Sunku įsivaizduoti didesnę tragediją moters gyvenime, kaip būti paliktai vyro. Netekusi šeimos maitintojo moteris neišgali išlaikyti vaikų. Be to, neretai ją visą gyvenimą kamuoja nevisavertiškumo kompleksas. Nieko nuostabaus, kad beveik visos paliktos moterys trokšta susigrąžinti vyrus į šeimą naudodamosi magija. Nuo neatmenamų laikų burtų ir ritualų, skirtų susigrąžinti gyvenimo meilę, patikimumas patikrintas daug kartų.

 

santykiai

3 pagrindinės priežastys, kodėl vyrai palieka žmonas?

 
 • Jaučiasi nelaimingi šeimoje. Tada žmona tik trukdo vyrui, todėl išsiskyręs jis pasijunta laisvas lyg paukštis, ilgus metus laikytas narvelyje. Magija ir ritualai gali padėti susigrąžinti vyro meilę.
 
 • Turi kitą moterį. Šiuo atveju vyras vis dar myli žmoną, bet aistra meilužei stipresnė. Pastarajai užtenka tik šiek tiek paskatinti, kad jis bėgtų paskui jos sijoną, nepaisydamas šeimos. Meilužė yra patraukli, paslaptinga, įdomi ir neturi trūkumų, būdingų žmonai.
 
 • Pasikeičia vertybės. Po daugelio metų vyro požiūris į gyvenimą gali pasikeisti. Staiga jis gali suprasti, kad turi kitokių ateities planų, kuriuose žmonai, deja, vietos nėra.
 

Labai dažnai būna ne viena, o kelios priežastys, kodėl vyras nusprendžia išeiti. Tokiu atveju silpnosios lyties atstovei tampa neįmanoma išsaugoti santuokos, nebent pasinaudotų magija.

 

Kartais dėl laikino poros atšalimo gali būti kaltas nužiūrėjimas. Nužiūrėti gali bloga linkintis žmogus arba vyrą slapta įsimylėjusi moteris. Pašalinti šį prakeiksmą gana lengva. Viskas, ko reikia, tai išvalyti bioenergetinį lauką nuo pašalinių asmenų poveikio. Jeigu tai nepadeda ir vyras po apsivalymo vis tiek negrįžta į šeimą, derėtų blaiviai įvertinti situaciją, suformuluoti norus ir nuspręsti, ką žmona yra pasiryžusi padaryti, kad susigrąžintų vyrą ir prarastą laimę. Ar tikrai magija gali padėti sugrąžinti vyrą į šeimą? Be abejo! Tačiau viskas priklauso nuo požiūrio ir tikėjimo.

 

Meilėje kaip kare – visos priemonės pateisinamos

   

Naudotis magija tinka tuo atveju, jeigu moteris nori susigrąžinti vyrą visomis įmanomomis priemonėmis. Burtai padeda susigrąžinti vyrą ir pamiršti jo nesantuokinius nuotykius, o magija – sužadinti meilę, kuri išblėso prieš daug metų. Meilės magijos ritualai ir burtai būna veiksmingiausi atliekant juos per augantį Mėnulį.

 

Prieš atliekant ritualą ar buriantis svarbu nuoširdžiai atleisti savo vyrui, pamiršti visas nuoskaudas ir kartėlį. Taip pat išanalizuoti priežastis, kodėl vyras paliko namus arba nuėjo „į kairę“. Svarbu nepykti, neversti visos kaltės sutuoktiniui ir bandyti suprasti, kas lėmė tokį jo elgesį. Kodėl šeimoje kyla konfliktų? Kaip reikėtų elgtis, kad vyras ne tik grįžtų namo, bet ir toliau mylėtų? Savo klaidų supratimas ir įsivaizdavimas, ką galima padaryti, kad grįžtų sutuoktinis, gali padėti atnaujinti santykius ir vėl būti laimingiems. Magija suteikia dar vieną galimybę bandyti iš naujo ir kurti iš tikrųjų harmoningus santykius, kai jau abu partneriai supranta, kokie jie yra svarbūs.

 

Burtai ir ritualai, kaip susigrąžinti vyrą į šeimą, skirstomi į dvi grupes.

 
 • Taikomi, jeigu pora vis dar gyvena kartu.
 
 • Taikomi, jei vyras susirinko daiktus ir išėjo gyventi kitur.
 

Magija yra veiksmingiausia, jeigu po išsiskyrimo nepraėjo daugiau nei pusmetis. Paskui ritualų ir burtų galia silpnėja. Taigi kuo greičiau bus pradėta ką nors daryti, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks išsaugoti santuoką.

 

Vis dėlto nerekomenduojama užsiimti juodąja magija, nes tada, net jei pavyks sugrąžinti sutuoktinį į šeimą, gali nutikti kas nors dar baisiau. Galima praktikuoti tik baltąją magiją, nes ji nekenkia.

 

5 magiški patarimai

 
 • Įsiūti naują siūlę. Šis burtas padeda atsikratyti varžovės, susigrąžinti vyrą ir pakurstyti aistrą. Tam reikės bent vieno drabužio, kurį mėgsta dėvėti vyras. Tinka apatiniai drabužiai, marškiniai ir t. t. Šis burtas patikimas ir saugus, nes tai – baltoji magija. Ritualą geriausia atlikti ateinančio mėnesio antradienį. Reikia įsigyti naujų, stiprių, baltų medvilninių siūlų. Perkant juos neimti grąžos ir iš parduotuvės išeiti neatsigręžus, eiti tiesiai namo. Žingsniuojant nežiūrėti į žmones ir nesisveikinti, nes tai blaškys dėmesį ir neleis koncentruotis į pagrindinį tikslą. Įsiūti baltą siūlą į vyro drabužius sėdint prie lango ir šviečiant Mėnuliui. Siuvant galvoti apie savo norą, kad sutuoktinis grįžtų namo. Užtenka susiūti vieną siūlę, tik tai reikia daryti labai atidžiai, kad ji būtų nepastebima. Jeigu vyro drabužių namie nėra, galima nupirkti naują apdarą, įsiūti magišką siūlę ir padovanoti jam kaip susitaikymo dovaną.
 
 • Užkalbėti. Dažnas vyras palikęs namus nori vėl grįžti, nes ilgisi įprasto gyvenimo, vaikų ir žmonos. Naudojant magiją galima užkerėti sutuoktinį, kad norėtų grįžti į šeimą. Reikia, naudojant visas savo galias, šnabždėti savo norą, kad vyras grįžtų namo. Tačiau jei moteris tai darys savo mintis sukoncentravusi į tai, ko ji bijo, į kartėlį ir apmaudą, kurie susikaupė širdyje, rezultatas bus priešingas. Ką kalbėti, kai vyras išeina iš namų, jam už nugaros? Galima sakyti burtažodį: „Sūrios ašaros tekės, bet jos nesusigers į žemę. Jos išdžius ir neliks nė pėdsako. Viskas nugrims į praeitį. Kaip negalima gyventi be maisto ir vandens, taip ir jis negalės gyventi be manęs ir neras ramybės. Jis, (vyro vardas), grįš pas mane (moters vardas) ir čia pasiliks. Amen!“ Tariamų magiško užkalbėjimo žodžių neturi girdėti nei pats vyras, nei kiti žmonės. Jeigu kas nors išgirs, kris šešėlis ant moters, kam ji bando susigrąžinti vyrą, naudodamasi magija. Ritualą galima atlikti keletą kartų, bet rezultatų derėtų tikėtis tik po mėnesio. Iš pradžių buvęs vyras pradės žiūrėti į namus dažniau negu paprastai, santykiai taps šiltesni. Jeigu moteris palauks šiek tiek ilgiau, elgsis natūraliai, bus mylinti ir visiškai nuoširdi žmona, vyras galų gale grįš. Tačiau netgi paskui kartais reikėtų užkalbėti vyrą, kad situacija nepasikartotų.
 
 • Atlikti ritualą su žiedu. Naudojantisbaltąja magija siūloma sutuoktiniui susigrąžinti naudoti vestuvinį žiedą. Šį ritualą galima atlikti tik kartą, kitaip neteks galios. Be to, būtina atsisakyti kitų burtų ir magiškų ritualų. Burtai su žiedu yra labai stiprūs, todėl geriau, kad nesusidurtų skirtingos energijos. Ritualą patariama atlikti penktadienį. Reikės žiedo ir šventinto vandens. Žiedą nuplauti po tekančiu vandeniu. Krištolinį indą pripildyti šventinto vandens, įmesti žiedą ir galvoti apie vyro sugrįžimą. Vienu įkvėpimu išgerti dubenyje esantį vandenį. Užsimauti žiedą ant dešinės rankos bevardžio piršto. Mūvėti vieną Mėnulio ciklą.
 
 • Paprašyti deivių ir angelų sargų pagalbos. Kartais asmeninių pastangų, siekiant susigrąžinti vyrą į šeimą, neužtenka. Tuomet galima kreiptis pagalbos į meilės deives ir angelus. Lietuvių santuokos deivė yra Milda, skandinavų – Frigė, senovės graikų – Hera, romėnų – Junona ir t. t. Tikima, kad jos padeda išpildyti karščiausius troškimus, susijusius su meile, bendru gyvenimu ir santuoka.
 
 • Naudoti brangakmenius. Agatas, lazuritas skatina ištikimybę ir stiprina santuoką. Ritualą rekomenduojama atlikti trečiadienį, penktadienį arba šeštadienį. Reikės dviejų akmenukų, poros nuotraukos ir raudonos žvakės. Ankstų rytą po tekančiu vandeniu nuplauti akmenis ir įsivaizduoti, kaip atsikratoma viso blogio. Atsistoti prie lango, padėti nuotraukas ant palangės, ant jų – akmenėlius (vieną savo širdies srityje, kitą – vyro širdies srityje) ir pakartoti 3 kartus: „Aš matau širdį, joje – duris, aš paimu raktą – atrakinu duris, nuo dabar širdys pradeda plakti vienu ritmu ir mano mylimasis grįžta pas mane.“ Iki vakaro reikia būti vienumoje, medituoti ir melstis. Saulei nusileidus uždegti žvakę ir sakyti: „Aš uždegu švyturį, kuris mano vyrui (jo vardas) parodys kelią namo.“. Po pusvalandžio žvakę užpūsti. Deginti 3 vakarus iš eilės. Tikima, kad paskui vyras grįš į šeimą.
 

Įdomu

 
 • 2016 m. atlikta rusų viešosios nuomonės apklausa parodė, kad daugiau negu trečdalis rusų (36 %) tiki magija.
 • 2015 m. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, vidutinis skyrybų procentas mūsų šalyje – 42,6 %.
 • Lietuvos statistikos departamento duomenimis, tvirčiausios santuokos yra žemaičių, tvirtos – dzūkų, silpnos – suvalkiečių, o silpniausios aukštaičių.
 • Tyrimai rodo, kad tikėjimas magija kyla pasąmonės lygmenyje, tačiau gali daryti teigiamą įtaką kiekvienos dienos veiksmams. Tikėjimas magija skatina pozityvumą.
 • Britų tyrimų duomenimis, tik 15 % skyrybų įvyksta dėl vieno iš partnerių neištikimybės. JAV apklausos rodo, kad 73 % sprendimą skirtis priėmė dėl įsipareigojimų trūkumo, o 56 % – dėl per dažnų ginčų.
 • Magiškų gebėjimų dažniausiai įgyjama po trauminių patirčių (nelaimingų atsitikimų, ligų, komos, skyrybų ir kt.), mylimo žmogaus mirties, įvairių dvasinių praktikų, gimus kūdikiui ir pan.
 • 2010 m. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, daugiau negu pusė išsiskyrusių porų turėjo vaikų.