„Mes einame ir matome – kažkieno daiktai ant žemės guli, o blogi dėdės nubėga į tamsą. Galvojame, paimsime ir grąžinsime viską geriems žmonėms. Mes tik grąžinti norėjome…“, – būtent taip sulaikytas policijos pareigūnų jiems teisinosi aktorius Mindaugas Papinigis.

 

PR_ekranai_6laida_Papinigis (1) (Small)

 

Nors M. Papinigis tarnybinę uniformą vilkintiems pareigūnams bandė įrodyti esąs gerai žinomas aktorius, tačiau neseniai kardinaliai šukuoseną pakeitęs ir iš juodaplaukio blondinu virtęs Mindaugas policijos neįtikino. „Ką čia šneki nesąmones! Aš pažįstu Papinigį! Papinigis juodais plaukais. Viskas, tylėt!“ – į aktoriaus bandymus įrodyti savo tapatybę atkirto policijos pareigūnas. Todėl nepaisant didelių pastangų M. Papinigis dėl įtarimų vagyste kartu su savo kolega, aktoriumi Zigmantu Baranausku, buvo sulaikyti ir nuvežti į policijos komisariatą.

 

PR_ekranai_6laida_Papinigis (2) (Small)

 

Žinomiems vyrams grėstų rimti nemalonumai, gerai, kad tai tebuvo scena iš LNK televizijos parodijų šou „Ekranai“ filmavimo, o ir policijos uniformas vilkėjo bei „bananu“ grasino ne tikri pareigūnai, o aktoriai Džiugas Siaurusaitis ir Renata Kutinaitė.

 

PR_ekranai_6laida_Papinigis (3) (Small)

 

Šią juokingą situaciją žiūrovai turės progą pamatyti ir gardžiai pasijuokti jau rytoj, antradienį 21.00 val. O taip pat laidoje – iš koto verčiančios orų prognozės ir atsakymai, kada jau pagaliau sulauksime pavasario, Gyčio Ivanausko patarimai, kaip kovoti su alkoholizmu, ir eksperimentai, parodysiantys, kuo gali baigtis kelionė automobiliu išgėrus.

 

PR_ekranai_6laida_Papinigis (4) (Small)