LNK muzikiniame antrininkų superšou „Mes vieno kraujo“ sužibėjusi Ingrida Žiliūtė – tikra scenos profesionalė. Ji yra atlikusi daugybę vaidmenų serialuose bei scenoje, tačiau atvirauja, kad nemažą dalį savo profesinio gyvenimo slepia nuo savo vaikų – Ingrida turi 5 m. sūnų ir 3-mečius dvynukus.

 

Žiliūtė (Small)

 

„Nemėgstu net pasakoti apie savo vaikus, sakyti, kad jų turiu. Neretai serialuose ar spektakliuose man siūlo abejotinos reputacijos vaidmenis, todėl geriau vaikams nematyti, kad mama – tai lavonas, tai meilužė, tai pusnuogė reklamuoja kokį filmą“, – teigia I. Žiliūtė.

 

Žiliūtė2 (Small)

 

Miuziklų aktorė pasakojo, kad nors yra atriboti nuo jos profesinio gyvenimo, trys sūnūs ją palaiko. „Vis klausia, kada parnešiu „tą blyną“, turėdami omenyje apdovanojimą. Sako, kad nori nusinešti į darželį ir visiems parodyti. „Mes vieno kraujo“ vaikams žiūrėti leidau, nors čia taip pat ne klasikinė muzika, pasitaiko tokių dainų ar atlikėjų, apie kuriuos jiems gal geriau nežinoti. Vienaip ar kitaip, noriu, kad jie toliau gyventų savo skaistų gyvenimą ir kuo ilgiau nesusidurtų su tuo, ką galima pamatyti serialuose ar muzikiniuose projektuose. Jie vaikams tikrai nesutverti“, – sako Vilniaus miuziklo mokyklos įkūrėja.

 

Žiliūtė3 (Small)

 

Ingrida atskleidė, kad nors sceninės patirties turi su kaupu, tačiau savęs profesionale nevadina. „Tą vardą turi iš naujo užsidirbti kas kartą lipdamas į sceną. Tą ir noriu padaryti kiekvienoje laidoje, o galiausiai – neslėpsiu, noriu ir laimėti. Mano automobilis – prasčiausias visame kieme, todėl jau puikiai žinau, kur padėčiau 10 tūkst. eurų pagrindinį prizą“, – geros nuotaikos nestokojo atlikėja.

 

Žiliūtė4 (Small)

 

Gyvenimiškos istorijos ir ypatingi muzikiniai pasirodymai – kiekvieną sekmadienį LNK antrininkų superšou „Mes vieno kraujo“!