Juodasis Mėnulis (Lilit) – tai matematiškai apskaičiuotas taškas, kuris yra tiesiai tarp Žemės ir Mėnulio. Iš principo tai tuščia erdvė. Ji simbolizuoja kosminę tuštumą ir energiją, kurią įkūnija sielos.

 

menulis

Sužinoti, kuriame Zodiako ženkle buvo Juodasis Mėnulis (Lilit) žmogaus gimimo dieną galima patikrinus asmeninę astrologinę diagramą.

 

Įdomu, kad prieš paskelbiant deive, Lilit buvo laikoma žydų demonu. Ji minima Izaijo knygoje ir „Negyvosios jūros ritiniuose“ tarp visa naikinančių angelų, pavainikių dvasių ir anapusinio pasaulio būtybių, kurios yra pusiau ožiai, pusiau velniai. Kodėl Lilit taip demonizuojama? Pasirodo, pagal žydų tikėjimą Lilit buvo pirmoji Adomo žmona prieš Ievą. Kai ji paprašė leisti užimti dominuojančią sekso padėtį (t. y. mylėtis kitaip negu misionieriaus poza), buvo išvaryta iš Edeno (rojaus) sodų, nes neva sutrikdė pasaulio dinamiką.

 

Taip pat ir jos astrologinė energija yra žlugdanti. Ji yra seksualumas, kurį moterys yra priverstos slėpti ir pyktis, kurio joms sakė, per daug nerodyti viešose vietose. Ji yra nepasakomas žodžiais geismas, kuris ateina be įspėjimo.

 

Ankstyvajame judaizme rabinai priskyrė Lilit daugybę kitų nemalonių asociacijų ir įspėjo moteris, kad geriau nesidarytų abortų, neaugintų ilgų plaukų ir net nesišlapintų atsisėdusios. Tikėta, kad nuo jos taip pat priklauso naktinės poliucijos, todėl galima sakyti, kad nuo jos priklausė ir masturbacija. Kita vertus, ji taip pat gali apsaugoti – žydai specialius apverstus užkalbėjimo dubenis paslėpdavo po namų grindimis, kad išgaudytų demonus ir apsaugotų namus nuo blogosios deivės Lilit kerų.

 

Šiek tiek netikėtas posūkis mitologijoje yra tas, kad vėliau Lilit buvo priskiriama senovės graikų ir romėnų dievų panteonui prie dieviškųjų galių turinčių moterų vampyrių ir Libijos karalienės, kurią mylėjo Dzeusas, Lamijos. Yra tikinčių, kad Lilit yra senovės graikų ir romėnų nakties sapnų ir stebuklų deivės Hekatės duktė. Ši deivė taip pat vadinama šiuolaikinės magijos ir burtų pradininke.

 

Lilit mėgsta provokuoti. Galima kreiptis į šią deivę, kai norisi, kad pokalbis būtų pikantiškesnis. Žmonės, mėgstantys juodą humorą, savo astrologinėje diagramoje turi stiprų Juodąjį Mėnulį (Lilit). Lilit taip pat gali suteikti kūrybinio įkvėpimo. Daug mąstytojų, kurių idėjos pralenkė laiką, savo astrologinėje diagramoje turėjo didelę Juodojo Mėnulio (Lilit) įtaką. Teigiama, kad Juodasis Mėnulis darė įtaką kubizmo pradininkui Pablo Picasso, JAV kino režisieriui Stanley Kubrickui, muzikos prodiuseriui ir atlikėjui Kanye Westui ir net reliatyviosios teorijos kūrėjui Albertui Einsteinui.

 

Juodasis Mėnulis (Lilit) išlaisvina seksualinę energiją. Neretai jo valdomos dailiosios lyties atstovės tampa seksualumo ikonomis kaip antai Marilyn Monroe ir Kim Kardashian. Juodasis Mėnulis taip pat siejamas su netradicine seksualine orientacija ir kitais seksualinio pobūdžio eksperimentais.

 

Juodasis Mėnulis (Lilit) suveda žmones, kurie dalijasi bendra karma ir turi neišspręstų reikalų iš ankstesnių gyvenimų. Tai asmenys, kuriuos jungia sielų ryšys, tačiau svarbu pažymėti, kad ne visi sielos draugų santykiai turi laimingą pabaigą. Kai susitinka du žmonės, kurių astrologinėje diagramoje Juodasis Mėnulis (Lilit) yra labai stiprus, jie pakylėja vienas kitą į aukštesnį lygį, nepriklausomai nuo to, kokia bus kaina. Abiejų aistros ir emocijos yra labai intensyvios. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ko šie santykiai nori jus išmokyti ir kuo greičiau tai bus suprantama, tuo mažiau žalos bus padaryta jūsų asmeniniame gyvenime.