LNK internetiniame portale prasideda vasaros aklųjų pasimatymų šou „Pasakyk man – Taip!“, kuriame kaip televizijos vedėja debiutuoja žavioji nuomonės formuotoja Agnė Kulitaitė.

 

Agne_Kulitaite

 

„Piršti du žmones vienas su kitu man nėra naujiena – nuo senų laikų tiesiog spirgėdavau, jei pajusdavau, kad kažkas iš mano draugų ar pažįstamų tiktų vienas kitam ir bandydavau įkalbėti juos susitikti. Neslėpsiu, man visai sekasi šie dalykai, todėl savo aplinkoje turiu porų, kurios yra dėkingos man ir, užgrojus vestuvių maršui, neabejotinai būsiu jų pamergė. Piršti žmones neseniai pradėjau ir savo socialiniuose tinkluose, ši mano rubrika vadinasi „Kupidonė Agnė“ ir sekėjams ji labai patinka. Net tie, kurių statusas neleidžia dairytis į kitus, labai ją mėgsta. Na, o piršti poras pasimatymų šou ir prieš kameras buvo man pirmas kartas ir, viliuosi, ne paskutinis. Rezultatu esu patenkinta“, – šypsosi Agnė.

 

kulitaite_Palanga1

 

Naujame LNK interneto šou dalyvių pasimatymai vyksta poroms atliekant skirtingas užduotis, jų metu kiekvienas dalyvis galės vis artimiau pažinti antrąją pusę. Pasimatymai trunka trumpai, bet po pirmojo įspūdžio dalyviai gali nuspręsti, tęsti bendravimą po filmavimo ar išsiskirti.

 

Pasakyk-man-taip_Agne_web_03

 

„Nuostaba kildavo kiekvieną kartą žmonėms pateikus atsakymus vienas kitam. Kartais ji būdavo labai gera, kartais siaubingai liūdna. Šis pasimatymų šou dar sykį įrodė, kad meilei iš pirmo žvilgsnio neužtenka tiesiog geros išvaizdos ar komunikabilumo, reikia žiežirbų. Ugnies“, – sako Agnė.

 

Pasimatymų šou buvo apstu ne tik pikantiškų situacijų, bet ir pikantiškų dalyvių, kurie dar ilgai išliks Agnės atmintyje. Pati Agnė taip pat neišvengė antros pusės ieškančių dalyvių dėmesio.

 

„Kažkiek flirto buvo, noro nusifotografuoti susiglaudus irgi, bet aš stengiuosi nemaišyti darbo su emocijomis ar jausmais, todėl manau, kad testą čia išlaikiau ir išlikau šalta“, – sako ji.

 

LNK aklųjų pasimatymų šou „Pasakyk man – Taip!“ vedimas buvo pirmas Agnės kartas televizijoje. „Iš pradžių jaudulio tikrai buvo, klaidų, abejonių irgi. Bet juk tai visiškai normalu, tiesa? Būtų keista, jei būtų kitaip. Vėliau visiškai atsipalaidavau, man atrodo, kad net per daug. Prieš kameras ne tik nebebijojau susimauti, nusikalbėti, bet ir nebesistengiau visada būti pasitempusi ir gražiai atrodyti. Leidau sau būti savimi. Gyvenime esu pakankamai didelė avantiūristė, todėl jei dar sykį gaučiau panašų pasiūlymą, manau, kad atsakyčiau teigiamai. O kodėl ne? Gyvenimas trumpas reikalas“.

 

Tiesa, žinoma internetinių pažinčių ekspertė, „Tinderio“ karalienė  Agnė Kulitaitė kviesdama dalyvauti LNK šou teigė, kad yra vieniša, o dabar jos gyvenime kartu su premjera televizijoje – esminiai pokyčiai.

 

„Šiuo metu mano statusas – single and ready to mingle (vieniša, bet pasiruošusi naujam mišriam „įsipareigojusios partnerystės ir buvimo vieniše“ tipo etapui – aut. past.). Labai greitai išvykstu keliems mėnesiams pagyventi į Amsterdamą, gal iš ten grįšiu su žiedu ant rankos, o gal rankose laikydama sudaužytos širdies likučius“, – kvatojasi Agnė.

 

LNK interneto televizijos žiūrovai kas savaitę išvys po naują „Pasakyk man – Taip!“ seriją. Pirmojoje nusifilmavo paslapčių turinti vienišė Rimgailė. Vaikino susirasti atvykusi Rimgailė, pavyzdžiui, laisvalaikiu dalinasi savo grožiu internete. Dvidešimt aštuonerių mergina jau kuris laikas papildomai uždarbiauja „Onlyfans” platformoje. Peržvelgus foto, Rimgailės karštumas dvejonių nekelia. Bet ar tai patiks rimtos pažinties ieškančiam vaikinui?

 

Someljė, traukinių palydovė, talentų agentė, aktorė, modelis, žurnalistė , radijo vedėja, renginių vedėjas – tai tik keletas profesijų žmonių, atvykusių filmuotis į LNK šou.

 

Lietuvoje vakarus be poros leidžia galybė įvairiausių žmonių. Nesvarbu amžius, nesvarbu finansinė padėtis, nesvarbu išvaizda. Daugybė žmonių tikisi sutikti tą vienintelį arba tą vienintelę. Beje visi aklieji laidos „Pasakyk man taip” pasimatymai vyksta atostogų sostinėje Palangoje, kur žmonės jaučiasi laisviau. Ir dalyviai nė nenumano, su kuo eis į pasimatymą. Juos iki pat laidos finalo skiria širma. Pasimatymo įkarštyje nukritus širmai pora lieka pabendrauti ir turi apsispręsti – bus kartu ar suks skirtingais keliais. „Bus daug pirmosios aistros akimirkų ir, deja, skausmo ašarų“ – sako laidos kūrėjai.
 
Pirmoji serija jau lnk.lt – https://lnk.lt/pasakyk-man-taip