Všį „Mes DAROM“ kiekvienais metais balandžio mėnesį organizuoja jau tradicija tapusią akciją DAROM. Akcija skatina aplikosaugą, savanorystę, pilietiškumą bei bendruomeniškumą. Tai yra pirmasis masiškiausias renginys Lietuvoje, po nepriklausomybės atkūrimo.

 

prez1 prez2

 

Lapkričio 19 d, LR Vyriausybėje įvyko antrasis Nacionalinis DAROM forumas. „Nacionalinio DAROM forumo idėja, kilo iš noro ne tik DARYTI, bet su tikslu, kad DAROM akcijos Lietuvoje įgautų kitą reikšmę, kitą suvokimą. Mes siekiame, ne tik organizuoti procesą, kuris panaikina akivazdžias pasekmes, bet tikime, kad mūsų darbai gali pakeisti pasaulį bei įkvepti visuomenę. Tokiu būdu, visi kartu, apjungdami jėgas ir ieškodami konsensuso sprendimuose, bei reikalingiausių valstybei išraiškos formų aplinkosaugos problematikose, sukursime pridetinę vertę. Pridėtinę vertę valstybei, sau ir ateities kartoms“ – teigia organizacijos vadovė Roberta Ažukaitė. Renginio metu buvo nuspręsta, ateinančių metų akciją „Darom 2016“ įgyvendinti balandžio 23 d. visoje Lietuvoje. Prioritetas – oro taršos mažinimas.

 

prez3 rez2

 

Renginyje netrūko ir apdovanojimų aktyviausiems. Pirmą kartą DAROM organizacijos istorijoje, DAROM garbės pirmininko vardas buvo suteiktas, DAROM idėjos pradininkui Lietuvoje Ignui Brazauskui. Taip pat buvo apdovanoti aktyviausi partneriai, draugai bei orgaizacijos savanoriai, kurie aktyviai prisidėjo prie akcijos „Darom 2015” įgyvendinimo.

 

vieta reklamai1 visi1

 

Organizacija šiai dienai suburia daugiau kaip 250 tūkst. Lietuvos gyventojų dėl bendro tikslo – švarios ir sąmoningumą skatinančios visuomenės. Organizacijos veikloje aktyviai dalyvauja šalies vadovai, verslininkai, įvairių sričių ekspertai, lietuvos pilieciai ir kt.

 

visi2

 

Lietuva prklauso pasauliniui „Let‘s Do It World“ judėjimui, kuris šiai dienai vienija 112  pasaulio valstybių.

 

2013 metais pasaulinis judėjimas gavo Jungtinių Tautų Organizacijos pripažinimą. Lietuva yra viena iš lyderiaujančių šalių, kuri savo patirtimi dalinasi su kitomis pasaulio valstybėmis.

 

VšĮ „Mes Darom“ informacija