Tikriausiai apie nieką kitą nėra kuriama tiek istorijų, kiek apie santykius su vyro motina – anyta ir žmonos motina – uošve. Psichologai žarsto patarimus, kaip reikėtų elgtis jaunamartėms ir ilgai santuokoje gyvenančioms moterims, kad santykiai su vyro mama neapkarstų. Tačiau kiekvienoje situacijoje reikalingi kitokie patarimai. Kai reikia patarimo, gali padėti ir žvaigždės: astrologų nuomone kiekvienas Zodiako ženklas turi tik jam būdingų savybių. Žmogų, su kuriuo norima geriau sutarti, visų pirma reikia stengtis pažinti.

 

anyta

Po Avino ženklu gimusi motina gana tolerantiška, nelinkusi kištis į suaugusių vaikų gyvenimą. Tačiau kartais erzina šių moterų aktyvumas. Kartais savo vaikus jos gali aplankyti net kelis kartus per dieną. Jos negaili gerų patarimų, kaip pagerinti santykius ir susitvarkyti buitį, visada siūlo savo pagalbą. Ji mielai rūpinasi gėlynu prie namų. Nudžiugtų gavusi dovanų automobilį – juk turi tiek daug reikalų, kuriuos reikia sutvarkyti.

 

Jaučio atstovės minimaliai kišasi į suaugusių vaikų gyvenimą. Aplanko ne dažniau nei du kartus per mėnesį. Jai labiau patinka, kai aplanko ją. Šios moterys neretai paremia finansiškai savo vaikus. Be to, turi sukaupusios padorią sumą palikimui.

 

Dvyniai nekelia problemų. Jie lengvai randa bendrų temų, būna dėmesingi. Kadangi šio ženklo atstovai paprastai labai plepūs, jie negali išlaikyti paslapčių, todėl geriau jiems nepasakoti to, ko nenorėtumėte, kad žinotų visas rajonas. Uošvės mėgsta aplankyti vaikus pačiu netinkamiausiu metu. Joms patinka leisti laiką su anūkais.

 

Vėžys – ramios ir užjaučiančios uošvės. Kalbant su ja reikia labai stengtis, kad ji neįsižeistų. Ji labai rūpestinga ir mano, kad visa, kas gera šeimoje – tai jos nuopelnas. Jei po Vėžio ženklu gimusi uošvė gyvena viena, pas vaikus lankysis nedažnai. Tačiau reikia nepamiršti, kad šeimos šventės jai – šventas reikalas. Ji jausis įžeista, jei ją pamiršite pasveikinti su gimtadieniu. Ją paprastai labai myli vaikaičiai ir ji kepa labai skanius pyragus.

 

Po Liūto ženklo gimusios moterys dažniausiai susibičiuliauja su savo vaikų antrosiomis pusėmis, ypač, jei jos jaučia dėmesį ir pagarbą. Savo vaikais ji labai rūpinasi ir bando apsaugoti nuo konfliktų. Jeigu santykiai pradės varginti, tokia moteris išliks kilni, bet arogantiška.
 

 
 

Apie uošves Mergeles kuriamos komedijos! Jos neretai būna kritiškos, išrankios, smulkmeniškos ir nelaimingos. Ji visada pasakys, ką darote blogai ir nepamirš pasakyti, kad ji padarytų tai geriau. Jai lygių nėra niekur: nei gaminant valgį, skalbiant ant prižiūrint sodą. Savo nuomonę ji sako net tada, kai niekas jos neklausia. Uošvės Mergelės gali net išskirti sutuoktinius, todėl jiems nerekomenduojama gyventi visiems kartu.

 

Svarstyklėms svarbiausia – gražūs ir harmoningi santykiai šeimoje. Ji sugeba gražius santykius palaikyti su susituokusiais vaikais net tada, kai visi gyvena kartu. Kartais šiltesni santykiai užsimezga su sūnaus ar dukros antrąja puse negu su tikru vaiku. Šio ženklo atstovės nėra labai praktiškos, todėl kartais gali perduoti finansų valdymą sūnui, nors jis ir į šeimą ir neinvestavo.

 

Skorpiono ženklo moterys turi labai sudėtingą charakterį. Vaikų antrosios pusės joms bus arba priešai, arba draugai. Kitokių santykių ji nepripažįsta. Ji labai apsukri ir protinga moteris, todėl, jeigu marti neatitiks kokių nors keliamų reikalavimų, ji pasistengs apkartinti jai gyvenimą. Vertėtų vengti ginčių su šia uošve.

 

Su Šaulio ženklo uošvėmis sutarti paprasta, jei esate pasirengę klausytis jų ilgų kalbų ir neginčijamų argumentų. Į šeimos santykius pernelyg nelenda, nemoralizuoja, tačiau pageidauja pagarbos. Jeigu norite pailsėti nuo uošvės, padovanokite jai kelionę. Tokiems dalykams ji negali atsakyti.

 

Ožiaragio jausmai paslėpti po kauke, todėl juos suprasti artimiesiems sunku. Šios uošvės netrukdo savo vaikams. Svečiuodamosi paprastai linkusios gyventi atskirame kambaryje. Supranta, kad jaunavedžiai nori laisvės. Labai mėgsta dėmesį, nors to neparodo.

 

Vandenio ženklas lemia, kad anyta bus originaliai mąstanti, šiuolaikiška ir įkvepianti. Jos nemėgsta sėdėti vienoje vietoje, todėl su jomis niekada nebūna nuobodu. Joms patinka leisti laiką su vaikais, rūpintis jų išsilavinimu. Tačiau reikėtų vengti konfliktų, nes nors jos labai demokratiškos, tačiau kartais gali pasielgti neprognozuojamai.

 

Žuvys – kaip uošvės linkusios aukotis vaikų labui. Jos žentas tampa jos sūnus. Jei reikės ji ras jaunavedžiams kur gyventi, net jai pačiai tai bus ne į naudą. Visais įmanomais būdais sieks palengvinti savo vaikų buitį. Ji atliks taikdario funkciją ir atleis visas nuoskaudas, kad išsaugotų darnius santykius šeimoje. Vizitai bus reti, bet ji bus labai laiminga, kai galės pasisvečiuoti pas vaikus. Mielai rūpinasi vaikaičiais.