Jau spalio 28 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyksiančiuose technikos apdovanojimuose „Tech Top 2017“ bus ne tik išdalintos apdovanojimų statulėlės geriausiai technikai, bet ir surengti dar niekur nematyti įspūdingi atlikėjų šou. Pirmieji techniškiausiuose pasirodymuose sužibėsiantys atlikėjai jau paskelbti – tai Inga Valinskienė bei Monika Pundziūtė-Monique. Unikalų šou būtent šiems apdovanojimams sukurs ir grupė G&G Sindikatas.

 

G&G Sindikatas Foto - Rytis Šeškaitis_m

„Visą TechTop veiksmą konstruojame principu – technologijos ir gamta. Šias dvi iš pirmo žvilgsnio priešingas puses simboliškai atspindės tiek renginio scenografija, tiek atlikėjų pasirodymai. Kai kurie pasirodymai taps jungiamąja grandimi –  toks bus ir G&G Sindikato šou,  kuriame bus vaizduojamas šiuolaikinis žmogus dabarties mieste, puikiai gyvenantis su ateities vizija, kuriam netrukdo stikliniai dangoraižiai. Grupė pasirodys ypatingoje scenografijos vietoje, sukurtoje imituojant žalią, jaukų parką vidury miesto“, – grupės pasirodymo detales atskleidžia vienas Elitaz prodiuserių, režisuojančių šou – Šarūnas Kirdeikis.

 

Grupės  G&G Sindikatas nariai sako, jog šiame šou jie išliks tokie, kokie ir yra iš tikrųjų, todėl pasirodymo tema labai artima jų pačių kasdienybei. Taip pat kaip ir patys apdovanojimai, mat grupės nariai itin domisi technologinėmis inovacijomis, jiems svarbiausia – paprastumas. „Taip, technika mums patinka, ypač tokia, kurios naudojimui nereikia perskaityti naudojimosi instrukcijos. Dažniausiai neskaitome nieko ir būna, kad po metų ar kelių kažkas netyčia parodo ar pasako apie kokią nors skalbimo mašinos ar orkaitės patogią funkciją, kurios nežinojome ir tikrai nesinaudojome“, –  juokdamiesi apie savo santykį su technika sako grupės vyrai.

 

Tech Top šou trečius metus iš eilės čia dalyvaujantiems atlikėjams suteikia galimybę savo pasirodymą kilstelti į aukštesnį techninį lygmenį, pasitelkiant naujausius technologinius sprendimus. Tuo metu G&G Sindikatas, turėdamas neribotas technologines galimybes savo pasirodyme, sako, kad norėtų… patys jame sudalyvauti, tiesa, būtent iš žiūrovo perspektyvos. „Norėtume kada nors gyvai patys pamatyti ir sudalyvauti kaip žiūrovai Sindikato koncerte. Tobula inovacija būtų, jei pavyktų nusikelti laiku į kurį nori grupės pasirodymą…“, –  fantazuoja grupės nariai, tačiau greitai grįžta į realybę ir patikina, jog svarbiausi technologiniai sprendimai būtent jų pasirodyme bus sukoncentruoti į šviesos, garso bei vaizdo sprendimus.

 

„Ant scenos būsime tikrai mes, o ne mūsų hologramos ar klonai“, – tikina grupės nariai, kviesdami savo gerbėjus gyvai pamatyti jų kuriamą šou jau spalio 28 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Kartu su įspūdingu G&G Sindikato, Ingos Valinskienės, Monique bei kitų žinomų atlikėjų pasirodymais žiūrovai turės galimybę išvysti ir unikalią, pirmą kartą arenos prieigose vyksiančią inovacijų ir technologijų parodą, kurios lankytojai galės ne tik susipažinti su įvairiais technologijų išradimais, bet ir gyvai pamatyti, kaip atrodys technologinė ateitis. Visa tai jau spalio 28 dieną „Tech Top 2017“ apdovanojimuose Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per TV3.