Šį sekmadienį, 10 val. TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“ minės ne tik Šv. Velykas, bet ir Melagių dieną – balandžio 1-ąją. Tačiau kada išgirsime daugiau teisybės nei pažvelgę į realybę linksmesniu kampu? Būtent taip nutiks ir pokalbyje su humoriste Violeta Mičiuliene, kurio metu bus dalinami rimtai nerimti balandžio 1-osios patarimai moterims.

 

Pasaulis pagal moteris (2) (Small)

 

Kaip susirastį vyrą?

 

„Nusirengti nuogai, išsitepti medumi ir laukti“, – juokiasi Violeta Mičiulienė. „Na, o jei rimtai, tai net ne visoms būtina to vyro ieškoti. Ypač, jei nežinai, kur jį dėsi! Kartą paklausiau vienos kitos moteriškės, kam joms to vyro, tai viena atsakė: kad vinį įkaltų (pagalvojau, kad nė vienas vyras pas mane namie vinių nekalė…), kitai reikėjo, kad pinigus atneštų, o dar vienai tiesiog dėl kvapo. Paprašiau, kad atsivestų jį parodyt – visos pauostytume!”.

 

Pasaulis pagal moteris (3) (Small)

 

Kaip auklėti vaikus?

 

Kūrybingos asmenybės ir vaikus auklėja ypač kūrybingai. Štai savo jaunesnįjį sūnų Violeta kartą auklėjo ant sienų iškabinusi informaciją apie sritis, kur jam reikėtų pasitempti. „Na, pavyzdžiui, parašiau, kad nemokantis lietuvių kalbos turėtų gėdytis gyventi šioje žemėje, kad negražu nesitvarkyti, tingėti ir panašiai ir pasakiau, kad kas kartą jam pasitaisius, susijusį užrašą nukabinsiu. Suveikė puikui – juk sūnus norėjo draugus pasikviesti, o kaip pasikviesi, kai namai tavo nuodėmėm ištapetuoti!”, – pasakoja išradinga mama.

 

Kur kiekviena moteris privalo nuvažiuoti šiais metais?

 

„Kiekviena privaloma ir ypatingai daug pasiruošimo reikalaujanti kelionė kiekvienai moteriai šiemet yra…kelionė pas uošvius!”, – rimtu veidu dėsto Violeta ir prideda, kad ji šiaip labai mėgsta keliauti. „Stengiuosi išvažiuoti į rimtesnę kelionę kiekvienais metais. Tam turiu netgi specialų taupymo būdą: visas visas smulkias monetas metu į taupyklę. Nes juk tikrai, kartais net nepajaučiame, kiek jų išmėtome! Pamenu, kartą savo nežinia kodėl labai sunkioje tašėje iš monetų surinkau net…99 litus Tai papasakojau žurnalistams – uoj kaip į mane po to žvairavo kaimynė! O šiaip, be monetų, visada stengiuosi, kad bent 10 proc. pajamų būtų atidedamos į šalį santaupoms”.

 

Kaip užsidirbti pinigų?

 

„Brangiau save įsivertinti!”, – šį kartą jau visai nejuokaudama svarsto Violeta. Juk kai nusiperkame, kad ir gerus batus, bet už kelis eurus – tai ir nesaugome jų, valkiojome, kur papuola. O štai nusipirkę batus už kelis šimtus eurų – uoj kaip juos saugome! Lygiai taip pat ir su darbuotoju – brangius darbuotojus, darbdaviai gerbia“.

 

Šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ patarimais dalinsis ne tik Violeta Mičiulienė, bet ir vienuolė atlikusi misijas net tolimojoje Brazilijoje, o laidos vedėja ir Floristikos dizainerė Kristina Rimienė parodys, kaip papuošti Velykų stalą, jei to padaryti dar nespėjote.