„Negaliu sakyti, kad bėgantys metai manęs visiškai negąsdina“, „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Muzikinis gimtadienis“ studijoje prisipažino magas Mantas Žmuidinavičius-Wizard. Atrodo, kad laiką laidos rengėjai jam bus dar paskubinę – 31-ąjį gimtadienį filosofas, iliuzionistas ir daugybės televizijos projektų dalyvis atšventė šiek tiek anksčiau. Dainas studijoje jam skyrė raudonplaukė dainininkė Donata Virbilaitė ir scenos legenda Aleksas Lemanas.   

 

LR_TV_MG. MantasWizard

„Trisdešimt metų vyrui pats žydėjimas, šypsosi Mantas. – Užsidirbau vardą, padariau karjerą, turiu draugų, brandinančios patirties, bet kartu esu dar jaunas ir galiu pakvailioti. Nuostabus laikas!”

 

LR_TV_MG. MantasWizard

Kad ir kaip banaliai skamba frazė, jog kiekvienas iš mūsų turime branginti savo gyvenimo akimirkas, Mantas ją gerai įsikalęs į galvą. „Pagalvoju apie tai kiekvieną dieną vos pabudęs“, sako. 

 

LR_TV_MG. MantasWizard

Didžiausia laimė jam dirbti mėgstamą darbą ir būti tarp žmonių, kuriuos myli. „Nuostabu jaustis reikalingam“, įsitikinęs.

 

LR_TV_MG. MantasWizard

Per trisdešimtį peržengęs Mantas visiškai tikras, kad jaunystę, grožį ir gerą savijautą palaiko optimizmas. „Esu nepataisomas optimistas, juokiasi. – Negaliu suprasti, kodėl tiek daug žmonių nepatenkinti gyvenimu. Dar niekada istorijoje žmogus neturėjo tiek daug galimybių, taip patogiai negyveno. Gyvenimo sėkmė ir pinigai niekam nekrinta iš dangaus, išmokime džiaugtis smulkmenomis. Atsikėlei iš ryto – pasidžiaugei, kad graži diena, kad sveikas. Optimizmas yra įgūdis, jo galima išmokti.“

 

Tarptautinio pripažinimo pasiekęs magas neabejoja: laimingas žmogus atrodo jauniau, gražiau, šalia tokio įdomiau būti, su juo smagiau kalbėtis. Geriausias to įrodymas – 74 metų scenos legenda Aleksas Lemanas, po laidos filmavimo negalėjęs paleisti dvidešimčia metų jaunesnės sužadėtinės Linos rankos.

 

„Mes abu optimistai, mylime vienas kitą, sveikai gyvename, aš dainuoju ir nuo scenos žiūriu į Linos akis, ji visur mane lydi, pažadėjau jai, kad iki šimto metų būsime kartu, privalau laikytis pažado“, prisipažino neseniai šeimos dramą išgyvenęs dainininkas.

 

Kokias dainas savo mylimajai laidoje skyrė Aleksas Lemanas? Ką iš savo stebuklingo maišelio traukė Mantas Wizardas? Kokią magišką aurą jis pamatė virš dainininkės Donatos Virbilaitės galvos? Kodėl kartais komisijos narys Marijus Berenis dirba aukle? Stebuklai ir naujų dainų premjeros – tik laidoje „Muzikinis gimtadienis“ šį penktadienį  20.25 val.

 

 

Šou ,,Muzikinis gimtadienis“ – penktadieniais 20.25 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.