Artėjant Valentino dienai, svarbu ne tik pasirūpinti dovana mylimam žmogui, bet ir nepamiršti jos dailiai supakuoti. Juk ne tik tinkamai parinkta dovana, bet ir kaip šią įteiksite, atskleidžia mylimam žmogui koks jis yra svarbus.

 

Dovanų pakavimo idėjų bei medžiagų šioms įgyvendinti yra įvairiausių: nuo tradicinių (raudonos ar kitos blizgios spalvos popieriumi ir kaspinais padabintos popierinės dėžutės ar dovanų maišeliai su meškučiais, širdelėmis ir pan.) iki išties originalių (pvz. asmeninėmis detalėmis, inicialais ar simboliais dekoruotos dėžutės, mylimo žmogaus pomėgius atspindinčios dovanų pakavimo medžiagos ir kt.).

 

Visai neverta rūpintis, kad galbūt pačiam nepavyks idealiai supakuoti dovanos, nes čia jums gali pagelbėti profesionalai. Tačiau net ir neidealiai paties supakuota dovana tikrai džiugins, jei tik ši dovanojama su didele meile.

 

balionas MYLIU

 

Nuotraukos šaltinis: canva.com

 

Turėkite originalios idėjos viziją

 

Raudonas dovanų popierius ir didžiuliai, blizgantys kaspinai šiandien jau gali atrodyti per daug pompastiškai ir senamadiškai. Kartais žymiai geriau, kai dovana supakuota kad ir kukliai, bet originaliai. Viena iš originaliausių dovanų pakavimo idėjų – rasti sprendimą atsižvelgiant į mylimo žmogaus pomėgius.

 

Galbūt jūsų antroji pusė mėgsta piešti ar tapyti – galima atspausdinti mėgstamo dailininko piešinį ir į jį supakuoti dovaną. Jei brangus žmogus domisi ekologija, įvyniokite dovaną į medžiaginį maišelį ir pridėkite atvirutę, kurią, pasodinus į žemę, išauga augalas, be to, prie dovanos galite pridėti ir džiovintų gėlių puokštelę ar jomis apklijuotą meilės raštelį. Galbūt antroji pusė domisi muzika? Tada dovaną galima supakuoti į natų sąsiuvinio lapus, ant kurių užrašyti mėgstamos dainos žodžiai ar natos. Jei mylimas žmogus mėgsta kulinariją, dovanų dėžutę visada galima apklijuoti saldumynų receptais – toks dovanos įpakavimas bus ne tik asmeniškas, bet ir turės praktinę vertę – galėsite kartu pasigaminti saldėsių. Jei jūsų brangus žmogus mėgsta spręsti kryžiažodžius ar kitus galvosūkius, ant pakavimo popieriaus galite užrašyti paties sukurtą rebusą ar kryžiažodį, kurį reikės išspręsti, norint išpakuoti dovaną. Gal brangus žmogus mėgsta skaityti? Tokiam žmogui dovaną galite supakuoti į senos knygos puslapius. Fotografuoti mėgstančiam mylimam žmogui dovaną galima papuošti fotoaparato juostele, kurioje užfiksuotos linksmos akimirkos, praleistos kartu.

 

Romantiškos detalės papildančios dovaną

 

Tiek dovana, tiek ir jos įpakavimas turėtų būti asmeniškas, ypač, kai dovana skirta antrajai pusei. Pakuojant dovanas vertėtų nepamiršti ir mielų smulkmenėlių. Prie dovanos galite priklijuoti nuotrauką, kurioje sustabdyta linksma ar miela akimirka, praleista kartu su mylimu žmogumi. Romantiškai atrodytų mažas atvirukas, kuriame įrašytas trumpas sveikinimas ar mieli žodžiai, kuriuos norėtumėte, bet galbūt nedrįstate pasakyti.

 

meilės sausainukai

 

Nuotraukos šaltinis: canva.com

 

Pridėkite prie dovanos ir prisiminimus: priklijuokite pirmus bilietus į kino teatrą ar šokius, apklijuokite dovaną mielomis žinutėmis, kurias vienas kitam rašėte, pririškite prie kaspino keletą priežasčių, kodėl mylite šį žmogų. Išlankstykite širdelių šūsnį ar papuoškite dovanų dėžutę bučiniais.

 

Smulkmenos atskleis, kad šiai dovanai skyrėte savo brangaus laiko, o tai mylimam žmogui leis pasijusti ypatingai. Pasitelkite vaizduotę, tada gimsta šilčiausios ir romantiškiausios idėjos!

 

Tinkamai parinktos pakavimo medžiagos

 

Svarbu ne tik apgalvoti šaunias dovanų pakavimo idėjas, bet ir pasirūpinti tinkamomis pakavimo medžiagomis, apsaugančiomis dovaną jei ši ,,keliautų” kažkur tolėliau. Pakuojant dovaną labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, iš kokios medžiagos ši pagaminta. Labai apgalvotai ir kruopščiai reikėtų pakuoti tokias dovanas, kurios kelionės metu gali pakeisti formą ar sudužti. Vertėtų nepamiršti šias dovanas pakuoti į tvirtesnę dėžutę, jei reikia naudoti granules tūriui užpildyti ar oro pagalvėles, apsauginius putoplastinius profilius ar plastikinius kampučius, be to, saugiai uždarius dėžutę, ją apklijuoti lipnia juosta.

 

Popieriniai dovanų maišeliai puikiai tiks nedūžtančioms dovanoms pakuoti, tačiau šis būdas nėra toks asmeniškas, be to, nereikalauja daug pastangų. Todėl įdėję dovaną tiesiog į mielą maišelį – nelabai nustebinsite. Popieriuje įpakuotos dovanos dažnai suteiks daug daugiau džiaugsmo, nes visada smagu bandyti atspėti, kas slepiasi dėžutėje, o tada ją išpakuoti ir pažiūrėti, ar spėjimai pasitvirtino. O kur dar netikėtumo momentas, kai, atplėšęs dovaną, randi būtent tai, apie ką svajojai.

 

dovanų pakavimo granulės

 

Nuotraukos šaltinis: canva.com

 

Dar viena dažnai naudojama dovanų pakavimo medžiaga yra celofanas. Nors ši priemonė yra labai paprasta, o į ją supakuoti dovaną yra lengva, tačiau, pririšus prie celofano kaspiną ar mielą smulkmeną kaip balioną, dovana atrodys daug įdomiau.

 

Pakuojant dovanas į dėžutes originaliai galima panaudoti ne tik popieriaus drožles, bet ir tokias medžiagas kaip apsauginės granulės. Ši medžiaga ne tik puikiai užpildys dėžės erdvę, jei pati dovana yra gerokai mažesnė, bet ir leis jums paslėpti dovaną, kad sužadintumėte ją gavusiojo smalsumą.

 

Pabaigai

 

Mylimą žmogų galima pradžiuginti ne tik tinkamai parinkta dovana, bet ir išskirtiniu, asmenišku ir subtiliu dovanos įpakavimu, kuris yra ne ką mažiau svarbus nei pati dovana. Nepamirškite naudotis vaizduote – tada gimsta romantiškiausios ir originaliausios idėjos. Tik jūs žinote kas patinka jūsų mylimam žmogui – tad skirkite tam šiek tiek savo brangaus laiko ir dovanokite savo meilę parodydami išskirtinį dėmesį jums brangiam žmogui Šv. Valentino dienos proga!