„Puikiai save tokį prisimenu, kaip šie vaikai. Žiūrėjau į juos ir bandžiau įsivaizduoti, ką jie jaučia. Žinau, ką reiškia, kai tau nedrąsu, kai nori tiek daug pasakyti, tačiau bijai“, – pasibaigus „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kartų kovos“ filmavimui sakė grupės „E.G.O.“ narys, merginų numylėtinis Mažvydas Raudonis (21). Laidos filmavimas iš Mažvydo atminties ištraukė ir ne itin malonių prisiminimų.

 

LR_TV_KK_Grupe EGO

Užaugęs Alytuje, Mažvydas buvo labai išdykęs vaikas. Mokykloje gaudavo vien geriausius pažymius, tačiau lygiai tokius pat mokytojai jam būtų galėję rašyti už išdaigas. Tačiau už jas paprastai rašomi ne dešimtukai, o pastabos, į direktoriaus kabinetą kviečiami tėvai, o šie sugalvoja originalių būdų, kaip nubausti savo atžalą.

Mažvydas gerai prisimena, kad už savo paklydimus būdavo baudžiamas klūpėjimu ant žirnių. „Mano ašaros būdavo tokio pat didumo, kaip žirniai, kuriuos į kampą paberdavo tėvai“, – dabar juokiasi ir priduria esantis dėkingas savo tėvams, kurie negailėjo griežto žodžio, tačiau meilės ir kantrybės turėjo kur kas daugiau.

LR_TV_KK_Grupes EGO lyderis Mazvydas Raudonis

Apie dar vieną sūnaus išdaigą sužinoję Mažvydo tėvai skirdavo dar ir tokią bausmę: kitos dienos rytą į mokyklą jis turėdavęs eiti labiausiai nemėgstamais savo drabužiais. „Šitaip mano draugai iškart sužinodavo, kad įkliuvau. Dėl ko – dažniausiai būdavo aišku, juk tas išdaigas kartu ir krėsdavome“, – šypsosi.

Vienas, anuomet itin smagus, linksmas nuotykis, šiandien Mažvydui juoko nebekelia. „Mano draugas itin domėjosi pirotechnika, – pasakoja. – Šeštoje ar septintoje klasėje mes sugalvojome padaryti didelį bum, na, kad būtų daug garso. Kur? Na, žinoma, mokykloje! Bum įvyko, mes, žinoma, buvome iškviesti pas direktorių, mokykloje per sekundę atsirado tėvai. Nežinau, ar iš tiesų tada supratome padarę kvailystę, tačiau  šiandien toks poelgis atrodo visiškai kvailas“.

Kokiomis kvailystėmis „Kartų kovų“ žiūrovus ir vaikus šį kartą nustebins „E.G.O.“ vaikinai? Ar pavyks vaikams įgelti scenos gražuoliukams? Ir kam nusišypsos laimė – daug azarto, dainų ir kvailysčių smagiausiame televizijos žaidime šeimai – „Kartų kovos“ tik šį ketvirtadienį, 21,30 per „Lietuvos ryto“ televiziją. Žaidimas kartojamas sekmadienį, 19,00 val.

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.