Visi, kurie nors šiek tiek domisi įžymybių gyvenimu, žino, kokie nepastovūs porų santykiai dažniausiai būna Holivude ir turtingiausiame visuomenės sluoksnyje. Kiekvieną savaitę išsiskiria kokia nors garsi pora ir pradeda vėl viską iš naujo. Tačiau net ir tarp šių žmonių pasitaiko laimingų santuokų su ilgalaikiu partneriu.

 

"Bradas Pittas ir Angelina Jolie"

Sakoma, kad Holivudas, ko gero, pati blogiausia vieta, kur verta ieškoti patarimų apie meilę ir santykius. Vieną dieną užsimezga romantiniai santykiai, kitą dieną pasklinda kalbos apie skyrybas ir vėl viskas kartojasi iš naujo.

 

Žvaigždės iš tiesų yra tokie patys žmonės, neapsaugoti nuo širdgėlos ir meilės dramų, kaip ir eiliniai pasaulio gyventojai. Čia taip pat yra santuokų, kurios trunka ilgus dešimtmečius arba tokių, kurios nuolatos audringai aiškinasi santykius. Holivudas matė visko. Kiekvienas jo gyventojų žingsnis yra akylai stebimas. Jų romanų pradžia ir pabaiga neretai pagražinama.

 

Toliau pateikiamas 10 įžymių porų sąrašas, iš kurių kiekvienas gali pasimokyti, ką nors naudingo apie tai, kaip rasti meilę, kaip išsaugoti meilę, kaip gyventi toliau po nepavykusių santykių ir t. t.:

 
 • Išsaugoti romantiką. „Elkitės taip lyg vėl būtų medaus mėnuo“, – aktoriai Tomas Hanksas ir Rita Wilson.
 
 • Dažnai bendrauti. „Nenustokite kalbėtis. Suprantu, kad tai skamba, kaip klišė. Tačiau per daug tylos – tikrai nėra gera idėja“, – lyg susitarę savo aktorių pora Matthew Broderickas ir Sarah Jessica Parker.
 
 • Gerbti vienas kitą. „Reikia būti geriems vienas kitam… Galų gale viskas priklauso nuo pagarbos“, – teigia verslininkas ir visuomenės veikėjas Billas bei aktorė Giuliana Rancic.
 
 • Puoselėti draugystę. „Jūsų partneris turi būti pačiu geriausiu draugu. Jis (ji) yra mano geriausias draugas(-ė)“, – pasidalino savo patarimu aktorius Willas Smithas ir jo žmona Jadda Pinkett Smith.
 
 • Dėti visas pastangas. „Jeigu ką nors mylite, norite pamaloninti, nustebinti, priminti apie savo jausmus, ar tai būtų savaitgalis, kur nors toli, ar tiesiog dubenėlis vaisių rytą, išdėliotų širdelės forma. Žinau, kad Viktorija mano, jog esu romantikas“, – kartą pasakė žymus futbolininkas Davidas Beckhamas apie savo žmoną, buvusią merginų grupės „Spice Girls“ narę ir dizainerę Victorią.
 
 • Rasti laiko sau. „Gera turėti dienų, kai abudu esame užsiėmę savais reikalais. Manau, santykius išlaikyti pavyksta tada, kai abu žmonės gali būti savimi ir išsaugo savo individualumą. Tai ypač svarbu moterims. Sunku rasti laiko sau, bet reikia“, – kalbėjo JAV dainininkė Gwen Stefani, ištekėjusi už muzikanto Gavino Rossdale‘o.
 
 • Būti dėkingiems partneriui. „Aš esu labai laiminga, būdama su Bradu. Jis yra tikras džentelmenas, bet taip pat ir tikras vyras. Jis vienu metu geba būti neeilinis, nuostabus ir mylintis tėvas, labai, labai inteligentiškas vyras ir fiziškai jis yra tikras vyras visomis prasmėmis“, – taip apie savo vyrą, Bradą Pittą, kalbėjo Holivudo gražuolė Angelina Jolie.
 
 • Neskubinti įvykių. „Aš tikiu įsipareigojimais, kurie priimti, klausant širdies balso. Joks popierius negali priversti žmogaus pasilikti, jei jis nenori“, – sakė vokiečių kilmės aktorė Diane Kruger, beveik dešimtmetį gyvenanti su aktoriumi Joshua Jacksonu ir nesiruošianti santuokos įregistruoti teisiškai.
 
 • Nepasiduoti. „Geriausias meilės patarimas, kurį kada nors gavau, tikriausiai yra šis: „Aš tavęs nepalieku, tiesiog palieku namus“, – prisiminė aktorius Joe Manganiello, vedęs kolumbiečių kilmės aktorę Sofią Vergarą.
 
 • Nelaikyti pykčio savyje. „Didelė mano ir jo gyvenimo dalis baigėsi baisiai. Kai kas nors taip baigiasi, svarbu, jei tik įmanoma, grįžti atgal ir išspręsti problemas arba užtrenkti duris ir pradėti kurti viską iš naujo. Tai labai sveika ir katarsį sukelianti patirtis“, – žiniasklaidai gyvenimiškus patarimus žarstė aktorė Sienna Miller, ištekėjusi už vienu seksualiausių pasaulio vyru pripažinto aktoriaus Jude Law.
 
 • Klausytis vienas kito. Oskaro laimėtoja Meryl Streep ištekėjo už amerikiečių skulptoriaus Dono Gummerio 1978-aisiais. 2009 metais ji vienam Naujosios Zelandijos moterų žurnalui atskleidė, kad jos ilgų ir gerų santykių paslaptis – tai stiprus ryšys. „Turi išklausyti partnerio problemas, pasiūlymus ir patarimus, pripažinti, kad ne visada esi teisi. Dialogas yra raktas į sėkmingą santuoką“, – kalbėjo viena charizmatiškiausių Holivudo aktorių.
 
 • Australijos kino aktorius ir prodiuseris Hughas Jackmanas australų aktorę Deborrą-Lee Furness vedė 1996 metų balandžio mėnesį. Po 19 metų jie vis dar kartu. 2013 metų rugsėjį H. Jackmano žmona žiniasklaidai sakė: „Kiekvienais metais sutariame vis geriau“. Ko iš jų galima pasimokyti? To, kad laikui bėgant ryšys tvirtėja, partneriai vis labiau supranta vienas kitą ir išmoksta spręsti konfliktus ir santykių problemas. Ilgainiui atsirenkama tai, kas svarbiausia.