Merginų muzikinė grupė „Kitokios“ žiniasklaidoje spėjo išgarsėti ne tik dainomis, bet ir skandalais. Išsiskyrusi su kolegėmis ir ilgai kovojusi dėl grupės pavadinimo, atrodo, šiandien Renata Klimaitytė atsikratė praeities šleifo: nurijusi nuoskaudas įkūrė naują grupę „Sirenos“ ir tapo jos lydere. Negana to, neseniai merginai pasipiršo jos širdies draugas, su kuriuo Renata susikūrė bendrus namus. Kaip tik jų duris dainininkė atvers jau šį šeštadienį, 11.00 val., išskirtinai TV3 laidos „Laikas keistis“ žiūrovams.

 

TV3_LK_Renata_Klimaitytė

Atrodo, kad pasikeitimų būta ne tik Renatos sceninėje veikloje, o ir namuose: čia kiekviena detalė apgalvota, savo vietoje. Sunku patikėti, bet visa tai jaunai porai pavyko pasiekti be dizainerių pagalbos. Kartu su sužadėtiniu dainininkė ne tik rinkosi sienų spalvas, medžiagas, bet ir projektavo bute stovinčius baldus.

 

Paklausta, kas vadovavo buto įrengimo darbams bei kas priiminėjo pagrindinius sprendimus, Renata atsakė: „Žinote, kaip sako, „kiekviena tikra moteris turi leisti vyrui pajausti, kad jis yra vadovas, bet galiausiai turėtum pamatyti savo svajones.“ Tai tokiu principu mes ir dirbome.“

 

Dainininkė laidoje pasakos, kad interjero dizaino tema jai artima. Jauna moteris nemažai žinių įgavo dirbdama su prekiaujančiomis interjero produkcija kompanijomis.

 

Laidos viešnia pravers ir savo miegamojo duris bei negailės patarimų moterims, norinčioms atsikratyti priaugtų papildomų kilogramų.

 

Laidos „Laikas keistis“ vedėjos savo pašnekovų nuolat teiraujasi, be ko šie neįsivaizduotų savo namų. Renata, atsakydama į šį klausimą, kalbės apie šeimą: „Savo namų neįsivaizduočiau, aišku, be vienintelio dalyko – be šeimos. Nesvarbu kokia ta šeima: moteris, vyras ar moteris ir vaikai, esmė ta, kad namai turi būti pilni.“

 

 

„Laikas keistis“ – šeštadieniais 11.00 val. per TV3!