Skaitome horoskopus, ieškome savo Zodiako ženklų atitikmenų kitose kultūrose (pavyzdžiui, kinų astrologijoje), bet pasirodo, kad kiekvienam mėnesiui priskiriami konkretūs paukščiai, galintys ką nors daugiau pasakyti apie mūsų charakterį. Juk kartais būna smagu ir įdomu sužinoti apie savo gimimo dienos simboliką ir reikšmę!

 

paukštis

Sausis: pelėda. Pelėdos mėnesį gimę žmonės yra be galo jautrūs ir ištikimi, visada rūpinasi silpnesniaisiais, be galo juos saugo. Yra tokių, kuriems pelėdos atrodo pasipūtusios ir užsisklendusios savyje, nes jos visada lieka šiek tiek nuošalyje. Tačiau tai netiesa, nes žmonės, kurių gimimo simbolis yra pelėda, yra tiesiog drovūs. Jei gimėte sausio mėnesį, tikriausiai nemėgstate ginčytis, vengiate konfliktų, be to, jie visada pasiekia tai, ko yra užsibrėžę.

 

Vasaris: papūga. Jei gimėte vasarį, jūsų simbolis yra papūga ir jūs tikrai esate žmogus, kuris myli gyvenimą ir savo gyvybine energija užkrečia kitus. Žmonės „papūgos” mėgsta adrenaliną, kai kažkas įdomaus nutinka, iššūkius, nes yra atviri naujiems potyriams. Retai išsakote neigiamą nuomonę ir, nors jums nepatinka būti dėmesio centre, žmonės vis tiek pasuka galvas į jus.

 

Kovas: liepsnelė. Esate labai atviras žmogus, kuris tiki savo sugebėjimais ir didžiuojatės tuo, kuo esate. Sudėtingose situacijose dažnai pasikliaujate širdimi, tuo, ką ji jums sako, o ne kitų žmonių nuomone. Jūs sugebate išgyventi net didžiausias audras, nes ištikus sunkumams pasikliaujate savimi, esate stiprus žmogus, kurį sunku palaužti. Tačiau verta atminti, kad gimusieji kovo mėnesį yra labai jautrūs, juos lengva įskaudinti. Jie yra ištikimi draugai, kurių pagalba visada galima pasikliauti.

 

Balandis: kanarėlė. Gimę kanarėlių mėnesį, mėgsta žaisti, jų juokas užkrečia kitus. Jei gimėte balandį, vadinasi, iš prigimties esate labai malonus žmogus, noriai skiriantis savo laiką susitikimams su kitais žmonėmis, bet žinantis, kad sunkiose situacijose galite pasikliauti tik savimi, savo intuicija. Mėgstate nuotykius, bet esate ir labai romantiškas žmogus.

 

Gegužė: lakštingala. Tai visų pirma pozityviai nusiteikę žmonės, kurių veiduose retai išnyksta šypsena. Blogiausiu atveju jie visada mato šviesą tunelio gale ir būdą išspręsti problemas. Gimę šį mėnesį stengiasi būti mandagūs kitiems, turi daug empatijos, todėl aplinkiniams patinka leisti laiką su jais. Lakštingalos yra svajotojai, juos veikia dažna nuotaikų kaita, tarp jų dažnai galima rasti kūrybingų žmonių – poetų, menininkų, muzikantų.

 

Birželis: balandis. Jūs esate sąžiningas ir teisingas žmogus. Jūs nežinote kito būdo, kaip tik būti tuo, kas iš tikrųjų esate, neapsimetant tuo, kuo nesate. Negalite meluoti, kad jaustumėtės geriau, ir jums nereikia daryti įspūdžio žmonėms, kad jumis žavėtųsi. Gimę balandžio mėnesį, turi stiprią asmenybę, lyderio savybių, tačiau jie visada saugo silpnesnius.

 

Liepa: erelis. Gimę erelio mėnesį, būna pasitikintys savimi, turintys nepaprastą gebėjimą atidžiai klausytis. Būtent jiems nepažįstami žmonės dažnai patiki savo problemas ir dilemas. Jie turi stiprią širdį ir puikų protą. Nereikia menkinti kitų vertybių, kad jaustumėtės gerai, nes jūs puikiai žinote savo vertę. Ereliams gyvenime reikia harmonijos, jie džiaugiasi juos supančio pasaulio grožiu.

 

Rugpjūtis: tulžys. Itin draugiški. Jie ne tik mielai susipažįsta su naujais žmonėmis, bet ir labai patys nori bendrauti. Nelinkę apsimetinėti ir keistis, nes jaučiasi gerai, būdami tokie, kokie yra. Turi gerą širdį ir padeda visiems, kuriuos sutinka savo kelyje.

 

Rugsėjis: sakalas. Sakalai patikimi, sąžiningi, nuoširdūs. Jei esate tikras „sakalas“, tikriausiai nemėgstate girtis, savo darbą atliekate puikiai, be ne dėl aplodismentų, o tiesiog kitaip negalite. Sakalai ignoruoja tendencijas ir madas, išlieka ištikimi sau, savo pažiūroms ir stiliui. Dažnai užima aukštas, svarbias pareigas visuomenėje.

 

Spalis: gulbė. Jei gimėte gulbės mėnesį, esate dėkingas ir gražus žmogus. Jūs niekada nekalbėsite to, kuo nesate tikri, neapkalbinėsite kitiems už nugaros. Mėgstate būti teisus ir dažniausiai toks ir esate. Žmonės „gulbės” yra reiklūs ir išmintingi. Jie mėgsta paprastą gyvenimą, kurį pasiekia dalindamiesi meile ir patirtimi.

 

Lapkritis: gaidys. Geriausi draugai, kokie gali bebūti. Jais visada galima pasikliauti. Jei tarp draugų turite gimusių lapkritį, galite būti ramūs, nes žinote, kad yra žmogus, kuris jūsų neapleis sunkioje situacijoje. Žmonės nuo to mėnesio, kai karaliauja gaidys, užmezga ilgalaikes draugystes. Jie turi ypatingai turtingą vaizduotę ir gilų meno supratimą. Didžiąją dalį savo laisvo laiko jie keliauja aplink pasaulį.

 
Gruodis: varnas. Žmones, gimusius varno mėnesį, sunku išmušti iš pusiausvyros. Jie labai pasitiki savimi ir geriausiai jaučiasi vienas kito kompanijoje. Savotiškas vienišius – individualistas, vengiantis žmonių, bet jos mėgsta nuotykius ir keliones, patirti naujų dalykų. Varnos siekia tobulumo, yra orientuotos į sėkmę, kiekvieną dieną stengiasi tapti geresnėmis, o jų mąstymas niekada nėra šabloninis.