Šventyklos sienos viename iš pačių seniausių Aukštutinio Egipto miestų Abydose aprašinėtos keistais hieroglifais, kurie, regis, vaizduoja šiuolaikinius lėktuvus. Neįprastas radinys be galo nustebino egiptologus ir archeologus. Iš kur žmonės, gyvenę prieš 2000 – 3000 metų galėjo žinoti apie šiandieninius orlaivius?

 

Beje, po viena Egipto šventyklos plokšte, vaizduojančia modernius lėktuvus, yra kita. Joje vaizduojama dar daugiau šiuolaikinių technologinių transporto priemonių: sraigtasparnių, povandeninių laivų, sklandytuvų ir dirižablis.

 

Kai kurie žmonės mano, kad šie piešiniai yra įrodymas, kad senovės egiptiečiai buvo užmezgę kontaktą su kitos planetos gyventojais. Gali būti, kad jie bendravo su ateiviais iš hipotetinės planetos Nibiru.

 

Pagal dar vieną versiją aiškinama, kad egiptiečius su šiuolaikinėmis technologijomis supažindino puolę angelai. Pastarieji apie naujausias technologijas žinojo dar gyvendami rojuje. Puolę angelai galimai norėjo palikti žinutę ateities kartoms. Piešinius ant Egipto šventyklos sienos galite pamatyti, PASPAUDĘ ČIA.

 

Pranašiški ženklai apie ateities technologijas Egipte nėra vieninteliai. Centrinėje ir Pietų Amerikoje atrasta neįprastų papuošalų, pagamintų 500 – 800 metais. Iš pradžių buvo manoma, kad jie vaizduoja vabzdžius. Tačiau mokslininkai mano, kad aukso papuošalai labiau panašūs į šiuolaikinius lėktuvus, o ne į žinomas vabzdžių veisles. Papuošalus vabzdžius – lėktuvus galite pamatyti, PASPAUDĘ ČIA.