Kovo 6-osios vakarą profesionalus komedijos teatras „Domino“ kviestinei publikai pristatė aštrios komedijos „Psichai“ premjerą.Pamatyti komediją tokiu provokuojančiu pavadinimu susirinko daugybė žinomų Lietuvos meno ir pramogų pasaulio atstovų: Daiva Žeimytė – Bilienė su vyru Mindaugu Biliumi, Giedrius Leškevičius, Irena Marozienė, Jolanta Svirnelytė, Merūnas Vitulskis su žmona Erika Vitulskiene, Marius Berenis, Naglis Bierancas, Rasa Kaučiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Dainius Adomaitis, Ramūnas Marcinkus, Adolfas Večerskis, Algis Ramanauskas, Brigita Arsobaitė – Dalgėdė, Gabrielė Martirosianaitė, Dalia Brenciūtė, Gabija Jaraminaitė – Ryškuvienė, Kostas Smoriginas su žmona Dalia Brenciūte, Vaida Genytė, Agnė Levickaitė, Justė Zinkevičiūtė, Mindaugas Ancevičius, Toma Vaškevičiūtė su vyru Tadu Gryn, Vaida Lisikaitė, Vitalija Mockevičiūtė ir kiti.

 

Psichai-YT-cover

 

Susirinkę komedijos gerbėjai ir kviestiniai svečiai negailėjo ne tik juoko, bet ir nuoširdžių plojimų spalvingai komedijai, kurią režisavo Dainius Kazlauskas. Jis visai atvirai nuo pat pradžių sakė, kad „mano tikslas – ne šokiruoti, o sukurti nepamirštamą reginį netradicine tema bei žiūrovui patrauklia forma. Tikrai norėčiau, kad spektaklio metu žiūrovas užmirštų laiko tėkmę ir skoningas reginys scenoje jį užburtų bei įtrauktų“. Po premjeros režisierius Dainius Kazlauskas džiaugėsi: „Drauge su profesionaliais aktoriais, visa teatro kūrybine komanda žiūrovams padovanojome linksmą intrigą bei daug juoko teatro scenoje“.

 

Psichai Domino premjera 3

 

Ryškius personažus scenoje įkūnijo Lietuvos žiūrovams gerai pažįstami ir talentingi aktoriai Edita Užaitė, Gytis Ivanauskas, Rokas Petrauskas, Andrius Povilauskas, Juozas Gaižauskas, Neringa Varnelytė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Valda Bičkutė ir Sandra Daukšaitė-Petrulėnė.

 

Psichai Domino premjera 4 Psichai Domino premjera

 

Prie komedijos „Psichai“ kūrimo, be kūrybinės grupės, taip pat svariai prisidėjo ir gydytojas psichiatras. Su Santaros klinikų psichiatrijos skyriaus vedėju, gydytoju psichiatru Edgaru Dlugausku aktoriai konsultavosi norėdami geriau suprasti savo personažus, „pagauti“ jų fobijų niuansus ir kuo įtikinamiau atlikti savo vaidmenis. Repeticijų metu neapsieita ir be kuriozinių situacijų – ant Roko Petrausko rankų užstrigo antrankiai, nulūžo raktas ir juos teko nuimti tik su specialistų pagalba…

 

Psichai Domino premjera1

 

Intriguojanti istorija prasideda garsaus psichoterapeuto priimamajame, kur susitinka 6 pacientai. Iš pažiūros sveiki, bet elgiasi keistokai.Bernardas, pagyvenęs ir inteligentiškas vyras, nuolat nevalingai keikiasi. TaksistasVernerisviską skaičiuoja ir kaupia. LaborantėVanesaperdėtai saugosi mikrobų. Dievobaimingoji Maripaniškai bijo ką nors užmiršti.Lora, moteris – aidas, viską kartoja bent du kartus. JaunasisLukasvengia tiesių linijų. Atėję tuo pačiu metu, jie kantriai laukia gydytojo. Tačiau šis begėdiškai vėluoja, o pacientai nerimsta, pradeda pasakotis apie savo fobijas ir sindromus, juos net demonstruoti! Įtampa priimamajame auga, o improvizuota grupinė terapija įgauna rimtą pagreitį… Kuo gi viskas baigsis?!

 

Psichai Domino premjera2

 

Nuo kovo 7 d. naujoji „Domino“ komedija „Psichai“ pradeda turą po profesionalias Lietuvos scenas.

 

Profesionalus komedijos teatras „Domino“, tęsdamas 2018 – 2019 m. Nuotykių sezoną“, Lietuvos publikai pristato garsiausius pasaulyje komedijas ir šou pasirodymus. Išsami informacija apie Domino“ teatro premjeras ir spektaklius: Rasa Kulionytė, tel. +370 640 26988, rasa@dominoteatras.lt, www.dominoteatras.lt

 

Spektaklio lankytojai: 

 
 

Nuotraukos iš Domino teatro archyvo.