Jaučiatės ne savo rogėse? Kartais aplanko mintys, kad nekenčiate savo darbo? Gali būti, kad pasirinkote netinkamą profesiją. Kaip ir kitose gyvenimo srityse Zodiako ženklas lemia ir tai, kokia karjera labiausiai tiktų.

 

"karjera"

 • Avinas. Tinka darbas, kuriame reikia konkuruoti arba fizinės jėgos. Rekomenduojamos profesijos: kelionių gidas, asmeninis treneris, sportininkas, darbas sporto organizacijose. Po šiuo ženklu gimsta daugiausiai lyderių ir gerų vadovų.
 
 • Jautis. Tai vienas darbščiausių ir patikimiausių darbuotojų. Labiausiai tinka darbas aplinkoje, kur gali atsiskleisti jų atkaklumas ir atsidavimas tai veiklai, kuria užsiima. Gali užsiimti puokščių darymu, dirbti maisto pramonėje, užsiimti prabangių prekių prekyba. Šio ženklo atstovai praktiški ir moka protingai elgtis su pinigais, todėl taip pat jiems tiktų darbas bankuose ir finansiniame sektoriuje.
 
 • Dvyniai. Tinka darbas su informacijos srautais. Ideali karjera būtų tokia, kuri apimtų daug skirtingų sferų. Dvyniai gali rinktis mokymą ir viešuosius ryšius. Dvyniai taip pat tampa gerais projektų vadovais.
 
 • Vėžys. Tinka darbas su vaikais. Jie tampa gerais vaikų auklėtojais, socialiniais, žmogiškųjų išteklių darbuotojais, teisininkais, mokytojais bei administratoriais. Šiam ženklui taip pat svarbi sveikata ir gera savijauta, todėl jie gali rinktis mitybos specialisto arba dietologo profesijas.
 
 • Liūtas. Tinka mokytojo arba politiko darbas, taip pat pramogų sfera – aktorystė, dainavimas, filmų kūrimas, aprangos dizainas ir pan. Po šiuo ženklu neretai gimsta stiprūs lyderiai, geri vadovai.
 
 • Mergelė. Mergelės turi nuostabią atmintį ir polinkį į perfekcionizmą. Jie moka susitvarkyti su dideliais informacijos kiekiais ir nepraranda savitvardos net tada, kai atrodo žemė slysta iš po kojų. Jiems tinka darbas paslaugų ir priežiūros srityse. Jie būna puikūs terapeutai, kalbos redaktoriai, techniniai darbuotojai, vertėjai ir detektyvai.
 
 • Svarstyklės. Šio ženklo atstovai visur ieško teisingumo, todėl jie būtų geri teisininkai. Taip pat jiems padeda atsiskleisti darbas su kitais žmonėmis. Tinka darbas klientų aptarnavimo srityje. Gali tapti gerais diplomatais, kelionių agentais ir net vestuvių planuotojais.
 
 • Skorpionas. Šio ženklo atstovai atrastų save, tapę chirurgais ar slaptaisiais agentais. Tiktų darbas krizių valdymo centruose ir kitose vietose, kur reikalaujama laikytis slaptumo. Jie turi gerus vadybinius ir logistinius įgūdžius, todėl gali dirbti darbą, susijusį su finansais.
 
 • Šaulys. Šio ženklo atstovai mėgsta keliauti ir mokytis iš kitų, todėl jie gali rinktis bet kokį darbą, susijusį su kelionėmis. Šie žmonės moka įkvėpti kitus, todėl būtų puikūs mokytojai, jaunimo ir ne pelno siekiančių organizacijų vadovai.
 
 • Ožiaragis. Šio ženklo atstovų santūrumas ir griežtumas padėtų jiems tapti puikiais vadybininkais ir administratoriais. Idealus darbas būtų toks, kur būtų palaipsniui galima kilti karjeros laiptais. Po šiuo ženklu gimsta talentingi inžinieriai, architektai, dizaineriai ir kiti specialistai, kurių darbe reikia daug kruopštumo.
 
 • Vandenis. Mokslas ir technologijos, grafinis dizainas ir fotografija, projektų valdymas ir kitos sritys, kuriose galima nuolat atrasti kažką naujo. Vandeniai gali tapti puikūs verslininkai ir nepriklausomi rangovai, nes jie nemėgsta darbo kolektyve ir yra visiški individualistai.
 
 • Žuvys. Tinka darbas, susijęs su sveikatos priežiūra, gydymu. Jie gali tapti puikiais slaugytojais, gydytojais, terapeutais, psichologais. Dažniausiai šio ženklo atstovai turi menininko gyslelę, todėl gali dirbti darbą, susijusį su šokiais ar muzika. Šio ženklo atstovai gali menus pritaikyti gydymui, pavyzdžiui, vesti spalvų terapijos užsiėmimus.