Po pirmo „Vaikų balsas 2017“ balsavimo etapo paaiškėjo po tris vaikų favoritus kiekvienoje kategorijoje. Jau birželio 1 dieną į TV3 eterį sugrįžta apdovanojimai, kuriuose svarbūs tik vaikų sprendimai. „Vaikų Balsas 2017“ po pertraukos ir vėl išrinks ir apdovanos pačius mėgstamiausius atlikėjus, grupes, knygas, filmus.

 

M.Rainys_Gediminas Sass foto

 

 

Mėgstamiausia aktore gali tapti Aušra Štukytė, Inga Norkutė arba Ineta Stasiulytė; mėgstamiausiu aktoriumi – Nerijus Gadliauskas, Ramūnas Rudokas arba Marius Jampolskis.

 

Vaikai taip pat jau išrinko ir tuos, kurie pretenduoja tapti mylimiausiais atlikėjais – trys dainininkės: Jazzu, Monika Pundziūtė ir Paula Valentaitė bei Donatas Montvydas, Marijus Mikutavičius ir Vaidas Baumila. Visus kandidatus, už kuriuos galima balsuoti ir išrinkti laimėtojus rasite portale tv3.lt.

 

???????????????????????????

 

Linksmiausiam metų renginiui diriguos laidų vedėjas Mindaugas Rainys  ir trys superherojės, kurios atgims kartu su kultine įsikūnijimų meistre aktore Ineta Stasiulyte, kuri ir pati pateko į vaikų mėgstamiausių aktorių trejetuką.

 

Mindaugas Rainys sako, kad kai kurie vaikų pasirinkimai jį labai stebina, o kai kurie netgi visiškai sutampa su jo mėgstamiausiais: „Pavyzdžiui, dėl aktorių – tikrai nesiginčiju. Žinoma, gaila, kad tarp vaikų mėgstamiausių dainų nėra mano dainos – Ovidijaus Vyšniausko „Mažyte mano“. Bet baisiausia, ką parodo vaikų balsavimas – koks senas pats esi. Manau, kad per apdovanojimus pamatysiu daug naujų veidų“, – įsitikinęs M. Rainys.

 

Linksmiausioje metų fiestoje kartu su išrinktais vaikų mylimiausiais pasirodys Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Paula Valentaitė, Agnė Juškėnaitė, Sasha Song, Tadas Juodsnukis, žonglierius Kasparas Bujanauskas ir daugelis kitų! Ateik ir kartu su ryškiausiomis žvaigždėmis tapk superherojumi!

 

Kas taps vaikų mėgstamiausiais ir kokias supergalias renginio metu įgis vedėjai, sužinosime jau birželio 1 dieną, 19.30 val. Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per TV3.