Ar seksas nebeteikia malonumo, nes partneris rūpinasi tik savo malonumu? Intymūs santykiai jaudina, bet niekada iki galo? Viena iš dažniausių priežasčių, kodėl taip nutinka – savanaudiškas partneris. Tada gali prireikti drąsos nuoširdžiam ir atviram pokalbiui. Šią situaciją pakeisti įmanoma, nors pastangų įdėti reikės nemažai.

 

seksas

Dažnai pasitaiko situacija, kai mergina sutinka mielą, linksmą ir kerintį vyrą, su kuriuo iš karto atsiranda nepaprasta trauka arba, kai kurių mokslininkų vadinama, cheminė reakcija. Bendravimas iki lovos reikalų klostosi taip sklandžiai, kad net nekyla mintis, kad intymioje sferoje jis gali būti visai ne toks, kaip mergina tikisi. Neretai paaiškėja, kad ponas tobulasis lovoje nesužiba kaip erotikos dievas. Seksas trunka tik dvi minutes arba būna be orgazmo. Kodėl patys brangiausi nuvilia labiausiai?

 

Porų psichologams žinoma ir kitokia situacija. Pavyzdžiui, pora kartu yra labai ilgai, myli ir rūpinasi vienas kitu už miegamojo ribų. Tačiau lovoje partneris tampa visišku savanaudžiu, kuriam rūpi tik jo lytiniai organai ir erogeninės zonos. Jis skuba kuo greičiau patirti malonumą pats, o apie partnerės norus nė nepagalvoja. Ką daryti, jeigu partneris lovoje yra savanaudis? Išeičių iš šios keblios padėties tikrai yra! Svarbu neįtikinti savęs tuo, kad čia viskas normalu ir seksas tarp ilgai kartu gyvenančių asmenų neturėtų kelti malonumo.

 

Veiksmų planas, kaip elgtis, jei mylimasis lovoje elgiasi savanaudiškai:

 

  • Kalbėtis, kalbėtis ir dar kartą kalbėtis. Tai pirmas dalykas, kurį turėtų padaryti pora – papasakoti tai, kas kelia nerimą. Svarbu tą padaryti švelniai ir atsargiai, jokiu būdu nekelti balso. Net jei norėtųsi nusukti sprandą dėl to, kad jis nerodo pakankamai dėmesio miegamajame, problemas susijusias su blogu seksu reikėtų aptarti labai subtiliai, stengtis nepažeisti žmogaus vertės jausmo. Nė vienas vyras nenori būti prastas meilužis ir mintis, kad nesugeba moteriai suteikti malonumo labai skaudina. Moteris gali jam padėti, nesijausti beviltišku, pasakydama, kad jį myli, kad jai patinka jo kūnas ir pojūtis, kai jis būna joje, bet jai sunku patirti orgazmą per lytinius santykius.

 

  • Seksas nesibaigia, kai baigia vienas asmuo. Jei partneris orgazmą patiria greičiau, reikėtų jo paprašyti, kad suteiktų malonumą kitais būdais: ranka arba burna. Kaip pasakytų senoliai, tada ir avis liks sveika, ir vilkas sotus.

 

  • Naudoti sekso žaislus. Jeigu labai nedrąsu tiesiai pasakyti apie savo norus, rekomenduojama į miegamąjį atnešti sekso žaislų. Daugelis moterų teigia, kad modernūs vibratoriai padeda patirti galingą orgazmą vos per keletą minučių. T. y. daug greičiau, negu tą padarytų vaikinas. Žinoma, kai kuriuos vaikinus tokia merginos iniciatyva gali išgąsdinti ir priversti suabejoti savo vyriškumu, bet daugelis mielai sutiktų paįvairinti pojūčius lovoje. Matydamas ir girdėdamas, kokį malonumą gali patirti mergina, naudodamasi vibratoriumi, jis, ko gero, supras užuominą.

 

  • Niekada nevaidinti orgazmo. Apgautas vyras gali neturėti nė menkiausio supratimo, kad daro kažką ne taip. Vieną dieną, kai moteris nuspręs rimtai pasikalbėti apie jų seksualinius santykius, jis nesupras, ko ji iš jo nori. Kartais moterys po eilinio nusivylimo lovoje pareiškia, kad visą laiką vaidino orgazmą, bet šį kartą nusprendė nebeapsimetinėti. Tai yra klaida. Reikėtų labai subtiliai užsiminti, kad malonumo nepavyko patirti, kad jis buvo per greitas ir t. t. Tuomet protingas vyras imsis veiksmų, kaip suteikti daugiau malonumo mylimai moteriai.

 

  • Pradėti elgtis taip pat, kaip jis. Jeigu anksčiau išvardyti būdai neveikia, galima išbandyti tokį metodą. Pasimėgauti preliudija ir oralinėmis glamonėmis, bet po jų iš karto pasakyti: „Daugiau šį vakarą jokio sekso“ ir nueiti miegoti. Vyras turėtų suprasti, kaip moteris visą laiką jaučiasi ir imtis priemonių, kad ji patirtų didesnį malonumą.

 

  • Ieškoti būdų, kaip sulėtinti tempą ir suteikti malonumą. Galbūt reikėtų apsilankyti pas psichologą? Gal išbandyti afrodiziakus ir kitas lytinį susijaudinimą stiprinančias priemones? Kai kuriems vyrams lytinį aktą gali padėti pailginti net prezervatyvų naudojimas.

 

Kodėl nereikėtų taikstytis su savanaudišku meilužiu?

 

  • Todėl, kad seksas neteikia malonumo.
  • Todėl, kad seksas nesuteikia atsipalaidavimo.
  • Todėl, kad nepatenkinus savo troškimų, atsiranda apmaudas ir palaipsniui stiprėja, kol galiausiai tampa nepakeliamas ir gali net tapti svaria priežastimi, kodėl reikėtų nutraukti santykius.