Ar gali gyvenamojo namo skaičius daryti kokią nors įtaką jūsų likimui? Manoma, kad taip, todėl nemažai žmonių visame pasaulyje, renkasi gyvenamąjį būstą, atsižvelgdami į numerologiją.

 

namai

8 numeriu pažymėti namai yra mėgstami kinų pirkėjų, nes šis skaičius numerologijoje siejamas su klestėjimu. Numerologija tikintys žmonės, ko gero, ilgiau pasvarstys apie pasiūlymą apsigyventi būtent šiuo numeriu pažymėtame name, bute ar aukšte, jeigu jie turi finansinių sunkumų.

 

Skaičiai mistinę reikšmę turėjo jau prieš tūkstančius metų, kai graikų filosofas ir matematikas Pitagoras VI amžiuje prieš Kristų paskelbė, kad skaičiai – tai pagrindinių visatos dėsnių išraiška. Sudarinėdami asmeninius horoskopus dauguma astrologų, atsižvelgia į gimimo datą, laiką ir vietą, kad nustatytų, su kokiomis problemomis jiems teks susidurti ir kaip klostysis gyvenimas ateityje. Tačiau tik nedaugelis pagalvoja, kad buto skaičius taip pat gali turėti teigiamų arba neigiamų pokyčių gyvenimui ateityje. Todėl rekomenduojama atsižvelgti, ar namų aplinkos ir jūsų vibracijos sutampa su jūsų.

 

Kaip tai veikia? Buto arba nuosavo namo numeris gali daryti didžiulę įtaką gyvenimui. Apskaičiuoti namo skaičių pagal numerologiją galima pagal paprastą pavyzdį: tarkime, jūs gyvenate name, pažymėtame 377 numeriu. Tada tiesiog sudėkite visus šiuos skaičius: 3 + 7 + 7 = 17 = 8. O jeigu, pavyzdžiui, gyvenate bute, pažymėtu 37B numeriu, skaičiuokite taip: 3 + 7 + 2 = 9. B yra antra abėcėlės raidė, todėl jos skaičius yra du, A yra pirma abėcėlės raidė, todėl jos skaičius yra vienas ir t. t.

   

1 numeris

 
 • Teigiami aspektai: puiki vieta naujai pradžiai, asmeninis tobulėjimas, jausmas, kad tampate gyvenime vis labiau nepriklausomi, progresas, vykdant projektus.
 
 • Iššūkiai: galite jaustis vieniši arba šiek tiek izoliuoti, net būdami tarp kitų savo šeimos narių, galite sulaukti kaltinimų, kad esate per daug orientuotas į save, egocentriškas.
 

2 numeris

 
 • Teigiami aspektai: puiki vieta jaunavedžiams arba tiems, kurie nori artimesnių santykių. Gera vieta tiems, kurie nori tapti jautresni kitiems arba dvasingesniems, kai norisi daugiau ramybės.
 
 • Iššūkiai: kartais žmonės gali per daug jautriai į viską ir vieni kitus reaguoti. Jiems gali pakakti ir vienas kito kompanijos, todėl draugai pradės nerimauti, kodėl jiems nebeskiriama laiko ir dėmesio.
 

3 numeris

 
 • Teigiami aspektai: puiki vieta kūrybingumui ir gebėjimams išreikšti. Skleidžia optimizmo ir geros energijos aurą, todėl tinka rengti vakarėliams ir kitoms pramogoms.
 
 • Iššūkiai: labai lengva išbarstyti savo energijos likučius, gali kamuoti „perdegimo“ sindromas, labai didelis stresas. Santaupos gali greitai baigtis, bet kreditinėmis kortelėmis geriau nepiktnaudžiauti.
 

4 numeris

 
 • Teigiami aspektai: puiki vieta, jei norisi daugiau saugumo ir tvarkos savo gyvenime. Tinkama vieta savidisciplinai ugdyti bei tiems, kurie ieško daugiau stabilumo gyvenime.
 
 • Iššūkiai: gali atrodyti, kad namai – tai vieta, kurioje daugiau darbų, o ne galimybių pailsėti, atsipūsti. Netinkama vieta tiems, kurie ir taip yra labai atkaklūs. ir gyvenimą vertina labai rimtai. Kinai tiki, kad 4 – tai mirties skaičius ir vengia šiuo skaičiumi pažymėtų namų ir butų.
 

5 numeris

 
 • Teigiami aspektai: visada daug pokyčius, stiprus laisvės ir nuotykių troškimas. Tinka, jei patinka namie nuolat turėti svečių ir dirbti namuose.
 
 • Iššūkiai: daug iššūkių ir pokyčių, ir lankytojų namuose. Ne pati tinkamiausia vieta tiems, kurie greitai praranda savitvardą arba tiems, kurie nori ramaus ir taikaus gyvenimo.
 

6 numeris

 
 • Teigiami aspektai: nuostabios vibracijos jaunai šeimai su vaikais ir tiems žmonėms, kurie ieško pusiausvyros, harmonijos ir meilės savo gyvenime, bendraudami su kitais žmonėmis.
 
 • Iššūkiai: draugams ir šeimos nariams reikia per daug dėmesio, per mažai laiko patenkinti asmeninius poreikius.
 

7 numeris

 
 • Teigiami aspektai: nuostabi vieta tiems, kurie nori vienatvės ir pagilinti meditacijos įgūdžius. Tinka einantiems dvasiniu arba religiniu keliu, taip pat studentams, tyrėjams, mokslininkams, kuriems reikia pabūti vieniems.
 
 • Iššūkiai: ne pati geriausia vieta, jei norite pagerinti materialinę situaciją. Nerekomenduojama vienišiems žmonėms, kurie ieško gyvenimo partnerio.
 

8 numeris

 
 • Teigiami aspektai: puiki vieta tiems, kurie nori įgyti materialinių gėrybių, gausos, gerų finansų, tarp lyderiu, užimti vadovaujantį postą. Tinka verslininkams arba ieškantiems visuomenės pripažinimo.
 
 • Iššūkiai: atsiminti, kad viskas turi karmą, todėl pinigus, galią ir gausą reikia panaudoti išmintingai, kad netektų gailėtis.
 

9 numeris

 
 • Teigiami aspektai: gera vieta filantropams, taip pat vyresnio amžiaus žmonėms gyventi ir tiems, kurie nori tapti išmintingesni. Puiki vieta užbaigti projektus ir atnaujinti ryšius su draugais ir šeimos nariais.
 
 • Iššūkiai: kartais žmonėms reikia daugiau pramogų ir linksmybių gyvenime ir sukoncentruoti dėmesį į savo asmeninius poreikius. Gyvenant šioje vietoje daugiau teks rūpintis kitais, o sau laiko dažniausiai nebeliks.