Jau šį sekmadienį LNK eteryje prasidės antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ etapas – dalyvių dvikovos. Burtų keliu visi buvo suskirstyti į poras, ir kiekviena pora gavo po vieną užduotį. Komisijos darbas bus nuspręsti, kuris iš dueto pasirodys panašiau į tikrąjį atlikėją. Kiekvienas dalyvis kaups pergales ir taškus, o po keturių laidų geriausiai pasirodę keliaus į projekto finalą.

 

MVK_0326-9 (Small)

 

Vienas laukiamiausių vakaro pasirodymų buvo dviejų žavių jaunų vyrų – aktoriaus Gyčio Šimelionio (24 m.) ir baritono Gopalo Michailovskio (24 m.) duetas. Abu jie gavo užduotį įsikūnyti į aktorių Kostą Smoriginą, ir pasirinko atlikti „Aktorių trio“ dainą „Paukščiai“. „Ačiū jums už dainą – yra tokių dainų, kurios yra amžinos, amžinesnės už gyvenimą“, – sujaudinta pasirodymo, dainai pasibaigus tarė laidos vedėja Inga Jankauskaitė.

 

MVK_0326-10 (Small)

 

Komisijos nariai taip pat neslėpė, kad jautri daina ir vaikinų pasirodymas jų nepaliko abejingų. „Vyrukai, jūs buvote kažkas nepakartojamo. Tikiu, kad dabar ištirpdėte ne tik mergaites, radistų širdelės irgi suvirpėjo. Tai buvo nuostabus pasirodymas“, – kalbėjo Jonas Nainys.

 

MVK_0326-12 (Small)

 

„Pasirodymas buvo labai gražus. Jūs esate labai skirtingi. Kartais atrodė, kad tembrinės galimybės buvo labiau Gopalo pusėje, bet kita vertus, negaliu nuvertinti Gyčio – man pasirodė, kad jis įdėjo daugiau širdies. Gytis tai darė nuoširdžiau, o iš Gopalo pusės labiau matėsi darbas. Tačiau kaip tai įvertinti, kurio pasirinktas kelias yra geresnis – tai nuspręsti yra pati sunkiausia užduotis“, – neslėpė Rūta Ščiogolevaitė.

 

MVK_0326-13 (Small)

 

Daugeliui sprendimą apsunkino tai, kad iki šiol abu vaikinai tikrai stebino komisiją puikiais pasirodymais. „Abu esate vieni iš geriausiai dainuojančių šiame projekte, ir aš į jus esu sudėjusi daugiausiai vilčių“, – pridūrė R. Ščiogolevaitė.

 

MVK_0326-14 (Small)

 

„Labiau norėjosi tiesiog klausytis ir mėgautis, o ne galvoti apie vertinimą. Jeigu tik užsimerkdavau, buvo sunku patikėti, kad prieš mus sėdi ne Kostas“, – kolegei pritarė ir Asta Stašaitytė – Masalskienė.

 

MVK_0326-20 (Small)

 

Nors abu dvikovos dalyviai ir vienodo amžiaus, tačiau daugiau tarp jų tikriausiai nieko bendro ir nėra. Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Gytis, prieš porą mėnesių tapęs jaunu tėčiu, nuo pat pirmos laidos komisiją papirko savo šiluma. Tuo tarpu baritonas Gopalas, našlaitis romas iš Kauno, niekada neslėpė savo ambicijų laimėti projektą, ir pinigus panaudoti tolesnėms vokalo studijoms.

 

Kurio iš vaikinų kraujas bus artimesnis Kostui Smoriginui? Kuriam pavyks labiau įtikinti komisiją ir užsidirbti pirmąją pergalę? Dvigubai daugiau azarto ir siurprizų – antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ dvikovose jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!