Jau šįvakar, 20.00 val., tiesiogiai per televiziją internete TV3 Play – mados namų „InŽi“ naujausios kolekcijos pristatymas. Likus vos kelioms valandoms iki įspūdingo renginio, kerinčio grožio sukneles kurianti dizainerė Ingrida Žitkuvienė neslepia jaudulio ir atskleidžia ypatingas detales.

 

TV3_Play_Inzi_2

„Šiai kolekcijai yra panaudota tūkstančiai kristalų. Kiekviena nėrinio gėlytė buvo kerpama ir siuvama rankomis, o gėlytės jungiamos į raštus ir ornamentus“, – atskleidžia Ingrida.

 

„Taip pat buvo sukurtas autentiškas „InŽi“ raštas, jis numargintas Italijoje ant skirtingo tipo šilkų. Suknelėms naudojama simbolika, kuri taps mūsų mados namų prekiniu ženklu. Tai bus galima išvysti kolekcijos pristatyme. Koks jis – kol kas telieka paslapty… Šis ženklas, puošiantis sukneles, simbolizuoja kiekvienos iš mūsų, moterų, apsaugą. Vilkėdama ja, esate palaiminta, tartum šventa“, – intriguojančiai pasakoja dizainerė.

 

Visi mados gerbėjai išvys daugiau nei 70 išskirtinės elegancijos suknelių, skirtų vestuvėms ir ypatingoms progoms. Šilko audiniai, gėlių ir įvairiausių raštų motyvai, žinomi veidai ant podiumo ir svečių gretose – visa tai TV3 Play žiūrovams tiesiogiai jau šįvakar 20.00 val.

 

Specialus „InŽi“ naujausios kolekcijos pristatymo anonsas: www.youtube.com/watch?v=SX5QLVnkEow&feature=youtu.be

 

„InŽi“ kolekcijos pristatymas – šįvakar 20.00 val. tiesiogiai per TV3 Play!