Kas septynerius metus, skaičiuojant nuo gimimo, mūsų gyvenimas kardinaliai pasikeičia. Keičiasi pats žmogus. Jis jau turi kitų tikslų, užduočių.

 

pokyčiai

Lemtingi metai kiekvieno žmogaus gyvenime

 

Visi septynerių metų ciklais baigiasi vadinamaisiais lemtingais metais: 7, 14, 21, 28, 35, 42, 49 ir pan. Galbūt, pasibaigus vienam iš septynerių metų ciklų, žmogus norės keisti darbą ar sutuoktinį. Tai ypač tikėtina oro elemento laikotarpiais. Net ir natūralūs išvaizdos kitimo procesai (augimas, senėjimas) ypač matomi septynerių metų laikotarpio pabaigoje. Pavyzdžiui, jaunesnė nei 27-erių metų moteris atrodo maždaug kaip 20-metė, o 28-erių pradeda atrodyti pagal savo amžių.

 

Ugnies elemento laikotarpiai žmogaus gyvenime asocijuojasi su kūryba, darbštumu, sparčiu tobulėjimu ir savirealizacija. Tai 0 – 7 metai, 28 – 35 metai ir dar 56 – 63 metai (tiems, kurie teisingai baigė ankstesnius septynerių metų laikotarpius). Žemės laikotarpiai siejami su tuo, kas jau įgyta, išsaugojimu, stabilumu, ramybe ir kartais sąstingiu. Tai 7 – 14 metų, 35 – 43, 63 – 70 metų laikotarpiai. Oro periodai atneša daug pokyčių, daug informacijos, gyvenimo filosofijos pasikeitimą, naujų draugų ir partnerių. Tai 14 – 21 ir 42 – 49 metai. Vandens periodai susiję su giliai emociniais pokyčiais žmogaus gyvenime. Tai 21 – 28 ir 49 – 56 metų amžius.

 

0 – 7 metai – Ugnies elementas (kūryba)

 

Vaikas iki 7-erių metų yra Saulė, labai dažnai taip ir vadiname savo mažylius. Jis daug mokosi, kuria savo būsimą gyvenimą, dėlioja gyvenimo scenarijų. Raida vyksta šuoliais. Jis linksmas, žvalus, protingas, atviras, impulsyvus, emocingas.

 

7 – 14 metai – Žemės elementas (išsaugojimas)

 

7-erių metų vaiko kairysis smegenų pusrutulis subręsta ir išmoksta samprotauti, analizuoti, daryti išvadas. Nuo 7-erių metų iki paauglystės pagrindinė veikla yra mokymasis. 14 metai – paauglystės krizė. Viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Atėjo laikas pokyčiams. Paaugliui svarbu įsivaizduoti savo, kaip suaugusiojo, gyvenimą. Reikia rinktis profesiją, užsiėmimą, hobį, bendravimo sferą. Nustatyti savo gyvenimo programą.
 
14 – 21 metai – Oro elementas (keitimasis)

 

Jaunystės metas – aktyvių eksperimentų metas visomis prasmėmis. Pirma meilė, pirmas seksas. Kuo tikėti? Ką studijuoti? Su kuo draugauti? Kokia gyvenimo prasmė? Susiformuoja principai ir pažiūros, savo filosofija. Labai svarbu draugai, bendravimas, apsikeitimas informacija. 21-eri – lemtingi metai, kuriantys programą ateinantys 7-eriems.

 

21 – 28 metai – Vandens elementas (gilėjimas)

 

Šis laikas skirtas šeimos kūrimui, meilė iš aistros fazės pereina į gilesnį jausmą. Tarp sutuoktinių atsiranda dvasinis intymumas. Gimsta vaikas. Jūs jau nebe įsimylėjusi pora, o mama ir tėtis. Motinystė, tėvystė, mažas vaikas nusako gyvenimo prasmę šiam septynerių metų laikotarpiui. 28-eri – lemtingi metai, kuriantys programą ateinantys 7-eriems.

 

28 – 35 metai – Ugnies elementas (kūryba)

 

Šiuo metu kūrybinė energija didžiausia. Galima daryti karjerą, gimdyti daugiau vaikų, daug duoti jau turimoms atžaloms. Jei šeiminis gyvenimas nesiklosto, galima rasti naują gyvenimo meilę. Galite pradėti naują verslą. Jūs aktyviai kuriate savo gyvenimą. 35-eri – lemtingi metai, kuriantys programą ateinantys 7-eriems.

 

35 – 42 metai – Žemės elementas (išsaugojimas). 

 

Šiuo gana ramiu etapu žmogus siekia tobulumo. Pagerina tai, ką turi. Santykiai dažnai būna gana stabilūs, vaikai auga, viskas nusistovėję darbe. Šis laikotarpis vadinamas sąstingio laikotarpiu. 42-eji – lemtingi metai, kuriantys programą ateinantys 7-eriems.

 

42 – 49 metai – Oro elementas (pasikeitimai)

 

Šis septynerių metų laikotarpis skirtas tinkamai partnerystei kurti. Su moterimi, vyru, su draugais, kolegomis. Dingsta baimė būti savimi. Nebaisu būti tikram, priimti savo amžių, seksualumą, charakterį. 49-eri – lemtingi metai, kuriantys programą ateinantys 7-eriems.

 

49 – 56 metai – Vandens elementas (gilėjimas)

 

Laikas rinkti akmenis. Žmogus priima savo amžių, vyksta gilus virsmas. Depresija, susijusi su lytinių hormonų sumažėjimu. Moterys gali tapti nelanksčios, vyrai pasyvūs ir pesimistiški. Savo amžių priėmęs žmogus pakyla kaip Feniksas iš pelenų ir pradeda naują gyvenimą. 56-eri – lemtingi metai, kuriantys programą ateinantys 7-eriems.

 

56 – 63 metai – Ugnies elementas (kūryba)

 

Ugnies laikas suteikia jums galių. Teisingai įveikęs šį etapą, suprasi, koks esi laisvas žmogus. Tai laikas pamatyti pasaulį, keliauti po įvairias šalis.

 

63 – 70 metai – Žemės elementas (stabilumas)

 

Tai stabilumo ir ramybės metas. Tai, ką padarėte savo gyvenime, dabar duoda vaisių. Mėgaujatės savo gyvenimo vaisiais ir įgyjate gyvenimiškos išminties.