Laimingasis aštuonetas – Justina Budaitė, Gintarė Petkevičiūtė-Nota, du Donatai, Eglė Tamulionienė, Daugirdas Šemiotas, Greta Kvederaitė, Samanta Tina ir Agnė Juškėnaitė – vakar gavo didžiausią Kalėdų dovaną – jie keliauja į galingiausio ir žiūrimiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ finalą ir kausis dėl kelialapio į projekto superfinalą.

 

LB_rolandas_inga

LNK projekto finalas vyks jau šį sekmadienį, gruodžio 28 dieną 19.00 val., projekto superfinalas – sausio 1-ąją19.00 val. tiesiogiai per LNK iš Vilniaus „Teatro arenos“.

 

„Lietuvos balso“ mokytojų – KatažinosZvonkuvienės, Ingos ir Arūno Valinskų, Merūno Vitulskio ir Donato Montvydo – mokiniai ruošia specialius muzikinius pasirodymus, sekmadienį „Lietuvos balso“ scenoje išvysime ir K. Zvonkuvienę su šokėjais, ir projekto vedėją Ingą Jankauskaitę duete su D. Montvydu.

 

Pagrindinis prizas, dėl kurio kaunasi projekto dalyviai – tai trečiojo „Lietuvos balso“ nugalėtojo titulas, 5000 eurų investicija į tolimesnę muzikinę karjerą, kelionė dviem į Vokietiją keltu „DFDS Seaways“ – šiomis kelionėmis bus apdovanoti visi superfinalo dalyviai, ir kitų puikių daiktinių ir piniginių prizų.

 

Kas paliks šį projektą ir nebetęs kovos dėl „Lietuvos balso“ nugalėtojo vardo, kas triumfuos ir keliaus į „Lietuvos balso“ superfinalą – visa tai jau šį sekmadienį 19val. per LNK!