir tiek gyvenime iškentėjusi, vis tiek atrodo labai šviesaus ir sveiko proto. Džiaugiamės šiuo pasirinkimu ir kad Agnė anketą pildė būtent per mūsų internetinę parduotuvę“, – sakė V. Gasaitienė.

 

Vestuvinių meniu degustacija Belmonte (Small)

 

Abi moterys realybės šou išlikimo kovoje ne tik pasakos savo istorijas, bet ir prisipažins, kad didžiausia jų svajonė – atsikratyti kamuojančių kompleksų. Agnę labiausiai neramina išsiplėtę kapiliarai veide ir ant kojų, didelis pagurklis, pageltę dantys, o Jolita norėtų atsikratyti raukšlių veide bei džiaugtis balta ir sveika šypsena.

 

Vestuvinių meniu degustacija Belmonte2 (Small)

 

Būsimos nuotakos dėl savo problemų konsultuosis su tikrais grožio profesionalais ir apsilankys lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje „Estetus klinika“ bei implantologijos ir estetinės odontologijos klinikoje „Neodenta“, kur gydytojai profesionalai pasiūlys geriausius gydymo sprendimus.

 

Vestuvinių meniu degustacija Belmonte3 (Small)

 

Dėl savo išvaizdos pokyčių ir šanso dalyvauti finale Agnei ir Jolitai teks įnirtingai pakovoti. Poilsio ir pramogų centre „Belmontas“ abi moterys sudalyvaus vestuvių planuotojos Viktorijos Amkoladzės sukurtoje išlikimo kovos užduotyje, kuri žada būti ne tik informatyvi ir įdomi, bet ir labai azartiška ir įtraukianti.

 

Savo lemiamus balus taip pat sudės visi grožio profesionalai, kurie yra komisijos nariai. Tik jie nuspręs, kuri iš moterų – Agnė ar Jolita – yra vertesnė išvaizdos pokyčių ir kelialapio į šou finalą.

 

Kuri iš išlikimo kovos dalyvių pelnys komisijos balsus ir įveiks specialią užduotį? Kaip būsimos nuotakos susidorojo su gyvenimo sunkumais ir iš naujo patikėjo meile? Visi atsakymai jau šiandien, šeštadienį realybės šou „Misija: vestuvės“ išlikimo kovoje.

 

Naujas, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – šeštadieniais 18 val. per TV3!

 

Nuotraukos - tomasfoto.lt