Šylant orams, atsiranda ir naujų rūpesčių – turbūt daugelis moterų, o ir nemaža dalis vyrų, sutiktų, jog kasdieninės depiliacijos procedūros atima nemažai laiko, kurį praleisti būtų galima kur kas naudingiau. Tačiau visi norime jaustis gražūs ir pasitikintys savimi, o tai sunkiai įsivaizduojame be lygios ir švelnios odos.

 

Depiliacija lazeriu REVU CLINIC

Šiandieninės technologijos sparčiai reaguoja į augančius žmonių poreikius ir yra ypač orientuotos į mūsų patogumą bei laiko taupymą. Estetinės procedūros – ne išimtis. Pirmasis lazeris plaukelių šalinimui sukurtas dar 1964 metais, vėliau ši technologija sparčiai tobulėjo, o šiandien depiliacija lazeriu – jau yra viena populiariausių procedūrų, atliekamų ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje. Jos populiarumą, be abejo, nulėmė efektyvumas ir teikiama nauda – šiandieniniai lazeriai gali pašalinti net apie 95 % nepageidaujamų plaukelių nuo daugelio kūno vietų. Be to, per šį laiką buvo atrasta veiksmingų sprendimų, kaip pritaikyti lazerius skirtingiems odos ir plaukelių tipams. Todėl šiandien plaukelių šalinimas lazeriu – saugus, greitas ir itin veiksmingas būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukelių ilgam laikui.

 

Kaip vyksta ši procedūra? Nemažai žmonių išgirdę žodį „lazeris“ baiminasi dėl procedūros skausmingumo. Išties, to daryti neverta – daugelyje dabartinių lazerių įmontuota šaldanti technologija, kuri efektyviai mažina nemalonius pojūčius, todėl dažniausiai jaučiamas tik nežymus dilgčiojimas. Prieš procedūrą pasikonsultuosite su specialistu, kuris įvertins tiek jūsų plaukelių, tiek odos ypatybes. Procedūros metu lazerio skleidžiama šviesos energija paveikia, ir daugeliu atvejų – visam laikui sunaikina plauko folikulą. Kadangi efektyviai sunaikinti galima tik plaukelius, kurie yra aktyvaus augimo fazėje, o skirtingose kūno vietose šios fazės skiriasi, todėl norint pašalinti visus plaukelius, procedūras reikėtų pakartoti. Įprastai, siekiant maksimalaus rezultato, turėtų pakakti 6 procedūrų kurso bei palaikomosios procedūros maždaug kartą į metus.

 

Tiesa, plaukų šalinimas lazeriu reikalauja savotiško pasiruošimo – pravartu atsiminti, jog prieš procedūrą nerekomenduojama degintis saulėje – odai reikalinga maksimali apsauga ir higiena. Tuo tarpu plaukelius galima tik skusti, nenaudojant jokių kitų depiliacijos priemonių. Saugumo reikalavimų paisymas ir išsami konsultacija su specialistu reikalingi tam, kad apsidraustumėte nuo galimų komplikacijų ir iš procedūrų gautumėte maksimalią naudą. Žinoma, nederėtų pamiršti, jog tai – medicininė procedūra, reikalaujanti profesionalumo, todėl patartina ją atlikti tik medicinos įstaigose ir tik su patyrusiais specialistais. Rezultatu galėsite džiaugtis jau po pirmųjų procedūrų (įprastai – praėjus 10-14 dienų po procedūros) – lygesne ir švelnesne oda, pastebimai mažėjančiais išbėrimais ir sudirginimais, sukeltais ankstesnių depiliacijos procedūrų. Plaukų šalinimas lazeriu Kaune REVÙ CLINIC – patyrę specialistai ir naujausios technologijos Jūsų patogumui ir grožiui!