Laidos „Gero vakaro šou“ vedėjas Mindaugas Stasiulis prisipažįsta, kad labiausia jam patinka realistiniai filmai, nes fantastiniai jam atrodo tiesiog laiko švaistymas. „Kinas turi būti kaip gyvenimas. Tiesiog tikras“, – sako Mindaugas.

 

Algio Kriščiūno nuotr. (Medium)

 

Mindaugas Stasiulis nusifilmavo TV3 televizijos „Gero kino vakaro“ rubrikos anonse, kuriame rekomenduoja filmą „Šnipų tiltas“. Tai viena subtiliausių karo istorijų, kuri patiks ne tik vyrams. Šiame kare kovojama ne ginklais, o informacija. Tad ir pavojingi yra ne raumeningiausi, o gudriausi agentai. Ar pavyks Rusijai ir Amerikos valstijoms apsikeisti savo šnipais? Tomas Henksas ir Oskarą už vaidmenį šiame filme pelnęs Markas Railansas filme „Šnipų tiltas“.

 

IMG_4180m (Medium)

 

„Man patinka istorijos, šiek tiek dramos ir nebūtinai gera pabaiga, žiūrėdamas filmą noriu ką nors sužinoti. O geriausia, jei dvi valandos praeina kaip dešimt minučių“, – apie tai, kaip renkasi filmus pasakoja Mindaugas ir priduria, kad jei žiūrint televizorių nesinori eiti prie šaldytuvo, tai puikiausias rodiklis, kad radai tikrai dėmesio vertą filmą.

 

Jau šį šeštadienį 21.30 val. TV3 Šeštadienio gero kino vakare Mindaugas Stasiulis kviečia žiūrėti filmą „Šnipų tiltas“.

 

Šeštadienio gero kino vakaras  –  kino gurmanų desertas!