„Dedame tašką šioje daug skausmo, nervų, nemigos naktų ir pinigų kainavusioje istorijoje. Tai paskutinis interviu apie tuos košmariškus metus“, – taria maratonininkė Živilė Balčiūnaitė ir jos treneris Romas Sausaitis. Kiek iš tiesų kainavo bėgikės pergalės ir kiek atsiėjo 2010 metais driokstelėjęs dopingo skandalas, pati Živilė papasakos pirmadienį 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“.

 

„Kiek kainavo? Tiek, kad skolas ir paskolas teks mokėti dar ilgai“, – be užuolankų sako R. Sausaitis, kuris, anot Živilės, dėl jos karjeros paaukojo ne tik visus pinigus, bet ir… šeimą.

 

Žurnalistų į asmeninę erdvę neįsileidžianti ir viešumo nemėgstanti maratono bėgikė šįsyk nutarė padaryti išimtį ir TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ filmavimo komandą pakvietė į savo namus, kuriuose garsios sportininkės išsiilgusi laukė pusantrų metukų dukra Emilija.

 

Kodėl tarptautinio skandalo įkarštyje lietuvė kaip įmanydama slėpė nėštumą? „Apie tai nežinojo net artimi giminaičiai, draugai ar kaimynai“, – atvirai išpažinčiai pasiryžusi Živilė atskleis visą tiesą ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie juodąją didžiojo sporto pusę.

 

Populiarios TV3 laidos kūrėjams Ž. Balčiūnaitė patikėjo ir asmeninio archyvo kadrus, kuriuose – tobulai nuslėptos vestuvės su vyru Andriumi Žebuoliu. Išskirtinai atviras Ž. Balčiūnaitės interviu laidoje – jau šį pirmadienį 20.30 val. tik per TV3!

 

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.30 val. tik per TV3!