Prie LNK muzikinio projekto „Kaukės“ teisėjų prisijungė prekės ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona Nainė. Televizijos projektai žinomai moteriai nėra naujiena, tačiau bene visuose ji buvo scenoje ir klausėsi komisijos komentarų, o dabar atsidūrė kitoje barikadų pusėje.

   
Simona Nainė, LNK nuotrauka.

Simona Nainė, LNK nuotrauka.

 

KODĖL sutikote užimti teisėjos kėdę projekte „Kaukės“?

 

Šis projektas – puikus. Teko ir pačiai kartą slėptis po kauke, ir pabūti komisijos kėdėje, tad žinojau, kad garantuotai bus smagu. Kai paskambino laidos prodiuseriai – nedvejodama sutikau.

 

KAS iš ankstesnių sezonų įsiminė labiausiai?

 

Praktiškai visi mane matė po lėlės kauke, nors iš tikrųjų slėpiausi po ančiuko kauke. Buvo linksma, kai visi užtikrintai spėliojo, kad tikrai esu po lėlės kauke.

 

KURIS iš projektų, kuriame dalyvavote, buvo įdomiausias?

 

Visi projektai savotiškai įdomūs ir linksmi. Stengiuosi nedalyvauti ten, kur man nepatiktų. Visi jie smagūs ir įsimintini, tačiau labiausiai išskirčiau šokių projektą. Ten itin patiko ir išmokau daug dalykų.

 

KOKIO formato projekte dar būtų įdomu sudalyvauti?

 

Dabar norėčiau pailsėti nuo projektų (šypteli) ir daugiau dėmesio skirti augintiniams, prekės ženklui „Nunu“ ir sau.

 

AR daug TV projektų žiūrite, o gal labiau mėgstate filmus, serialus?

 

Labiausiai mėgstu skaityti knygas. Tiesa, dabar dėl darbų gausos šį pomėgį esu nustūmusi į šoną, bet jei tik turiu laisvesnį vakarą, mielai leidžiu jį su knyga.

 

KOKIĄ geriausią knygą teko skaityti?

 

Geriausia perskaityta knyga buvo Louise L. Hay „Pamilk save ir būk laimingas“. Ją atradau, kai pati buvau gerokai emociškai subyrėjusi. Ši knyga padėjo pažvelgti į save kitaip: ne taip daug iš savęs reikalauti, būti sau atlaidesnei ir auginti savo savivertę.

 

KĄ dar veikiate laisvalaikiu?

 

Tikriausiai kaip ir visi: būnu su draugais, užsiimu su šunimis, tvarkausi namus (man tokia veikla labai patinka), aplankau tėvus ar sesės šeimą kituose miestuose. O kartais nieko neveikiu ir tiesiog būnu namie bei mėgaujuosi ramybe.

 

AR darbuose ir namuose esate perfekcionistė?

 

Esu perfekcionistė, o vienu metu buvau tapusi tikra darboholike. Net buvau ant perdegimo ribos, bet džiaugiuosi, kad pavyko susitvarkyti su savimi ir kitaip teikti pirmumą savo veikloms. Kalbant apie namus, jeigu klaustumėte mano vyro, jis sakytų, kad tikrai esu perfekcionistė buityje. Bet man atrodo, kad tiesiog palaikau elementarią tvarką, kaip ją suvokiu.

 

KOKIU savo darbu ar projektu labiausiai didžiuojatės?

 

Prekės ženklu „Nunu“, kurį turiu jau devynerius metus ir kasdien myliu vis labiau. „Nunu“ stipriai išplėtė savo kosmetikos krepšelį: pristačiau plaukų kaukę, pasirodė naujas rankų kremas, dušo želė ir kūno kremas. Tiesa, labiau patinka kalbėti apie tai, kas jau padaryta. Šiuo metu džiaugiuosi, kad mano prekės ženklas turi ne tik drabužių bei aksesuarų, bet ir kosmetikos liniją.

 

KODĖL nutarėte gaminti kosmetiką?

 

Jau prieš keletą metų buvo pasirodęs rankų kremas „Nunu“ ir vis turėjau mintį praplėsti savo kosmetikos krepšelį, bet daug laiko trunka, kol pasiryžti, kol sugalvoji, ką ir kaip norėtum daryti, kokį produktą sukurti. Viskas vyksta palaipsniui, tačiau kryptingai.

 

KOKS drabužių stilius jums artimiausias?

 

Tikriausiai mano nuolatinis skubėjimas ir darbų gausa diktuoja aprangą, nes, jei noriu visur spėti ir viską nuveikti laiku, neįsivaizduoju, kaip viską padaryčiau, pavyzdžiui, avėdama aukštakulnius batelius. Tačiau į renginius vis dažniau einu pasirinkusi būtent pastarąją avalynę ir, žinoma, pasipuošusi. Kalbant bendrai, man patinka nuosaiki išvaizda. Esu už minimalią klasiką.

 

KOKIE dienos ritualai jums svarbūs?

 

Mano dienos gausios skirtingų veiklų. Tuo ir žavi, kad neturiu didelės monotonijos. Kiekviena diena atneša kažką naujo. Jei reikėtų išskirti, tuomet būtų: rytinės kavos gėrimas, pasivaikščiojimas su šunimis ir sportas.

 

KAIP rūpinatės vidiniu grožiu, psichikos sveikata?

 

Skaitau knygas, domiuosi saviugda, nevengiu analizuoti savęs ar savo poelgių. Mėgstu ranka rašytis mintis – veikia lyg savotiška terapija.

 

KAS dažniausiai išmuša iš vėžių?

 

Mokausi gyventi taip, kad niekas neišmuštų iš vėžių ir aplinkiniai ar jų veiksniai neturėtų įtakos mano emocijoms. Žinoma, visko būna, bet palaipsniui, dirbdama su savimi, gebu tai suvaldyti. Ypač jei tai įvykiai, kurių negaliu pakeisti. Mokausi išlikti rami.

 

KAIP planuojate savo veiklas?

 

Esu gera laiko planuotoja. Kiekviena mano diena suplanuota minučių tikslumu. Ir laiką, kurį skiriu darbui arba projektams, stengiuosi išnaudoti kuo produktyviau. Susikoncentruoju tik į atliekamą veiklą ir visas mintis nukreipiu ten.

 

KOKIŲ žmogiškųjų savybių ar elgesio nemėgstate?

 

Nėra gerų ar blogų žmonių, visi esame tokie, kokie esame, todėl ir nemėgstu skirstyti. Jei reikėtų išskirti žmogaus savybę, kuri man nepatinka, tai būtų egocentriškumas ir galvojimas, kad viską žino geriau nei kiti.

 

KĄ labiausiai vertinate žmonėse?

 

Dėmesį aplinkiniams, gebėjimą kokybiškai leisti laiką kartu, paslaugumą, atvirumą, pasitikėjimą.

 

KOKIĄ geriausią / blogiausią dovaną esate gavusi?

 

Nėra blogų dovanų, kai jas dovanoja su meile. O gerų dovanų esu gavusi labai daug. Paskutinė išskirtinė dovana – Australijos aviganis Lulu, kurią šiemet gavau nuo vyro per savo gimtadienį.

 

KAIP sekasi auginti naują šuniuką?

 

Įdomiai (juokiasi). Mokausi kartu su ja visko. Lankome dresūros pamokas ir mažais žingsneliais judame pirmyn. Ji nuostabi. Imli, protinga ir beprotiškai graži.

 

AR įsileistumėte į namus katę, ar esate tik šunų žmogus?

 

Katėms turiu alergiją, todėl galimybės auginti katę net nesvarstėme.

 

KĄ patartumėte sau, jei galėtumėte sutikti save paauglystėje?

 

Nebijoti atsiskleisti ir nestatyti savęs į rėmus.

 

APIE KĄ galėtumėte pasakyti „kodėl to nepadariau anksčiau“?

 

Apie plaukų šviesinimą (šypsosi). Man labai patinka šviesūs plaukai.

 

KO norėtumėte išmokti?

 

Ispanų kalbos. Per karantiną mokiausi nuotoliniu būdu, bet vėliau jau įsuko darbai į veiklos ratą ir tie mokslai nukeliavo į antrą planą.

 

KIEK pinigų jums yra pakankamai?

 

Kiek turiu, tiek ir užtenka. Nesvarbu, ar turėsiu 50 ar 500 Eur. Man finansiniai dalykai nėra svarbiausias prioritetas. Pakanka susimokėti visus mokesčius, įvykdyti įsipareigojimus, o paskui jau kiek turėsiu, tiek užteks. Jei turėsiu daugiau – leisiu sau daugiau, jei mažiau – irgi nieko baisaus.

 

KĄ labiausiai mylite?

 

Gyvenimą ir kiekvieną gražią dieną. O žmones myliu visus, kurie yra šalia manęs. Ir dar savo šunis – tiesiog dievinu.

 

APIE KĄ svajojate?

 

Šiuo metu tikrai apie atostogas (šypsosi).

 

Autorius Laima Samulė