Kai plėšomame kalendoriuje lieka vis mažiau lapelių, nejučia pradedame galvoti, ką atneš nauji metai? 2020-ieji tikrai nebuvo lengvi, nestigo įvairių iššūkių. 2021-ieji bus gailestingesni ar dar labiau mus grūdins? Apie tai prognozėmis dalijasi astrologė, Reiki meistrė Simona Banė (www.astrologijosguru.lt; astrologijosguru@gmail.com).

 

horoskopai

Pagal kinų astrologiją, 2021-ieji yra metalinio Jaučio metai. Ko tikėtis iš šio gyvūno? Kokia pasaulinė nuotaika vyraus kitąmet?

 

Kinų astrologija patogi tuo, kad kiekvienų metų pradžioje apima tam tikrą archetipą, simbolį ir dėl to visada tarsi simbolizuoja tam tikrą naują pradžią, kuria grįstas mums įprastas kalendorius. Visgi tai tik simbolika, kuri neturi nieko bendro su realybe. Planetos juda nuolat ir jos nebūtinai kažkur atsiduria su naujų metų pradžia. Kiekvienas žmogus turi savitą brėžinį ir unikalius planetų išsidėstymus.

 

Šiuo atveju, metalinis Jautis sutampa su tuo, kas iš tiesų vyksta realybėje. 2020 m. Rachu perėjo iš Dvynių į Jautį. Rachu yra demoniška planeta ir ji juda atgal bei kelia daugiausia sąmyšio. Visgi kartu padeda vystytis per pasipriešinimą, sunkumus ir negatyvios karmos atidirbimą. Rachu – tai drakono galva, o Ketu – uodega, todėl šios planetos neatsiejamos viena nuo kitos. Ketu visada bus opozicijoje Rachu ženklui, taigi Ketu 2020 m. rugsėjo 20 d. perėjo iš Šaulio į Skorpioną.

 

Tai buvo svarbus perėjimas, nes su šia data visiškai išaiškėjo žiniasklaidos ir informacijos įtaka žmonių protams. Dauguma būtent šiais metais tai ir suvokė. Nėra lengvesnio valdymo įrankio nei informacija ir būtent dėl šios priežasties tam tikras ciklo baigimas įvyko 2020 m. rugsėjį. Kitaip tariant, tai tam tikras sąmoningumas, suvokimo taškas, nuo kurio priklauso tolesnė kiekvieno žmogaus evoliucija. Mes nuolat kintame, nesame stagnatiški, tačiau daug ką lemia ne tik planetos, bet ir suvokimas. Planetos daro įtaką visiems be išimties, tačiau kai suvokiama, kaip pasireiškia ši įtaka, žmogus įgauna visai kitokių galimybių kurti savo ateitį, ne tik būti veikiamam išorinių aplinkybių ir žaisti žaidimą, kuriame yra tik marionetė. Taigi visus metus vykęs informacinis karas baigėsi tarp žmonių, kurie suvokė, kaip pasitelkiant informaciją galima manipuliuoti protais.

 

2020 m. į Jaučio ženklą atėjusi Rachu duoda dar kitų galimybių ir suvokimų. Jautis valdo ne tik saugumą, finansus, stabilumą, bet ir gamtą, jos prieglobstį, kuriame ir be materialių išteklių žmogus jaučiasi saugus. Tai grįžimas į Motinos Žemės prieglobstį. Vadinasi, visas šis laikotarpis išbandys žmones per jų finansinį saugumą ir stabilumą. Bus pasirinkimai – likti saugioje komforto zonoje arba kardinaliai keisti savo gyvenimą ir grįžti į gamtą. Grius finansinė sistema, ją keis visiškai kitokia. Dalis žmonių grįš prie natūrinių mainų, tačiau visi kiti susidurs su išgyvenimo, finansinės gerovės klausimu, taip pat stos į akistatą su mirtimi. Taip, mirties baimė bus dalies žmonių gyvenimo palydovė ir tai stabdys rekomenduojamą evoliuciją, t. y. grįžimą į gamtą, į tikrąjį save. Motina Žemė viską suteikė, tai žmogus atitolęs nuo jos sukūrė chemiją, vaistus ir taip išderino natūralų gamtos ciklą. Rachu Jautyje bus iki 2022 m. kovo vidurio, kai pereis į Aviną. Taigi, iki to laikotarpio bus aktualūs finansiniai, grįžimo į gamtą klausimai. Ketu Skorpione skatins pažinti ir transformuoti savo tamsiąsias puses, suvokti, jog viskas, kas vyksta, yra tik tamsiosios žmonijos pusės atspindys.

 

Metalinio Jaučio metai išbandys prigimtinį tvirtumą. Iškels klausimą, kiek dar mumyse likę natūralios žmogiškosios prigimties ir kiek mūsų pasiruošę metalizuotis? Tai ne mitas, kad žmonės tampa robotais. Jie užgniaužė savo širdį, kurioje slypi visi atsakymai ir tapo tik judančiais robotais, kurie nežino, ką daryti, kai nėra nurodytos tikslios programos. Metalinis Jautis sako, kad dauguma žmonių liks saugioje komforto zonoje ir nenorės atsisakyti šių šarvų. Tik tie, kurie sugebės pralaužti net metalą, išeis į priekį ir nuo 2022 m. kovo turės realių galimybių judėti savo individualumo link (Rachu Avine) arba likti visuomenės įtakoje (Ketu Svarstyklėse).

 

Pastaruoju metu aktualiausias sveikatos klausimas. Ko galime tikėtis iš COVID-19 kitąmet? Kokių apskritai sveikatos grėsmių gali iškilti, o gal viskas pagaliau atslūgs?

 

Ne, neatslūgs. Tai ilgas laikotarpis, kuris reikalingas tam, kad žmonės prabustų ir kažką kardinaliai keistų. Žmonės linkę tikėti, kad juos kažkas išgelbės, tačiau to nebus. Tik baimės įkalina žmones jausme, jog reikalingas gelbėtojas. Ši situacija davė realią galimybę suvokti, kas yra sveikata ir kokie veiksniai daro jai įtaką. Kaip mus veikia emocijos, buvimas su gamta ir kaip sveikatą veikia jausmas, kad esi tik vežimą velkantis jautis?

 

Šiuos metus lydi ir politiniai neramumai, ginkluoti susirėmimai. Kaip tai spręsis kitąmet?

 

Neramumai daugiausia buvo žmonių protuose. Dauguma per šiuos metus suvokė tokių dalykų, kurių anksčiau net baisiausiame sapne nebūtų susapnavę. 2021 m. svarbiausias išliks finansinio stabilumo klausimas. Žmonės liks be apsisprendimo laisvės, jie norės ir toliau tenkinti tik savo poreikius ir tolti nuo dvasinės prigimties. Jie bus įkalinti darbuose, kurių nekenčia vien dėl to, jog reikės nusipirkti maisto. Motina Žemė viską davė, bet už nepagarbą jai žmonija dabar ir kenčia.

 

O ko tikėtis ekonominėje padangėje Lietuvos ir pasaulio mastu?

 

2021 m. gali būti didžiulių permainų finansinėse rinkose etapas. Šiemet viskas reiškėsi per sveikatos ir mokslo klausimą (uždarytos sveikatos įstaigos, diskutuotinas realus mokyklos naudingumas, nuotolinis mokslas). Kiti metai atvers finansinius klausimus, kurie susiję su bankais ir maistu. Žmonėms gali būti blokuojama prieiga prie asmeninių pajamų bei galimybė įsigyti maisto. Taigi laimės tie, kurie moka išgyventi iš gamtos ir patys užsiauginti, pasigaminti maisto. Miesto žmogus, kuris įpratęs viską pasiimti nuo lėkštutės, susidurs su rimtais išbandymais dėl išlikimo.

 

Lietuva šiemet išsirinko naują valdžią. Kaip tai keis šalies veidą 2021-aisiais?

 

Visas šis laikotarpis buvo reikalingas tik tam, kad atsiskleistų tikrieji mūsų visų veidai. Tas pats laukia ir valdžios. Atsivers viskas, ko žmonės nežinojo – kad valdžia linkusi rūpintis tik savo gerove, o pats žmogus jiems nerūpi. Tai leis suvokti atsakomybę už savo gyvenimą.

 

Į kurias gyvenimo sritis kitąmet kryps didžiausias dėmesys? Kur laukia daugiausia galimybių, o kur tykos sunkiausi išbandymai?

 

Sunkiausias išbandymas bus renkantis tiesą ar saugumą, melą ar teisingumą. Pagal Dharmos (gamtos) įstatymus, laimi tie, kurie keliauja su teisingumo jausmu. Žmogus bijo dėl savo kūno tik todėl, kad dauguma nesuvokia savęs kaip amžinos sielos buvimo ir gyvena ne pagal Dharmos įstatymus. Dharma – tai Kūrėjo sukurtos gamtos taisyklės, kuriose yra visa reikalinga informacija.Žmonija jau turėjo galimybę suprasti, kad visa kita informacija yra tik žaidimas jų protams, kurie taip užteršti, jog nebeatskiria tiesos nuo melo. Informacinis karas atspindi tik užterštą protą, kuris atsirado dėl informacinių technologijų pažangos, nes nebereikia dirbti laukų, rankomis skalbti skalbinių, patiems rūpintis šildymu ir visais kitais dalykais, kuriuos darė senoliai. Dėl technologinės pažangos žmogus tapo tik marionete informacijos ir technologijų gausoje, prarado žmogiškąsias vertybes.

 

Žmonėms visais lakais rūpi ir meilės reikalai. Ką 2021-ieji atneš šiame fronte?

 

Meilė – tai iliuzija. Tikroji meilė yra meilė Kūrėjui. Absoliuti ir besąlygiška. Tokią jaučiantys žmonės nuolat patiria vedimą ir jų širdys padiktuoja visus atsakymus. Meilė – tai gebėjimas atjausti kiekvieną gyvą būtybę ir, reikalui esant, vienam smogti, kad atsipeikėtų, o kitą užglostyti. Aukščiausia meilės forma yra grįžti prie savo dvasinės prigimties: aš siela, esanti visiškoje palaimoje ir amžinybėje, o visa kita tėra proto sukurtos abstrakcijos. Kalbant apie žemišką meilę, jos išraiška būtų pagalba vienas kitam ir supratimas. Kai siekiama ne asmeninės naudos, o laimės visoms gyvoms būtybėms, viskam, kas mus supa: draugams, šeimai, vaikams, giminėms, gyvūnams. Meilė, kai norime juos padaryti laimingus nelaukdami jokio atpildo. Būtent tai reikėtų prisiminti tiek kitąmet, tiek visada.

 

Kurie metų laikotarpiai bus sėkmingiausi, o kurie kels daugiausia rūpesčių?

 

Konkrečių laikotarpių išskirti nenorėčiau, bet sunkiausia bus naujų metų pradžia, kai nežinosime, kaip kas bus ir dėl to nuolat bijosime. Kaip minėjau, daugiausia nerimo kels finansinio saugumo klausimai. Visgi svarbu prisiminti, kad turime lygiaverčiai rūpintis tiek savo kūnu, tiek dvasia.

 

Manoma, kad metų sėkmei daug įtakos turi tai, kaip juos pasitinkame. Kokios rekomendacijos būtų sutinkant 2021-uosius?

 

Sėkmė – tai žinojimas, kaip elgtis atitinkamu gyvenimo laikotarpiu. Šis jausmas ir sprendimai kiekvienam skirtingi. Atsakymai yra širdyse. Mes visi esame Kūrėjo dalelės ir būtent per širdį iš jo visur ir visada gauname atsakymus. Neramus protas užgožią šią prigimtį. Kai ji užgožta, jokie talismanai nepadės. Geriausia, kas padės, – tai grįžimas į gamtą, buvimas miške, kuo arčiau Motinos Gamtos. Būtent taip galime pasitikti naujuosius metus. Jei labai norima talismanų, tai vieninteliai, siųsti paties Dievo, yra aukščiausią vibraciją turintys Tulasi medelis bei šventojo medžio Rudrakšos sėklos, naudojamos kaip maldos karoliukai hinduizme. Taip pat Žemėje yra 7 akmenys, turintys didžiulę galią: rubinas, perlas, smaragdas, deimantas, koralas, geltonas ir mėlynas safyras. Taip pat stipriai veikia gumitas, tigro akis. Akmenis individualiai turi pritaikyti astrologas. Visgi įprastai jie traukia tuos, kurie iš praeitų gyvenimų atsinešė stiprų ryšį su Kūrėju, kurių sielos atkeliavo iš dvasiškai stiprių įsikūnijimų, o ne barbarų.

 

Pagal hinduistinę sampratą, dabar yra Kalijuga – paskutinė pasaulio era, blogio demono Kalio viešpatavimo amžius. Taigi ilguoju laikotarpiu viskas tik blogės, tai neišvengiama, bet bus nedidelė dalis sielų, kurios pasieks išsivadavimą.

 

Miesto žmogus, kuris viską pasiima nuo lėkštutės, susidurs su rimtais išbandymais dėl išlikimo.

 

Svarbu prisiminti, kad turime lygiaverčiai rūpintis tiek savo kūnu, tiek dvasia.

 

Ko laukti kiekvienam Zodiako ženklui?

 

Avinas

(03 21–04 19)

 

Metų tikslas: ryžtingai siekite tikslų ir įgyvendinkite ambicingus finansinius projektus.

 

Santykiai. Metai prasidės gerai. Socialinis gyvenimas bus turtingas, jausitės mylimi, netrūks aistros. Deja, vėliau pritrūksite palaikymo, tarsi nutolsite nuo visų. Neverta jaudintis, tai laikina. Jau balandį susidarys palankios sąlygos meilės santykiams. Vieniši Avinai turėtų nesnausti! Tie, kurie turi partnerius, pajus sutvirtėjusį tarpusavio ryšį. Apskritai visus metus įvairiuose santykiuose (tiek dalykiniuose, tiek asmeniniuose) pasitaikys įvairių nesklandumų, ginčų. Tam didelės įtakos turės retrogradiškai judantis Jupiteris. Svarbiausia išlikti supratingiems, diplomatiškiems, būti mažiau reikliems.

 

Karjera ir pinigai. Darbo reikaluose nardysite tarsi žuvis vandenyje. 2021-aisiais čia bus jūsų stichija. Bus lengva priimti sprendimus, pastovėti už save, tad labai tikėtina, kad palypėsite karjeros laipteliais. Veiksite ypač atkakliai, nestigs disciplinos, kartu pavyks išsaugoti ramybę. Kiek daugiau įtampos metų pradžioje gali kelti finansiniai reikalai. Atrodys, kad viskas slysta iš rankų, bet nereikia panikuoti – greitai viskas susitvarkys. Apskritai tai bus metai, kai galite itin pagerinti savo finansinę padėtį, ją stabilizuoti, užsitikrinti saugią ateitį.

 

Sveikata. Didžiąją metų dalį jausitės kupini jėgų, organizmas bus stiprus, didelių sveikatos problemų kilti neturėtų. Užtat daugiau dėmesio derėtų skirti psichinei savijautai. Netrūks nervinės įtampos, emocinio bei protinio pervargimo, todėl viskas gali baigtis nerviniu išsekimu, nerimo sutrikimais, net depresija. Neišsigąskite, tai gresia tuomet, jeigu tinkamai savimi nesirūpinsite, neskirsite užtektinai laiko poilsiui. Būtinas protingas darbo ir poilsio režimas. Pareigos svarbu, bet reikia ir malonumų. Sausį, lapkritį ir gruodį rekomenduojama saugotis traumų, nelaimingų nutikimų kelyje, mat jų tikimybė bus smarkiai išaugusi.

 

Jautis

(04 20–05 20)

 

Metų tikslas: toliau tęskite išsilaisvinimą nuo aplinkinių suvaržymų (tai pradėjote 2020 m.) ir tapkite dar laisvesniais plačiąja prasme.

 

Santykiai. Plutonas ir Neptūnas privers mąstyti aiškiau, būti išrankesniems. Tai galios ne tik romantiškiems, bet ir platoniškiems santykiams. Taip atsijosite tikrai artimus žmones ir tuos, kurie tik bando tokiais apsimesti. Apskritai 2021-aisiais santykiai pareikalaus nemažai kantrybės ir ištvermės. Nestigs konfliktinių situacijų ir dažnai dėl jų galėsite kaltinti savo užsispyrimą. Daugiausia išbandymų meilėje laukia vasarį, birželį ir rugsėjį bei spalio pradžioje. Prieš ką nors kaltindami įsitikinkite, kad tai darote pagrįstai. Pagrindinis kitų metų patarimas puoselėjant santykius: mąstykite atvirai, išlikite stiprūs ir nepameskite galvos.

 

Karjera ir pinigai. Metų pradžioje viskas nevyks taip greitai, kaip norėtųsi. Progresas bus lėtas ir sunkiai pastebimas. Bėgant laikui viskas įsivažiuos, darbai eisis lengviau, juolab kad sulauksite aplinkinių paramos. Turėsite progą pademonstruoti savo galimybes ir įtvirtinti pozicijas darbovietėje. Lengva nebus, tikėtina, būsite apkrauti daugiau atsakomybių nei tikėjotės, tad gali stigti ir laiko, ir jėgų. Ramiai, esate vieni ištvermingiausių žmonių, tad prie visko prisitaikysite. Įdėtas triūsas atneš apčiuopiamos naudos. Beje, pavasarį gali tekti priimti svarbų finansinį sprendimą. Geriausias patarėjas bus jūsų pačių mintys.

 

Sveikata. Marsas, Jupiteris, Uranas ir Plutonas apdovanos pergalinga energija, tačiau Saturnas primins ribas. Taigi nors visus metus jausitės kupini jėgų ir ypač darbingi, nereikia persistengti ir nepamiršti skirti laiko poilsiui (tiek fiziniam, tiek emociniam). Jeigu nepaisysite šio patarimo, sulėtinti tempą privers sveikatos sutrikimai. Apskritai didelių grėsmių nematyti, bet būtų gerai profilaktiškai pasitikrinti sveikatą.

 

Dvyniai

(05 21–06 20)

 

Metų tikslas: būkite pragmatiškesniais ir visur kliaukitės logika. Tai padės pasiekti užsibrėžtų sumanymų.

 

Santykiai. 2021-aisiais laukia daug naujų pažinčių, bet dauguma jų bus susijusios tik su draugiškais santykiais. Tiesa, kurį laiką gali atrodyti kitaip, tikėsitės, kad sutikote tą vienintelį. Deja, daugumai vienišų Dvynių dar kurį laiką teks pabūti vieniems. Nenusiminkite, greitai aplankys tikra meilė, kurią vainikuos vedybos. Mėgautis bendravimu kartais bus sunku dėl kasdienio streso, gali kilti ir įvairių nesusipratimų. Ypač atsargūs dėl jų turėtumėte būti vasarį, birželį, spalį. Šiais laikotarpiais gali būti sudėtingiau susikalbėti su antrąja puse. Rekomenduojama apsiginkluoti kantrybe, stengtis bendrauti kuo nuoširdžiau, nedaryti skubotų išvadų.

 

Karjera ir pinigai. Profesinėje srityje būsite išradingi, drąsūs ir darbuositės itin nuoširdžiai. Žinoma, bus ir sunkesnių laikotarpių, kai teks stabtelėti ir gerai viską apgalvoti. Susidūrę su dilemomis klauskite kitų nuomonės, tai padės išvengti lemtingų klaidų. Kad ir kaip gerai išmanytumėte tai, ką darote, dvi galvos visada geriau nei viena. Išsprendę rūpesčius jausitės dar tvirčiau, dar sėkmingiau kopsite karjeros laiptais. Rasite būdų, kaip padidinti santaupas. Puikiai seksis atskirti realistinius verslo sumanymus nuo nepagrįstų svajų. Finansiškai sėkmingiausia bus antra metų pusė.

 

Sveikata. Dažnai bandysite nuveikti dvigubai daugiau nei galite pakelti. Kurį laiką gali pavykti, bet galiausiai tai paveiks sveikatą. Svarbu protingai paskirstyti darbus, nealinti organizmo. Kitu atveju grės tiek fiziniai, tiek psichiniai sutrikimai. Laimė, suharmonizavus gyvenimo būdą viskas greitai grįš į įprastas vėžes ir vėl būsite kupini jėgų, o nuo veido nedings nuoširdi šypsena. Beje, kitąmet palanku organizmą pastiprinti sanatoriniu gydymu, SPA procedūromis, poilsiu pajūryje.

 

Vėžys

(06 21–07 22)

 

Metų tikslas: kurkite ilgalaikius planus. Tiek profesinėje, tiek meilės srityje. Ką pasėsite ateinančiais metais, tą pjausite ateityje.

 

Santykiai. Ateinantys metai nebus gausūs naujomis pažintimis. Viskas todėl, kad Plutonas vers jus būti išrankiais ir atsargiais dėl to, su kuo renkatės bendrauti. Tai nereiškia, kad trūks bendravimo. Anaiptol, džiaugsitės šiltais ryšiais su patikimais bičiuliais, šeimos nariais, antrąja puse, jeigu tokia yra. Jums brangūs žmonės jumis nuoširdžiai rūpinsis, jus globos. Jausitės apsupti meilės. Dar antrosios pusės neturintys Vėžiai sutikti sau skirtą žmogų gali balandį. Tiesa, pažintis gali būti komplikuota ir bus rizika, jog viską netinkamai interpretavę nutrauksite naujai užsimezgusį ryšį.

 

Karjera ir pinigai. Džiugins tai, kad visus metus santykiai su kolegomis bus ypač draugiški. Prireikus būsite tikri, kad jie išties pagalbos ranką. Būsite linkę rizikuoti priimdami naujus pasiūlymus. Taip galite pelnyti geresnę poziciją profesiniame gyvenime. Patys stebėsite, kad progresas vyksta taip greitai, kaip ir slapčia tikėjotės. Tai bus ne visada, naudokitės palankiomis aplinkybėmis. Nors bus žmonių, kurie bandys kišti koją, darbuositės užtikrintai ir nesiblaškysite. Finansiniai reikalai rūpesčių nekels. Netgi galite sulaukti netikėto pinigų pagausėjimo. Nors piniginiai reikalai džiugins, priimdami finansinius sprendimus būkite atsargūs, nesielkite impulsyviai.

 

Sveikata. Metų pradžioje būsite kupini entuziazmo, optimizmo, tad ir sveikata bus puiki.Deja, maždaug kovą ar balandį pasijusite silpniau. Norint atgauti energiją ir sustiprinti imunitetą, labai svarbus sveikas gyvenimo būdas. Jeigu tokio dar nepropaguojate, pats metas pradėti. Sudėtingesnis sveikatai laikotarpis gali būti ruduo. Išsaugoti fizinę sveikatą padės emocinis atsipalaidavimas.

 

Liūtas 

(07 23–08 23)

 

Metų tikslas: aktyviai ginkite savo laisves ir ambicijas paverskite realybe.

 

Santykiai. Daugumai Liūtų 2021-ieji meilės srityje bus itin džiugūs. Laukia malonios pažintys, atnaujinti santykiai su seniai matytais bičiuliais, perspektyvūs romanai. Jausitės patogiai, drąsiai dalysitės mintimis ir jausmais. Didelė tikimybė, kad Liūtai, turintys antrąją pusę, ištars lemtingąjį „taip“ arba susižadės. Ateinantys metai tam ypač palankūs! Jeigu galvojate apie šeimos pagausėjimą, taip pat nereikėtų to ilgiau atidėlioti.

 

Darbas ir karjera. Labiau rūpės meilės, o ne darbo reikalai. Todėl profesiniame gyvenime gali stigti kantrybės, kai kuriose situacijose elgsitės pernelyg karštakošiškai. Gali būti sunku eiti į derybas ir tai trukdys karjeros progresui. Laimė, bendradarbiai bus supratingi ir jus palaikys, stengsis padėti. Reikia tik priimti ištiestą pagalbos ranką, nebūti išdidiems. Sunkiausias bus pirmasis metų ketvirtis, vėliau džiaugsmas darbe pamažu sugrįš. Beje, galite sulaukti naujo darbo pasiūlymo, kurį verta apsvarstyti, mat jis gali būti pelningas. Tvarkant finansinius reikalus verta klausyti ne tik proto balso, bet ir intuicijos. Pagaliau sulauksite ilgai lauktų skolų grąžinimo. Nors finansinė padėtis bus nebloga, patartina vengti neplanuotų išlaidų.

 

Sveikata. Kitąmet gyvenimas bus dinamiškas, todėl pareikalaus nemažai energijos. Laimė, jos tikrai nestigs, kartais jausitės taip gerai, kad patirsite kone euforinę būseną. Daugumai būsite pavyzdys, kaip reikėtų gyventi. Palanku atsikratyti žalingų įpročių – tai padaryti bus lengviau nei bet kada anksčiau. Svarbu prisiminti, kad kenkia ir pasyvus rūkymas. Rekomenduojama saugotis traumų, ypač raumenų patempimų, būti atsargesniems sportuojant ir užsiimant kita fizine veikla. Svarbiausia – protingai įvertinti savo jėgas.

 

Mergelė

(08 24–09 22)

 

Metų tikslas: daug ir sunkiai dirbkite, nes tik taip pasieksite užsibrėžtų tikslų. Greičiausiai saldžius pastangų vaisius skinsite dar ne šiemet, bet viskas priklausys nuo to, kiek pastangų 2021-aisiais įdėsite.

 

Santykiai. Uranas sužadins norą megzti pažintis su žmonėmis, kurie yra visiškai kitokie nei jūs. Socialinis gyvenimas kitąmet stebins net jus pačius. Daug įdomių žmonių galite sutikti keliaudami, ypač balandį ir rugpjūtį. Nepaisant lengvos įtampos vasarį, gegužę ir liepą, santykiai kitąmet bus džiuginanti gyvenimo sritis. Gegužę artimas bičiulis gali išsikraustyti gyventi svetur, bet vis tiek liksite artimi. Vienišos Mergelės kitąmet gali tikėtis sutikti antrąją pusę. Nors kartais gali kilti abejonių, patirsite žavingus romantiškus santykius. Iš aukščiau bus palaiminti jūsų planai, susiję su santykių progresavimu, šeimos kūrimu.

 

Karjera ir pinigai. Nors darbe turėsite didelių ambicijų, suprasite, kad negalite judėti pirmyn taip greitai, kaip norėtumėte. Bandysite vienu metu apsiimti daug skirtingų užduočių tikėdamiesi, kad tai paspartins progresą, bet iš tiesų taip dar labiau save stabdysite, darbe įnešite nereikalingo chaoso. Galiausiai galite jaustis neužtikrinti, ką turėtumėte daryti ir ko apskritai siekti. Jokiu būdu neatsisakykite motyvuojančių projektų bei sumanymų. Anksčiau ar vėliau atsiras proga pademonstruoti įgūdžius, priartėsite prie užsibrėžtų tikslų. Finansų srityje nebus dėl ko nerimauti. Atsargesnės turėtų būti tik tos Mergelės, kurios turi polinkį impulsyviai išlaidauti.

 

Sveikata. 2021-aisiais teks prisiimti nemažai atsakomybių, todėl galite jaustis pavargę. Galite susidurti net su lėtiniu nuovargio sindromu. Laimė, tai ilgai netruks, jeigu tik imsitės reikiamų priemonių, nedvejodami pagalbos kreipsitės į specialistus. Būtų verta profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, stiprinti organizmą vitaminais.

 

Svarstyklės

(09 23–10 22)

 

Metų tikslas: išmokite mąstyti pozityviau ir į viską žiūrėti lengviau. Tuomet kai kurios svajonės gali virsti realybe.

 

Santykiai. Būsite atviri, noriai dalyvausite socialiniuose renginiuose, megsite pažintis, dalysitės sumanymais. Galite susipažinti su įdomiais žmonėmis, kurie jums suteiks unikalių patirčių, praplės akiratį. 2021-aisiais galite būti gana reiklūs, ypač seksualiniame gyvenime. Norėdami kurti harmoningus santykius, turėtumėte mokytis daugiau duoti, kartais ir aukotis, žinoma, neperlenkiant lazdos, neįkyriai. Neišmokus šios pamokos galite susvetimėti su jums brangiais žmonėmis, kai kurie santykiai apskritai gali nutrūkti. Jeigu galvojate apie vedybas, 2021-ieji tam palankūs.

 

Karjera ir pinigai. Nepaisant to, kad galite susidurti su tam tikrais nesusipratimais, jūsų gebėjimas priimti sprendimus, ryžtas ir entuziazmas nugalės visas kliūtis. Sulauksite naujų karjeros, sykiu ir finansinių galimybių. Tikėtinas paaukštinimas. Net jeigu dėl to pašlis santykiai su kolegomis, vis tiek jūsų kelias drieksis į aukštumas. Tiesa, pavydo greičiausiai nepavyks išvengti, būkite tam pasiruošę. Kol šunys loja, karavanas eina – nesileiskite į nereikalingus ginčus. Finansinė padėtis bus labai gera. Tik reikia saugotis rizikingų sprendimų, dabar laikas daryti tik tai, dėl ko esate užtikrinti. Nors Svarstyklės ir taip viską gerai apgalvoja, dabar svarstymai turėtų būti dar didesni.

 

Sveikata. Nepaisant to, kad teks spręsti įvairius iššūkius, jausitės atsipalaidavę, neprarasite vidinės harmonijos. Didžiąją metų dalį lydės gera nuotaika, o tai teigiamai veiks ir fizinę sveikatą. Papildomų jėgų suteiks Saturnas. Gali pasitaikyti trumpų nervingumo priepuolių, bet juos lengvai įveiksite skirdami laiko pomėgiams, buvimui gamtoje, mėgaudamiesi SPA malonumais. Šiuo metu geriausia profilaktinė priemonė nuo ligų bus meilė sau. 

 

Skorpionas

(10 23–11 21)

 

Metų tikslas: didžiuositės tuo, ką jau pavyko pasiekti. Kitąmet teks tai apginti, išlaikyti savo poziciją.

 

Santykiai. Kitąmet bendraudami būsite drąsūs ir nebijokite pirmenybės teikti savo poreikiams bei norams. Tiems, kurie neatitiks jūsų keliamų reikalavimų, nedvejodami atsukite nugarą. Dėl to bičiulių ratas greičiausiai sumažės, bet būsite tikri, kad liko tik geriausi. Be to, tai paskatins suartėti su šeimos nariais. Tikėtina, kad atrasite bendrų pomėgių, kurie jus dar labiau suvienys, leis daugiau laiko praleisti drauge. Vieniši Skorpionai patirs romantikos kupiną aistrą, kuri gali baigtis kažkuo rimtesniu. Meilės santykiais mėgausis ir jau turintieji poras. Palanku kurti ilgalaikius šeiminius planus. Tiesa, būkite atsargesni su pavydu – jis gali sugriauti įsivyravusią harmoniją.

 

Karjera ir pinigai. Darbe gali pasitaikyti įtemptų situacijų. Tai nebus susiję su kažkuo labai svarbaus, bet vis tiek erzins, trikdys. Svarbu išlikti ramiems ir kiekvieną situaciją spręsti taikiai. Bet koks konfliktas gali įžiebti tikrą audrą. Kuo labiau tikėsite veiksmais, kurių imatės, tuo daugiau pasieksite. Siekiant tikslų nestigs valios, preciziškumo, todėl viskas turėtų klostysis jums palankia linkme. Ypač gerus profesinius įgūdžius rodys tie, kurie dirba vadybos ir žmogiškųjų išteklių srityse. 2021-aisiais pastebėsite gerėjančią finansinę padėtį. Gali padidėti reguliarios pajamos. Svarbu neužmigti ant laurų ir siekti, kad finansinė gerovė lydėtų ateityje. Labai palankus metas didelėms investicijoms. Galima pagalvoti apie nekilnojamojo turto pirkimą.

 

Sveikata. Sveikatos būklė bus nebloga, tačiau pasitaikys laikotarpių, kai jausitės tarsi sulėtėję, apsunkę. Tai neabejotinai erzins, nes stabdys profesinius bei asmeninius planus. Nereikėtų dirbtinai visko skubinti, verčiau įsiklausyti į organizmą. Jeigu šiuo metu jam reikia ramybės, leiskite jam tuo pasimėgauti. Gerą sveikatą išsaugoti padės intuicija.

 

Šaulys 

(11 22–12 21)

 

Metų tikslas: laikas padirbėti su savo įvaizdžiu visuomenėje. Svarbu užsitarnauti aplinkinių pagarbą ir pasitikėjimą.

 

Santykiai. Šaulius sups geri žmonės. Jų bus daug, todėl pradėsite brėžti aiškesnę ribą tarp draugų ir pažįstamų. Megzdami pažintis būsite drąsūs ir ryšitės bendrauti net su tais, su kuriais įprastai nebendraujate. Galite užmegzti įdomių ryšių su užsieniečiais. Platoniška draugystė netikėtai gali virsti romantiškais santykiais. Turintieji antrąją pusę pajus, kad tarpusavyje vėl įsiliepsnos karštesnė aistra. Nors tai labiausiai pasijus intymiame gyvenime, bet sustiprins ir dvasinę bendrystę. Deja, jeigu santykiai su antrąja puse jau kurį laiką kliba, galite pasijusti tarsi vaikščiodami ant peilio ašmenų. Teks priimti lemtingą sprendimą.

 

Karjera ir pinigai. Gali vis labiau stiprėti noras keisti darbą arba bent esamoje darbovietėje išbandyti naujas veiklos sritis. Norėsite tobulėti, plėsti profesinį akiratį. Jausitės pavargę nuo rutinos. Metų pradžioje į darbus kibsite su didžiule jėga, norėsite viską atlikti greitai, kaip jums ir būdinga. Deja, planams koją kiš nenumatytos kliūtys, tad tempą teks sulėtinti. Jeigu tikrai norėsite, bus galimybė pakeisti darbą, net veiklos sritį. Tai atneš ir naujų finansinių galimybių. Svarbiausia išlikti susitelkusiems į tikslą, nesiblaškyti, negailėti tam energijos ir galiausiai sulauksite saldžių rezultatų. Pagaliau matysite, kaip skaičiai banko sąskaitoje keičiasi jums palankia linkme.

 

Sveikata. Jau pačioje metų pradžioje versitės per galvą norėdami padaryti kuo daugiau. Netausojamas organizmas gali priminti apie save ir priversti sulėtinti tempą. Kritiškiausia situacija gali būti vasarį, tad būtina pasisaugoti, stengtis nepervargti. Negalite, o ir neprivalote visko atlikti vieni ir dar viską vienu metu. Pajutus pervargimą pasiimkite bent trumpų atostogų, pakeisti aplinką, rasti laiko pamirštiems pomėgiams. 2021-aisiais daug naudos duos dvasinės atsipalaidavimo technikos, kūną ir dvasią stiprins kovos menai.

 

Ožiaragis

(12 22–01 19)

Metų tikslas: likimas suteiks visus reikalingus įrankius svajones paversti realybe. Taigi 2021-ieji turi būti troškimų įgyvendinimo metas.

 

Santykiai. Neptūnas ir Uranas skatins atsiverti bei eiti į žmones. Pajusite, kad į santykius su kitais imate žiūrėti kiek kitaip, atsikratysite griežtų standartų, dings nepagrįsti lūkesčiai. Tai atvers daug naujų galimybių. Būtent dėl tokio pokyčio vieniši Ožiaragiai pagaliau galės rasti sau skirtą žmogų ir mėgautis tikra meile. Jausitės mylimi, jeigu nebijosite patys mylėti. Šeimą jau sukūrę šio ženklo atstovai mėgausis harmoningais santykiais, jaukumu, daugybe gražių akimirkų su brangiausiais žmonėmis. Taigi 2021-ieji santykiams bus ypač palankūs.

 

Karjera ir pinigai. Kitąmet įvaldysite meną tinkamu laiku atsidurti tinkamoje vietoje. Tai atvers naujų galimybių duris. Be abejo, tai bus naudinga ir jūsų piniginei. Turintieji skolų pagaliau iš jų išlips. Galėsite negalvoti apie finansinius rūpesčius ir dėl to profesiniame gyvenime pasijusite laisviau, kas leis atsiskleisti geriausioms jūsų savybėms ir iš naujo sužibėti vadovų bei bendradarbių akyse. Rodos, kai nustosite stengtis dėl to, dėl ko plušote visą tą laiką, viskas tarsi ims į vietas dėliotis savaime. Beje, esate apdovanoti puikiais organizaciniais gebėjimais. Nedvejokite jais pasinaudoti lipdami karjeros laiptais. Spręsdami finansinius klausimus turite klausytis širdies. Jeigu dėl kažko kyla abejonių, geriau tą sprendimą palikti vėlesniam laikui.

 

Sveikata. Didelių sveikatos problemų nematyti, tačiau menkesni negalavimai galimi. Labiausiai dėl fizinio nuovargio ir nervinės įtampos. Kritiškiausi metų momentai bus balandį ir gruodį, tad tuo metu turėtumėte labiau save palepinti, nepamiršti sveikos gyvensenos įpročių ir saugotis įvairių traumų, nelaimingų atsitikimų. Daugiau dėmesio skirkite mitybai – galimi apsinuodijimai, alerginės reakcijos.

 

Vandenis

(01 20–02 19)

 

Metų tikslas: įrodykite aplinkiniams savo gebėjimus bei pagrįskite ilgalaikius sumanymus. Kitaip tariant, atėjo laikas užtvirtinti savo vietą po saulę.

 

Santykiai. Ateinančiais metais šeiminiuose santykiuose tvyros įtampa. Ji labiausiai jausis pačioje metų pradžioje ir pabaigoje. Gali kilti nesusišnekėjimų ir nė viena pusė nebus suinteresuota gilintis bei viską išsiaiškinti. Skubotos ir dažnai klaidingos išvados pridarys nemažai žalos, į santykius įneš šaltuko. Kai kurie Vandeniai gali nuspręsti dėti santykiams tašką. Ar tai protingas sprendimas, aprodys tik laikas. Daugiausia džiaugsmo teiks santykiai su draugais. Jie bus tarsi atsvara namuose tvyrančiam slogučiui. Antrosios pusės dar neturintiems Vandeniams kiti metai bus palankesni ir gali apdovanoti tikra meile.

 

Karjera ir pinigai. Profesiniame gyvenime jausite spaudimą, ramybės neduos ir finansiniai reikalai. Norėsite viską skubinti, tuoj pat spręsti iškylančias problemas ir visas vienu metu. Tai sekins, o nuvargę neišvengsite klaidų, kurias ištaisyti bus tikrai sunku. Priimdami sprendimus galite būti ne tik ryžtingi, bet kartais net brutalūs. Geriausia sulėtinti tempą, esant poreikiui, nebijoti kreiptis pagalbos į aplinkinius. Taip pat verta pasitelkti savo kūrybiškumą – jis padės rasti naujus sprendimo būdus įsisenėjusioms problemos spręsti. Finansinė padėtis bus stabili, nors dėl jos vis tiek nerimausite. Jupiteris gali pateikti apgaulingų situacijų, todėl išlikite budrūs priimdami su pinigais susijusius sprendimus.

 

Sveikata. Išbandymų tikrai nestigs, todėl jausite nemažai įtampos, gali kilti psichologinių problemų, nerimo priepuolių. Tai alins ir imuninę sistemą, todėl gali kibti užkrečiamosios ligos, paūmėti lėtiniai susirgimai. Norint jaustis geriau, svarbu skirti užtektinai laiko sau. Imtis profilaktinių priemonių ir nelaukti, kol prireiks vaistų. Ypač vengti rizikingų situacijų, bus padidėjusi susižalojimų rizika.

 

Žuvys

(02 20–03 20)

 

Metų tikslas: nusibrėžkite aiškų karjeros kelią ir apskritai susidarykite kuo labiau apibrėžtus ateities planus.

 

Santykiai. Kitąmet išryškės jūsų gebėjimas išklausyti bei dosnumas. Tai neliks nepastebėta ir neįvertinta. Draugai už tai jus brangins, norės būti jūsų kompanijoje. Antroji pusė irgi jausis suprasta, išgirsta. Tai leis mėgautis darniais romantiškais santykiais. Kartais pasitaikys etapų, kai atsiribosite nuo kitų žmonių, pasinersite į save, bet tai laikina, netgi būtina. 2021-aisiais užsimezgusios naujos romantinės pažintys gali sužydėti gražiausiomis spalvomis. Tai bus gyvenimą keičiantys suartėjimai. Į jūsų gyvenimą ateis išties nuostabių dalykų.

 

Karjera ir pinigai. Metų pradžioje puikiai adaptuositės prie įvairių situacijų. Net nepalankiausiomis sąlygomis sugebėsite išreikšti save. Vėliau gali sustiprėti troškimas keisti darbą, išbandyti save naujoje veikloje. Bijosite žengti šį žingsnį, atrodys, kad vienu metu visko vyksta per daug. Apie save gali priminti konkurentai ir pavydūs bendradarbiai, besikėsinantys užimti jūsų vietą. Jie bandys sudaryti įspūdį, kad jums stinga įgūdžių. Nepasiduokite provokacijoms, ramiai eikite savo keliu. Kol išliksite pozityvūs, tol sėkmingai įgyvendinsite savo sumanymus, kad ir ką kalbėtų pikti liežuviai. Sėkmė šypsosis ir finansiniuose reikaluose. Pinigų netrūks, rasite būdų, kaip jų papildomai užsidirbti. Žymų pagerėjimą pajus net tie, kurie nuolat pristigdavo pinigų ir gyveno susiveržę diržus.

 

Sveikata. Turėsite daug energijos, bet naudosite ją tausodami, nes nebūsite tikri dėl savo jėgų. Tai labai gerai, apsisaugosite nuo galimo pervargimo. Kartais vargins stresas, kai ims atrodyti, kad visko darosi per daug. Leiskite sau atsikvėpti, nuveikti kažką, kas teikia didelį džiaugsmą. Didžiausia disharmonija sveikatos srityje bus vasarį, birželį, liepą ir spalį. Šiuo metu labiau save pasaugokite.