Madagaskaras – šalis, kurioje įmanoma viskas. Tuo galėjo įsitikinti ir aktoriai Leonardas Pobedonoscevas bei Audrius Bružas, kurie šį kartą papuolė į policininkų akiratį. Policijos patikrinimo metu Bružas buvo sulaikytas. Tiesa, viskas ne taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.
 

lb8-1 lb8-2

 

Žinomi aktoriai keliauja po šią egzotišką salą, siekdami patikrinti, ar reali geopolito Kazimiero Pakšto idėja rasti atsarginę vietą Lietuvai Afrikoje. Daugiau nei dvi savaites keliaujant jau nutiko neįtikėtinų nuotykių ir net susidūrimas su zebu karvių vagių gauja, kurį, norėdamas iškrėsti pokštą kelionės bičiuliui, suorganizavo pats Bružas. Šį kartą Leo nepraleido progos atkeršyti draugui. Keliaujant iš miesto Toamasina, Leo ir Bružas pakliuvo į policijos reidą.

 

lb8-3 lb8-4

 

Nieko blogo nežadėjęs patikrinimas staiga pakrypo netikėta linkme. Pareigūnams paprašius keliautojų parodyti savo pasus, Bružas paaiškino, kad dokumentą turi kūrybinės grupės ekipaže, tad jam reikia nueiti jo pasiimti. Vos aktorius išlipo iš automobilio, šiam be jokio gailesčio ir neperspėjus buvo uždėti antrankiai. „Aš iš karto galvoju, prasidėjo“, – situaciją prisiminė Leo.

 

lb8-5 lb8-6

 

Lengvo šoko ištiktas Bružas priverstinai buvo išvestas į toliau nuo kelio esantį atskirą namą, kur buvo apklausiamas. Šį kartą improvizacijos meistrui aktoriniai sugebėjimai nepagelbėjo – akyse matėsi išgąstis.

 

lb8-7

 

„Pareigūnai ir ginklą turėjo, tai nelabai gali juokauti. Man tik tokios mintys buvo, kad dantų neišmuštų, o jeigu dar nuveš į skyrių, nežinai su kuo ten uždarys“, – sutrikęs kalbėjo Bružas.

 

Anot vietinės teisėsaugos, Bružas – labai panašus į ieškomą asmenį. Parodytas fotorobotas privertė mikčioti ir teisintis žinomą aktorių: „Ieškomas? Ką? Aš nieko nepadariau? Ką aš padariau?“ – pasimetęs kalbėjo Bružas.

 

Visą šią dramą ir Bružo šoką Leo stebėjo jau su šypsena ir džiūgaudamas. Pareigūnai ir dramatiškas sulaikymas – tai jo sumanus kerštas Bružui už klastingą pokštą su netikru zebu vagių užpuolimu. Tik kaip Bružas reaguos į draugo surežisuotą juokelį?

 

Kaip pakrypo įvykiai? Kuo baigėsi pareigūnų sulaikymas? Kaip reagavo Bružas, kai sužinojo, kad visa tai tik pokštas? Viską galėsite pamatyti jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare“ per LNK.