Teatro, televizijos ir kino aktorius Marius Jampolskis – vienas populiariausių šalies artistų. „Auksiniu scenos kryžiumi“ ir „Sidabrine gerve“ apdovanotas aktorius dirba daugybėje projektų, dainuoja, koncertuoja, todėl nenuostabu, kad laiko šeimai lieka nedaug. Šeštadienio rytą 9.00 val. TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ aktorius prisipažins, kad nėra tobulas vyras ir tėvas, o laiką atostogoms jam tenka… išsikovoti.

 

TV3_Virtuves istorijos_Marius_Jampolskis

 

Į kultinį serialą „Moterys meluoja geriau“ grįžęs M. Jampolskis sako išsiilgęs šios veiklos: „Jaučiuosi lyg sugrįžęs namo. Tie devyni metai jau yra laikas. Ypatingai malonu tai, kad, kai jau personažą tiek metų vaidini, tau nereikia rūpintis, kaip jį sukurti, nes jis jau yra. Dar tokio įdomaus sezono mano personažui nebuvo.“

 

TV3_Virtuves istorijos_Reinaldas Janonis_gamina

 

Namuose po filmavimų ir repeticijų grįžtančio aktoriaus laukia žmona Renata ir dar metukų neturinti dukra Viltė. Tiesa, į darbus pasinėrusiam M. Jampolskiui sunku skirti tiek laiko šeimai, kiek norėtųsi. „Viskas, aišku, yra padaroma, bet nesu iš tų gerųjų vyrų, tėvų, kurie kiekvienos dienos tam tikras valandas leidžia su šeima – tokia mano darbo specifika, kitaip neišeina“, – šeštadienio laidoje prisipažins aktorius.

 

TV3_Virtuves_istorijos_Marius_Jampolskis_Jaunimo_namu_aukletiniai

 

Prasmingu laiku su šeima Marius džiaugiasi per atostogas. Tiesa, dėl jų tenka ir pakovoti: „Trise turėjom atostogas, išskridom. Tai per atostogas pabūnam kartu, bet tas atostogas dar aišku reikia išsikovoti, tą laiką išsiplėšt“, – laidoje juoksis žinomas vyras.

 

„Virtuvės istorijose“ atskleis ir savo meilę maistui. „Man patinka gaminti, patinka vaišinti žmones, patinka, kai jiems skanu. Aišku, nepatinka gaminti kiekvieną dieną. Jeigu tai taptų darbu, būtų visai blogai. Man patinka gaminti šventinius patiekalus, kuriems reikia laiko ir kruopštumo – tada tai pasirado kaip kūryba“, – pasakos M. Jampolskis.

 

Kulinarinėje laidoje skaniais valgiais aktorių nustebins profesionalus šefas Reinaldas Janonis ir „Vilniaus SOS vaikų kaimas“ jaunimo namų auklėtiniai, kurie labai norėjo susitikti ir artimiau susipažinti su pramogų pasaulio žvaigždėmis. Gardų maistą šefas kartu su vaikais gamins kiek netikėtoje vietoje – ant ledo. Čia pat jaunuoliai turėjo progą ir papramogauti.

 

Linksmą ir atvirą M Jampolskio interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų TV3 žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!