Jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos eteryje tęsis visą šalį prie ekranų prikaustęs „Lietuvos balso” nokautų etapas. Įspūdingo vokalo dalyviai, neįtikėtinos jų gyvenimo istorijos ir kova, kuri pareikalaus ypač sunkių mokytojų sprendimų. Scenoje kartu pasirodys po tris kiekvieno mokytojo komandos dalyvius, tačiau po vienos dainos į kitą etapą kartu su savo mokytoju keliauti galės vos vienas. Silpnų balsų šiame etape nėra, o dalyviai stengsis padaryti viską, kad išliktų.

 

190801_JPG (88)

 

Tarp šio vakaro pasirodymų ir įspūdingo vokalo dalyvės, atsukusios visas keturias kėdės, Gabrielės Kalniškytės pasirodymas. Balsas, kuris tiesiog užbūrė mokytojus, pripažintas vienu stipriausiu projekte. Tačiau su šypsena į sceną visuomet einanti ir daug juoktis mėgstanti Gabrielė, projekto komandai išdrįso papasakoti ir ne tokią šviesią savo gyvenimo pusę. Pati dalyvė nustebina, savo gyvenimą vadindama didžiule siaubo tragikomedija.

 

190801_JPG (121)

 

„Savo gyvenimą galėčiau pavadinti tokiu mėtytu ir vėtytu, tačiau gana gražiu. Mano gyvenime buvo labai daug visko. Mokykla tikrai padarė didelę įtaką mano gyvenimui. Išgyvenau dideles patyčias, buvau pastumdėlė. Viskas prasidėjo nuo mano išvaizdos. Bet neilgai, porą metų, vėliau manęs stumdyti nelabai kas drįso… Ten aš išmokau parodyti nagus ir visiškai nieko nebebijoti. Jei ne ši, mane pakeitusi patirtis, turbūt niekada ir nebūčiau išdrįsusi ateiti į projektą”, − apie skaudžią patirtį pasakoja Gabrielė, kuriai prireikė laiko ir stiprybės išsikovoti aplinkinių pagarbą, nustoti būti įžeidinėjimai dėl savo išvaizdos ir ne tik apsupti save didžiuliu būriu draugų, bet ir tapti tikra kompanijos siela.

 

190801_JPG (493)

 

Tačiau patyčiomis Gabrielės gyvenimo dramos nesibaigė. Senelio savižudybė, močiutės onkologinė liga ir skaudūs išgyvenimai meilės reikaluose  − patirtys, privertusios jauną merginą ne kartą pagalvoti ir apie pasitraukimą iš gyvenimo. Dabar Gabrielė džiaugiasi, jog tuomet atrado jėgų išbristi iš juodų minčių ir padedama draugų į savo gyvenimą įnešti daugiau nuoširdaus juoko ir meilės ne tik muzikai, bet ir gyvenimui.

 

70486046_445938372671822_749620227221749760_n

 

„Anksčiau mano meilės gyvenimas atrodė taip, tarsi viena nesibaigianti melodrama. Labai greitai įsimylėdavau, o po to ir labai greitai nudegdavau… Kadangi buvau jauna, įžeidinėjimai ir aštrus juokas sutrypė mano savivertę. Todėl bet kuris gražesnis žodis, ar skiriamas dėmesys man buvo ypatingas, atrodė, kad tie padrąsinimai būdavo meilės kibirkštys, tačiau pasirodydavo, jog tai būdavo tiesiog dar daugiau juoko ar naudos sau siekimo. Po kiekvieno tokio karto likdavau tik dar labiau įskaudinta. Tačiau šiuo metu esu laiminga, nes pagaliau turiu žmogų, kurį galiu vadinti tikru aukso grynuoliu. Drovus vaikinas, visiškai mano priešingybė, bet tokia ir yra ta meilė – visiškai nenuspėjama”,  − šypsosi dalyvė, pripažindama, jog tamsiausiu gyvenimo periodu atrasti norą gyventi jai padėjo ir tikėjimas bei bažnyčia, kuri merginos gyvenime iki šiol užima ypatingai svarbią vietą.

 

„Nėra nuostabesnės vietos dainuoti. Ir manau, kad būtent Dievas ir tikėjimas man suteikia ne tik ramybę, bet ir vidinę drąsą ir pasitikėjimą savimi”,  − atvirai pripažįsta Gabrielė. Drąsa, pasitikėjimas savimi ir įrodymas, jog jokios negandos  gyvenime negali uždrausti siekti savo svajonės – su tokiu pareiškimu šį vakarą į nokautų sceną žengs Gabrielė ir ne tik savo vokalo, bet ir vidinę stiprybę atskleis mokytojus sužavėsiančiame pasirodyme.