Šį sekmadienį LNK eterį sudrebins grandiozinė sezono premjera – ekstremalių išbandymų šou „Aš galiu“, kuriame aštuoni žinomi Lietuvos žmonės kiekvieną savaitę ryšis vis naujam iššūkiui. Tarp užduočių jų lauks ir šiokie ekstremalūs ir pavojingi išbandymai, kaip oro akrobatika, vaikščiojimas šukėmis ir žarijomis, ugnies rijimas, įvairiausių šokių pamokos ir net kaskadiniai pasirodymai.

 

BU9B5225_1600x1067

 

Jau pačioje pirmoje laidoje netrūks nei kvapą gniaužiančių akimirkų, nei aistrų tarp pačių dalyvių, o daugiausiai komisijos ir kitų dalyvių kritikos sulauks garsusis choreografas Jurijus Smoriginas. Vos tik gavęs pirmąjį savo iššūkį, jis pareiškė, kad ši užduotis jam gerokai per lengva, ir pasiruošti galės net be mokytojų pagalbos. Pirmąjį savo pasirodymą kandusis choreografas ėmėsi ruošti kartu su atlikėja Liepa Norkevičiene – ką būtent turėjo atlikti ši pora, LNK žiūrovai sužinos jau šį sekmadienį.

 

Aš galiu

 

„Aš tiesiog žiauriai džiaugiuosi, kad viskas pagaliau baigėsi“, – vos gaudydama kvapą po savo pasirodymo laidos vedėjams ištarė Liepa. Paaiškėjo, kad savaitė treniruočių kartu su J. Smoriginu ėjo visiškai kitaip, nei ji būtų galėjusi įsivaizduoti.

 

Aš galiu

 

„Aš išvis visą savaitę viena repetavau. Bet buvau užtikrina, kad viskas bus gerai, nes Jurijus iškart pasakė, kad ruošis vienas. Ir, na… pasiruošė“, – po filmavimo nuoskaudos neslėpė Laisva. „Pirmą kartą jo pasirodymo dalį pamačiau tik dieną prieš filmavimą. Repetuodama nespėjau visko sužiūrėti, bet man viską nufilmavo iš šono. O kai parodė, tai pradžioje net susigraudinau… O tada jau tiesiog apėmė paniškas juokas“, – kalbėjo ne vieną valandą repeticijų salėje praleidusi Liepa.

 

Aš galiu

 

Visgi pats J. Smoriginas laikėsi visiškai kitokios nuomonės dėl savo ir Liepos pasirodymo. „Aš buvau nusivylęs tuo, kad komisija nesuprato, kad mano pasirodymo dalis buvo tikrai fiziškai sunkesnė. O komisija tiesiog neįžiūrėjo, kas iš tikrųjų yra sunku. Bet aš į tai atlaidžiai žiūrėjau… aš esu ne tai kad kitame šokių lygyje, aš esu kitame šokių lygmenyje, net nėra ko kalbėti, kad aš būčiau repeticijų salėje praleidęs tiek pat laiko, kaip Liepa“, – kalbėjo choreografas.

 

Aš galiu

 

Paklaustas, galbūt iššūkis visgi buvo sunkesnis, nei jis tikėjosi, J. Smoriginas tokias mintis atmetė. „Iššūkio man čia didelio nebuvo, labiau galimybė pasitikrinti savo fizines jėgas. Šis projektas reikalauja labai daug fizinės jėgos, o aš juk čia vyriausias. Rytais dabar keliuosi kaip vėžlys, visa nugara atrodo kaip traktorium pervažiuota, sausgyslės ištampytos… Bet aš viskuo didžiuojuosi – pasirodymo tempas buvo labai didelis, o aš viską suspėjau su visais dvidešimtmečiais, niekur nesubyrėjau“, – užtikrintas kalbėjo J. Smoriginas.

 

Aš galiu

 

Kartu su šia pora savo pirmuosius pasirodymus sekmadienį pademonstruos ir Laisva su Jonu Nainiu, Rolandas Mackevičius ir Erika Vitulskienė, bei Irena Starošaitė su Donatu Čižausku. Kokius pasirodymus pademonstruos Lietuvos žvaigždės? Kam atiteks visos ovacijos, o kam teks susitaikyti su patirta gėda? Visi atsakymai ir kvapą gniaužiantys pasirodymai – jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!

 

Nuotraukų autorystė „Adfoto”