Žinomas profesionalus šokėjas, populiaraus TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ veteranas Deividas Meškauskas viešai prisipažino – seksualiausia Lietuvos mamytė jam – mylimoji, dukrą auginanti aktorė Ineta Stasiulytė! Jau šį penktadienį, rugsėjo 21-ąją, 17.10 val. nuodėmingiausioje TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ bus parodytos pačios seksualiausios Lietuvos mamytės – aktyviai dalyvaujančios Lietuvos elito vakarėliuose ir demonstruojančios laikui nepavaldų kūną! Kas išdrįs pareikšti, kad pirmoji vieta priklauso būtent jai?

 

„Man Ineta pati seksualiausia, ir taškas!“ – jau šį penktadienį laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ seksualiausią Lietuvos mamytę rinks D. Meškauskas, ką tik su savo išrinktąja ir jos dukrele persikraustęs į naujus, bendrus namus.

 

Tuo tarpu mados guru Mantas Petruškevičius yra kitokios nuomonės. Jam žaviausia – garsaus krepšininko žmona, dukrelę auginanti dainininkė Goda Alijeva: „Ji yra labai graži moteris ir nebejotinai seksualiausia mamytė.“

 

„Esu graži ir seksuali, todėl aš turėčiau būti pirmame penketuke“, – savo galimybes vertina tarptautinių ryšių ekspertė, „Šok su manimi“ dalyvė, sūnų auginanti Diana Martinėlė.

 

Dėl pirmosios vietos seksualiausių Lietuvos mamyčių dešimtuke taip pat varžosi po dvi dukreles turinčios – tituluota gražuolė Daiva Anužytė ir dainininkė Ingrida Martinkėnaitė, sūnų auginantis modelis, tuoktuvėms besiruošianti Jurgita Tvarijonaitė, išsiskyrusi, dviem dukrom besirūpinanti burleskos šokėja Eglija Vaitkevičė-Fergie, taip pat dukras turinčios – dainininkė ir „Šok su manimi“ dalyvė Asta Pilypaitė, buvusios „Olialia pupytės“ Marina Bui ir Skaistė Steikūnaitė. Kaip išsirikiuos žavusis dešimtukas, sprendžia tik TV3 žiūrovai, iki ketvirtadienio, rugsėjo 20-osios, vakaro galintys balsuoti internete adresu www.tv3.lt/balsavimas.

 

Kuri žinoma moteris TV3 žiūrovų sprendimu bus pripažinta pačia seksualiausia mamyte Lietuvoje, paaiškės jau šį penktadienį, rugsėjo 21-ąją, 17. 10 val. laidoje „Nuodėmių dešimtukas“.

 

„Nuodėmių dešimtukas“ – penktadieniais 17.10 val. tik per TV3!