Energija yra gyvybingumo rezervas, jos reikia norint pasiekti užsibrėžtus tikslus, asmeninį tobulėjimą ir gerovę. Kai yra pakankamai energijos, esame pasirengę užkariauti visą pasaulį, o kai jos nepakanka – jaučiamės tušti, nusivylę ir nenorintys nieko daryti. Moterims ypač svarbu papildyti energijos atsargas, nes jos dažnai yra labai emocingos ir jautrios. Kaip išmokti neiššvaistyti savo energijos veltui ir kur rasti energijos šaltinių? Apie tai sužinosite šiame straipsnyje.

 

issekimas

Moteriška energija – kokia ji?

 

Moteriškoji energija yra būtina rūpestingumo ir meilės pasireiškimui, o vyriška energija reikalinga jų pačių interesams apginti ir tikslams pasiekti. Tačiau kartais moterys būna priverstos gintis ir todėl, labiau naudodamos „vyrišką” energiją, sutrikdo pusiausvyrą. Ilgainiui tai lemia malonumų trūkumą gyvenime, nuolatinį stresą ir egzistencinės prasmės praradimą.

 

Moteriškoji energija – tai atsipalaidavimo ir džiaugsmo šaltinis, tai gyvenimo skonis ir galimybė maksimaliai išnaudoti potencialą. Kai moteris sako, kad jai nepakanka jėgų, kad ji nori gauti naujų įspūdžių ar kad niekas jai nepatinka, tuomet ją reikia užpildyti energija. Štai keli veiksniai, kurie blokuoja moterų energiją:

 
 • stresas;
 • baimės;
 • emocijų slopinimas;
 • atsakomybės našta;
 • blogi įpročiai;
 • emocinė priklausomybė;
 • toksiški vyrai.
 

Geri patarimai, kaip nustoti eikvoti energiją

 

Norėdamos nustoti be reikalo išeikvoti moterišką energiją, turite:

 
 • panaikinti blokus. Būtina išsiaiškinti, kuris veiksnys blokuoja energiją, išspręsti šį klausimą, galbūt pasitelkiant net psichologą.
 
 • Gauti poilsio. Kad gyvenimas būtų harmoningas, svarbu teisingai ir sąmoningai pailsėti. Jei moteris nuolat dirba, prisiima per daug atsakomybės ir praktiškai niekada nepaiilsi, tada apie moteriškos energijos pilnatvę negali būti nė kalbos. Svarbu rasti laiko sau, nors šiek tiek, bet kiekvieną dieną. Kartais pakanka pusvalandį skirti jogai, pasivaikščioti gryname ore ar tiesiog išgerti puodelį arbatos visiškoje tyloje. Geriau planuokite savo atostogas ir nustatykite datas, kada galėsite, pavyzdžiui, apsilankyti baseine, nueiti į meno parodą ar net nuvykti į jokią nors didelės energijos vietą (prie jūros, į kalnus).
 
 • Būti akimirkoje. Svarbu žinoti, kas vyksta čia ir dabar, kokie žmonės yra šalia, kokie planai yra aktualūs šiandien. Jei moteris gyvena praeityje, gailisi dėl vakarykštės dienos ar nuolat jaudinasi dėl ateities, tai iš tikrųjų ji negyvena, nes nežino tikrovės. Mėtymasis tarp praeities ir ateities atima visas jėgas ir kelia didžiulį nusivylimą. Verta išmokti vertinti kiekvieną akimirką ir susitvarkyti savo jausmus dabar, tada ateityje daug kas gali pasikeisti į gera.
 
 • Fiksuoti rezultatus. Moteriai svarbu pastebėti savo pasiekimus, pagirti save už sėkmingą kiekvienos užduoties atlikimą, taip ji gali pasisemti energijos naujiems pasiekimams.
 
 • Ieškoti teigiamų pavyzdžių. Yra daug talentingų moterų, kurios spinduliuoja pozityvą ir jūs nuo jų galite pasikrauti. Turėtumėte pabandyti rasti keletą ryškių ir patrauklių pavyzdžių, dažniau bendrauti su tokiomis moterimis ir įsikvėpti.
 
 • Galvoti pozityviai. Keista,  kad moterų mintys įgyvendinamos daug greičiau nei vyrų. Visada turite stengtis galvoti apie gėrį, tada gyvenimas bus užpildytas ryškiomis spalvomis.
 

Kai moteris gauna energijos, ji jaučiasi kaip karalienė! Ji graži, pasitikinti savimi, siekianti tikslo ir išmintinga. Tad jei jaučiatės tuščios, ieškokite energijos šaltinio, užpildykite jį ir palaikykite šią būseną kuo ilgiau.