Vienas garsiausių Lietuvos aktorių ir režisierių – Saulius Siparis (59) atvirai prabilo apie savo gyvenimo krizę. Visuomet charizmatiškas ir moterų dėmesį traukiantis aktorius pripažįsta – dabar jo gyvenimas nušvito naujomis spalvomis. Išsivadavęs iš svaigalų liūno ir išgyvenęs skyrybas, atsikratė dvidešimties kilogramų ir dabar į gyvenimą žvelgia kitu žvilgsniu.

 

S.SIPARIS

Garsus aktorius prieš šiek tiek daugiau nei metus viešai buvo prabilęs apie pasitraukimą iš gyvenimo, tačiau dabar suprato, kad net ir didžiausioms gyvenimo negandoms ateina pabaiga: “Mane tarsi pakeitė, aš visai kitaip žiūriu į gyvenimą, pabuvęs su savimi, supratau, kiek dar esu nepatyręs, kiek dar galimybių yra šiame pasaulyje. Aš buvau vienas miškuose su savimi ir manyje tarsi viskas apsivertė. Šiandien nevartoju nė lašo alkoholio ir man jo visiškai netrūksta, aš turiu daug įdomesnės veiklos”, – atvirai laidoje “Ant bangos” prabilo S. Siparis.

 

Išsiskyręs su antrąja žmona S. Siparis mažiau nei per metus atsikratė dviedešimties kilogramų: “Pažiūrėkite, dabar jau galiu išskleist rankas ir sakyt – žiūrėkit į mane. O kaip atrodžiau anksčiau? Kai žmogaus viduje įvyksta pokyčiai, jie neabejotinai matosi ir išoriškai.”

   

Dabar žinomas aktorius džiugiai dalinasi savo ateities planais ir yra įsitikinęs, kad daugelis žmonių tiesiog nepasiryžta šalia savęs pamatyti daugybės juos supančių gyvenimo galimybių: “Aš ėmiau domėtis mūsų klasikais, rašytojais. Kokie ten kloniai lobių guli, kurių niekas nepaliečia. Kiek daug su jais galima nuveikti, kiek daug kūrybos galima prikelti naujam gyvenimui. Būtent tai yra dabar didžiausias mano užsiėmimas.”

 

Nepagražinta Sauliaus Sipario naujo gyvenimo ir praeities išgyvenimų istorija jau šį trečiadienį laidoje “Ant bangos” 21 val. 30 min., per “Lietuvos ryto” TV.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.