Galingiausiais balsais pasaulį žavintis, daugiau nei 50 šalių rengiamas televizinis formatas „The Voice of…“, Lietuvoje pradeda jau trečiąjį sezoną. Įsibėgėjančios „Lietuvos balso“ atrankos žada – tai bus emocionaliausias reginys televizijų rudens tinkleliuose.

 

Atr3

Jau šį savaitgalį – gegužės 24 ir 25 dienomis „Lietuvos balso“ nacionalinė atrankos komisija – Rosita Čivilytė, Marius Leskauskas, Gediminas Jaunius, Agneta Gabalytė ir kiti kompetentingi komisijos nariai pradeda darbą su pirmaisiais potencialiais trečiojo sezono dalyviais. Šios perklausos vyks „Show makers“ akademijoje Vilniuje, Šiaurės miestelyje.

 

„Kasdien klausysime šimto balsų, – šypsosi atrankos komisijos narė R. Čivilytė. – Susirinks stiprūs, „Lietuvos balso“ verti kandidatai ir sprendimas, kuris dalyvis vertas didžiosios scenos, o kuris ne, tikiu, pareikalaus ne vienos bemiegės nakties.“

 

Nacionalinė atrankos komisija šiame etape spręs, kam bus lemta pasirodyti „Aklosiose perklausose“ mokytojams – Katažinai Nemycko, Ingai ir Arūnui Valinskams, Donatui Montvydui ir Merūnui Vitulskiui. Galutinį sprendimą nacionalinei atrankos komisijai priimti padės formato „The Voice“ atstovas iš Olandijos, kuris peržiūrės visus atrankų įrašus ir taip pat skelbs savo verdiktą.

 

„Cirkui ir prašalaičiams čia ne vieta – šitai žino visi į atranką ateinantys dalyviai. Per dvejus metus mums pavyko užauginti „Lietuvos balsą“ kaip kokybiškiausią muzikinį projektą Lietuvos televizijose ir šiemet tą kartelę keliame dar aukščiau. Mūsų tikslas – geriausia muzikos akademija talentingiausiems ir emocionaliausias reginys LNK žiūrovams, – sako projekto prodiuseris G. Jaunius. – Atiduodame sceną ir dirbame tik su tais, kuriems svarbi kokybė, gyvas dainavimas, kurie savo gyvenimą ir ateitį sieja su muzika ir jei toks talentas nubus šeštadienį ir pagalvos „neužpildžiau anketos, o gal visgi reikėjo pabandyti“, laukiame jo „Show makers“ akademijoje. Parodykite mums, ką gali jūsų balsas!”

 

Primename, užpildyti LNK projekto „Lietuvos balsas“ dalyvio anketą galima www.lnkgo.lt interneto svetainėje, jau pasirodė interaktyvus žemėlapis, kuris leidžia bet kuriam „Lietuvos balso“ gerbėjui pasiūlyti į projektą savo draugą, kolegą, kaimyną, partnerį – puikiai dainuojantį, tačiau nedrįstantį apie save pranešti projekto kūrėjams, taip pat jame matyti kiek Lietuvos balsų jau užsiregistravo į atranką iš konkretaus miesto, miestelio ar rajono. Šios naujovės jau galima ieškoti „Lietuvos balso“ Facebook paskyroje.

 

Primename, kad „Aklosios perklausos“ bus filmuojamos jau birželio 16, 17 ir 19 dienomis „Teatro arenoje“. Bilietai į filmavimus jau parduodami www.ticketpro.lt.