Savaitgalį Vilniaus Kongresų rūmuose įvyko grandioziškiausio TV3 projekto „X Faktorius“ teisėjų perklausos. Nuo pat ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro apie sceną svajojantys dalyviai kantriai laukė, kol ateis jų eilė pasirodyti prieš projekto teisėjus.

 

X faktorius

 

Pasirodymus vertino ir galimybes patekti į kitą etapą suteikė populiariausia dainininkė Lietuvoje Justė Arlauskaitė-Jazzu, jos kolega Marijonas Mikutavičius, ilgus metus šou versle besisukantis prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas ir dainininkas Saulius Prūsaitis.

 

„Nesitikėjau Vilniuje pamatyti tiek daug talentingų žmonių. Esu labai laimingas, kad scenoje pasirodė tiek daug gyvai grojančių grupių. Matosi, kad jaunimas nebebijo dalyvauti, suvokia, kad projekte galima sulaukti žiūrovų simpatijų“, – džiaugėsi S. Prūsaitis.

X factorius

 

„Šį kartą buvo dvigubai daugiau žmonių nei Kauno atrankose. Scenoje pamačiau daug talentų, nesitikėjau to. Jau dabar turiu tris favoritus, kurie tikrai galėtų laimėti projektą“, – atskleidė J. Arlauskaitė-Jazzu.

 

„Sekmadienis visą nuotaiką pataisė. Keletas žmonių patiko visiems teisėjams. Reikia pagirti merginas. Tarp jų buvo keletas gerų žvėriukų“, – po atrankų kalbėjo M. Mikutavičius.

 

X faktorius

 

S. Urbonavičius-Samas neslėpė – tiek daug gabių, charizmatiškų žmonių jis nesitikėjo pamatyti: „Vis pasižiūrėdavau į kolegų lapus, kuriuose prie dalyvių rašome – praeina į kitą etapą ar ne. Šypsojausi – prie daugelio ne tik buvo parašyti keturi „taip“, bet ir puikavosi prierašai: „labai gabus“, „vertas dėmesio“, „nuostabus vokalas“.

 

„X Faktoriaus“ teisėjus nustebino vaikinų noras dalyvauti projekte. Šiais metais kaip niekada daug stipriosios lyties atstovų panoro išbandyti savo jėgas. „Niekam ne paslaptis, kad tokio tipo projektuose visada stinga gerai dainuojančių vaikinų. Tačiau šį kartą vyrai stebino ne tik įspūdingais balsais, bet ir įgimtu žavesiu. Daugelis iš jų tiesiog sutverti scenai“, – džiaugėsi S. Urbonavičius-Samas.

 

Teisėjus iki sielos gelmių sužavėjo scenoje pasirodęs nedrąsus vaikinas. Likimas jo neapdovanojo iškalba – vilnietis Aleksas mikčioja, o susijaudinęs labai sunkiai atsako į pateiktus klausimus. Kai vaikinas uždainavo, salė nuščiuvo. Tačiau Aleksas nusprendė stebinti toliau – pradėjo repuoti. Tiek tiesėjai, tiek žiūrovai „X Faktoriaus“ dalyviui plojo atsistoję, o jautresni braukė ašaras. „Apibūdinti Alekso pasirodymą nėra žodžių. TV3 žiūrovai privalo tai pamatyti“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

 

 

„X Faktorius“ – jau greitai per TV3!