Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas tikrai netelpa į paprasto ir tradicinio politiko rėmus. Jis – laisvos sielos muzikantas, spalvinga asmenybė, kurio gyvenimas tarsi jausminga džiazo melodija. Tik TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ žinomas politikas atskleis visai kitokią savo pusę. Laidoje meras prisipažins, kad žmona yra ne kartą papriekaištavusi, jog tekėjo už laisvo, džiazuojančio žmogaus, o dabar gyvena su politiku.

 

Vytautas Grubliauskas (Small)

 

Keturis vaikus auginančius Vytautą ir Ingą suvedė muzika. Prieš keliolika metų jiedu susipažino džiazo klube ir nebeišsiskyrė. Tačiau džiazo garsų pilną jų gyvenimą smarkiai pakeitė politika ir mero postas.

 

Vytautas Grubliauskas1 (Small)

 

„Ji dažnai man pasako priekaištą: „Tu apgavai mane. Kai tekėjau už tavęs tu buvai muzikantas, džiazuojantis žmogus, o ką gavau? Gavau politiką!“ Gyvenimas su manimi yra labai sudėtingas…“, – atvirame interviu gyvenimo būdo laidoje kalbės Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas.

 

Vytautas Grubliauskas2 (Small)

 

Žinomas politikas neslėps, kad antrą kartą kandidatuojant į Klaipėdos miesto merus, jis turėjo rimtą pokalbį su žmona Inga: „Tai buvo labai nelengva kalba. Ir ne kartą sakiau, kad turbūt didžioji pergalė, ypač kalbant apie antrąją kadenciją, buvo žmonos įtikinimas, kad vis tik eisiu ir dalyvausiu“.

 

Laidoje vyras atviraus, kad daug kam gali pasirodyti, jog gera būti mero žmona ar vaikais, tačiau viešumas ir demonstratyvus kitų dėmesys, dažnai apsunkina kasdienį jų gyvenimą. Vytautas pasakos sulaukiantis žmonos priekaištų, kad pokalbių apie muziką vis mažėja, juos keičia kalbos apie politiką. Tačiau mylintis vyras žmonai negali komplimentų ir vadina ją didžiąją savo gyvenimo meile.

 

„Tegul nesupyksta, kas galvoja kitaip, bet aš manau, kad ji ideali pirmoji ponia Klaipėdoje. Ir galiu pasakyti, kad priekabiausias rinkėjas, karščiausias kritikas yra šalia manęs. Aš turiu omenyje, Ingą“, – šypsodamasis pasakos V. Grubliauskas.

 

Antroji laidos heroje – žinoma aktorė Eglė Jackaitė. Tik gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ moteris papasakos apie skaudžiausius metus savo gyvenime, kai ji išsiskyrė su savo antrojo vaiko tėvu. Tačiau šiandien Eglė savo gyvenime verčią naują puslapį ir prisipažins vėl po truputi pradedanti tikėti meile.

 

Koks V. Grubliauskas namuose, kai užveria savivaldybės duris? Ar politiko žmonai Ingai lengva būti pirmąją Klaipėdos miesto ponia? Kokia žinomos poros laimingų santykių paslaptis? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį 18 val. per TV3!

 

Vaidos Skaisgirės kuriamoje ir vedamoje laidoje „Raudonas kilimas“ – atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

 

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!